Skocz do zawartości

[Zamknięty]TS5 - co ma przynieść wraz z sobą?

krzysieK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest stare, takie informacje zostały już dawno podane na Twitterze, ale obserwując.
Jeżeli TeamSpeak, nie poprawi swojego marketingu, może zostać całkiem zapomniane np. jak mumble, mino iż roczny dochód przekraczał $1B. w 2016r. Gdzie są te pieniądze się pytam!
Poniżej zainteresowanie hasłem "TeamSepak":
uwOeK3N.png

• Dzięki! 1

W dniu 22.10.2018 o 02:40, xpiREC napisał:

Jak to jest stare, takie informacje zostały już dawno podane na Twitterze, ale obserwując.
Jeżeli TeamSpeak, nie poprawi swojego marketingu, może zostać całkiem zapomniane np. jak mumble, mino iż roczny dochód przekraczał $1B. w 2016r. Gdzie są te pieniądze się pytam!
Poniżej zainteresowanie hasłem "TeamSepak":
uwOeK3N.png

Na pewno teamspeak traci swoją pozycję na rzecz discorda, jednak ludzie moim zdaniem cofają się w erze, z gadania przechodzą na pisanie.
Przykład jednego z discordów, 300 ludzi online, 0 osób gada. A teamspeak? 180 osób online, praktycznie 160 osób  gada ze sobą, bo reszta wyciszona. Myślę, że TS5 trochę unowocześni to gadanie do siebie i ludzie chętniej wrócą na teamspeaka. 

W dniu 23.10.2018 o 19:42, Blaaszka napisał:

Na pewno teamspeak traci swoją pozycję na rzecz discorda, jednak ludzie moim zdaniem cofają się w erze, z gadania przechodzą na pisanie.
Przykład jednego z discordów, 300 ludzi online, 0 osób gada. A teamspeak? 180 osób online, praktycznie 160 osób  gada ze sobą, bo reszta wyciszona. Myślę, że TS5 trochę unowocześni to gadanie do siebie i ludzie chętniej wrócą na teamspeaka. 

Tak, z pisaniem na czacie się zgodzę w 100%, nie mniej jednak trzeba pamiętać, iż aktualny rynek jest otwarty na nowe rozwiązania względem VoIP (i nie tylko). Dziś mamy popularnego DC a za rok możemy ujrzeć nową aplikacje - wszystko jest możliwe.

52 minuty temu, xpiREC napisał:

Tak, z pisaniem na czacie się zgodzę w 100%, nie mniej jednak trzeba pamiętać, iż aktualny rynek jest otwarty na nowe rozwiązania względem VoIP (i nie tylko). Dziś mamy popularnego DC a za rok możemy ujrzeć nową aplikacje - wszystko jest możliwe.

Dla tego Teamspeak ma duże wyzwanie żeby przede wszystkim pobić Discorda i jeszcze cały rynek który cały czas jest rozwijany.

20 godzin temu, xman8830 napisał:

Dla tego Teamspeak ma duże wyzwanie żeby przede wszystkim pobić Discorda i jeszcze cały rynek który cały czas jest rozwijany.

Discord i tak nie przeważa, na "diskordzie" administratorzy maja dostep do wszystkich wiadomości które się wyśle. ts3 jest lepszy

16 minut temu, heraqu napisał:

Discord i tak nie przeważa, na "diskordzie" administratorzy maja dostep do wszystkich wiadomości które się wyśle. ts3 jest lepszy

to jest tylko twoje zdanie jest jeszcze masę innych ludzi co twierdzą że discord jest dużo lepszy. Nie wiem czy to plus czy minus.

Godzinę temu, heraqu napisał:

Jak nie przeważa? Nie mają dostępu do wszystkich wiadomości, jeżeli mało się znasz na ts3 i discord to nie porównuj tych 2 aplikacji. Discord w tym momencie przeważa dzięki niemu możesz sobie życie ułatwić gdzie jedna z takich metod to serwery RP GTA5. Nie podliczajac tego że discord jest darmowy i na ich serwerach masz nielimitowane ilość osób i jest darmowy. Wydaje mi się że TS5 będzie starał się podgonic discord

@heraqu

To nie zmienia faktu, że nie znasz się absolutanie na obu aplikacjach a mimo to masz najwięcej do powiedzenia. Przestani nabijać te posty.

Edytowane przez Cooqie

Teraz, Cooqie napisał:

Jak nie przeważa? Nie mają dostępu do wszystkich wiadomości, jeżeli mało się znasz na ts3 i discord to nie porównuj tych 2 aplikacji. Discord w tym momencie przeważa dzięki niemu możesz sobie życie ułatwić gdzie jedna z takich metod to serwery RP GTA5. Nie podliczajac tego że discord jest darmowy i na ich serwerach masz nielimitowane ilość osób i jest darmowy. Wydaje mi się że TS5 będzie starał się podgonic discord

Podczas rejstracji na discordzie przeczytaj sobie regulamin.

• 4 tygodnie później...
Godzinę temu, ` .Łukasz. napisał:

Mam takie wrażenie, że firma TeamSpeak chcą iść w stronę Discorda.. A konkretnie, w jego wygląd.. 

Osobiście, korzystając z komunikatora TeamSpeak od kilku lat, nie wyobrażam sobie przejść na taki wygląd:

Pokaż ukrytą zawartość

Niestety, nie zachwyca to moją osobę.

Mam podobne zdanie, niestety jest to bardzo discordowe, ale dzięki temu jest to wstanie większą ilość ludzi z powrotem do ts przyzwyczaić bo większość ludzi tylko dla tego że ts wygląda prawie jak mumble to wolą discorda...

• 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.