Skocz do zawartości

Opinia YourTS.PL [NIE POLECAM - PRZECZYTAJ!]

heraqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, 

chciałbym pokazać poziom administracji servera który miał w planie wystartować dzisiaj lecz mu przeszkodziłem wytykając poważne błędy i  w nagrodę dostałem ddosy.

1. Nie polecam servera ze względu na wycieki ip:

2. Nie polecam servera ze względu na ddosowanie przez administrację: (wcześniej mialem ddosy, lecz nie nagralem. Potem się udało. wysłał moje ip zamiast ip mojego ts i dostalem ddosa i perma)

4. Zwalanie winy na autora panelu: (błąd jest po stronie technika tego servera)

19J6uvX.png

5. Grożenie ddosami na Hosteam: (będzie też zgłoszone do hosteam)

yXL6LVO.png

55lTF9z.png

6. Tutaj mi grozi jakimś randomem w świecie internetu:

2yrZbpu.png

7. Tutaj teraz ci (Patryk, Błękitny) udowodniłem że jednak macie ch*j****o technika,

3IpS8ZH.png

8. Dalej nie naprawili tego: nie umieją musze im wysłać  poradnik 🙂 

YK2I5mW.png

9. Tutaj jeszcze dowód że adres ip który napisał adeo jest mój a nie jego. On wysłał ip i napisał ze to jego ip (all na filmiku)

QnAWA4P.png

Mam więcej tego ale nie chce mi się pisac. Ogólnie jest to świeży serverek a już ma taką opinię. Nie polecam tam przebywać.

Edytowane przez heraqu

Jak najbardziej trzeba to trochę nagłośnić.

Nie wiem co sobie osoby z tego teamspeaka myślą, skopiowali wszystkie

autorskie ikony z moje tsa i jeszcze większość podpisów.

Ich opis na poczekalni:

Spoiler

Rejestracja/Rangi

» Ranga Zarejestrowany użytkownik nadaje się automatycznie po 30 minutach aktywności na serwerze.

» Aby otrzymać rangę Kobieta/Mężczyzna należy zgłosić się do administratora na kanale [»] LiveHelp.

» Aby otrzymać rangę 4FUN lub GRY wejdź na kanał [»] LiveHelp ☎ - Centrum Pomocy

» Jeśli chcesz otrzymać rangę specjalną ANTY AFK/ANTY POKE lub zarejestrować swojego bota muzycznego zgłoś się do administratora na kanale [»] LiveHelp

Informacje

» Rekrutacja na rangę Support jest obecnie OTWARTA, aby złożyć podanie zajrzyj na kanał Rekrutacja Otwarta

» Pisanie wiadomości POKE oraz PW, jest dostępne od Rangi Zweryfikowanej, aby zapobiec reklamom.

IP serwera: YourTs.pl
 Typ serwera: TeamSpeak3
 Licencja: Activation License
 Ilość slotów: 512

Mój opis:

Spoiler

Rejestracja/Rangi

» Ranga Zarejestrowany użytkownik nadaje się automatycznie po 30 minutach aktywności na serwerze.

» Aby otrzymać rangę Kobieta/Mężczyzna należy zgłosić się do administratora na kanale [»] LiveHelp.

» Aby otrzymać rangę 4FUN lub GRY wejdź na panel www: http://panel.ts3play.pl/ (ZAKŁADKA: Zmiana grup)

» Jeśli chcesz otrzymać rangę specjalną ANTY AFK/ANTY POKE lub zarejestrować swojego bota muzycznego zgłoś się do administratora na kanale [»] LiveHelp

Informacje

» Rekrutacja na rangę Support jest obecnie OTWARTA, aby złożyć podanie odwiedź stronę: http://panel.ts3play.pl/ (ZAKŁADKA: Rekrutacja)

» Pisanie wiadomości POKE oraz PW, jest dostępne od Poziomu 5, aby zapobiec reklamom.

IP serwera: TS3PLAY.PL
 Typ serwera: TeamSpeak3
 Licencja: Non-Profit License
 Ilość slotów: 512

Moje ikony (robione na zamównie autorskie):
avvCsOA.png

Ich ikony:
patXQQh.png

Jeśli przeczyta to ktoś z tamtej administracji to proszę o natychmiastowe usunięcie autorskich ikon, mają one nałożone prawa autorskie.
Jeśli jednak to nie nastąpi, co by tu powiedzieć będzie się działo 😉

W dniu 27.10.2018 o 15:25, heraqu napisał:

Ich śmieszny technik zapytał sie mnei czy nie mogę się odezwać, odpisałem "nie" to powiedział że mam wypierdalać... administracja na poziomie. Potem dał mi bana.

<15:24:01> You were banned permanently from the server by "Adeo.exe" (Reklama)

EDIT:

Dodam że ten technik nie umie robic permisjii: 

xQ3GJz5.png

Nowy Admin wyżej od Admin Server Query XD

Brak permisji na edycję nazwy kanału:

TpI3nSI.png

brak permisji na nadanie rangi kanałowej:

tvk4FON.png

UŻYTKOWNICY MAJĄ DOSTĘP DO IP!:

POZIOM TEJ ŚMIESZNEJ ADMINISTRACJI:

CZYŻBY BALI SIĘ PRAWDY? XD

• 2 tygodnie później...