Skocz do zawartości

Opinia TSDREAM.PL [NIE POLECAM]

heraqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

tutaj mam dowody jak administrator servera tsdream wchodzi i się reklamuje + twierdzi że można. Na koniec dostałem bana. Jednym WIELKIM słowem NIE POLECAM!

Jak słychać na nagraniu zapytał się mnie czy jestem z PSGaming, czyli zabrał stamtąd jakaś ekipę (i myślał że wszedł lider) albo myślał że wszedł  admn psg.

Na koniec dostałem bana tak o, bez powodu: 

JqmTPDb.png

Edytowane przez heraqu

Nie polecam teamspeaka administracja serwera reklamuje się na innych teamspeakach zamiast na forach internetowych lub YouTubie.. Żałosne Michuś czyli właściciel tsdream zachowuje się jak dziecko włącza modulator na drugim id i chodzi po kanałach i gada jakieś głupoty.. Co do samego tsa jest on po prostu marnym projektem Xaneza z tego co mówili właściciele innych teamspeakow i xanez chce się spowrotem na tym teamspeaku właśnie wybić 3 bkty muzyczne dla gildii AA / VANS itd.? A reszta gildii bo 2 boty dziwne trochę czyżby administracja miała lepiej?

No nic tyle i tak już się sporo wypowiedziałem, Miłego dnia.

• Lubię to! 1

Wlasciciel GAMESTS3.PL

Uzytkownik TSOWICZE.PL

12 minut temu, S Z A J S U napisał:

Nie polecam teamspeaka administracja serwera reklamuje się na innych teamspeakach zamiast na forach internetowych lub YouTubie.. Żałosne Michuś czyli właściciel tsdream zachowuje się jak dziecko włącza modulator na drugim id i chodzi po kanałach i gada jakieś głupoty.. Co do samego tsa jest on po prostu marnym projektem Xaneza z tego co mówili właściciele innych teamspeakow i xanez chce się spowrotem na tym teamspeaku właśnie wybić 3 bkty muzyczne dla gildii AA / VANS itd.? A reszta gildii bo 2 boty dziwne trochę czyżby administracja miała lepiej?

No nic tyle i tak już się sporo wypowiedziałem, Miłego dnia.

Zgadzam się z Tobą odnośnie tych botów, 

• 3 tygodnie później...

Nie polecam servera!

Poziom ich zabezpieczeń to totalne dno, gdybym miał swojego kompa to bym im tego ts rozpierdolił botem.

Ranga nowy nie miała permisji: b_client_ignore_antiflood wtedy można robić wszystko XD

W podziękowaniu za znalezienie błędu dostałem DDOSA 

25 minut temu, MichUŚŚŚ napisał:

Dobra wypowiem się bi zaczynasz mnie denerwować Permisja nie była zablokowana ponieważ wcześnie nowe boty muzyczne mieliśmy instalowane Po drugie dasz dowód że to DDos np od dostawcy nie masz żadnych podstaw by to stwierdzić. PAMIĘTAJ jesteśmy ludźmi ja mam szkołę i kilka obowiązków w domu więc mogłem zapomnieć tego, pragnę również dodać że tym filmem pokazujesz swój poziom (Chodzi o wiadomości wyżej) ~Michuśśś 

Ciekawe że to jest odblokowanie od tygodnia chyba xd

Po 2 mma internet który działa 24 7 i nigdy odkąd og mam czyli z 4lata nie było problemów, a tak o nagle jak się dowiedziałes że to ja to straciłem internet. 

Po 3 byłeś i jesteś dla mnie nie dobry, sam zacząłeś to ja dał ciebie też taki będę 

Po 4 jak już niby ustawiles ta permisje to sie nie zapomina, to tak jka byś dał każdemu query i zapomniał zabrać 

Po 5 ch*j mnie to obchodzi że masz szkole xd nie masz czasu na teamspeak to go wyłącz i się uc

Edit:

Ta permisja była zwalona od 3 dni, w ciągu tych 3 dni ktoś mógł Ci rozwalić całego ts, gdybyś był dla mnie dobry to bym ci przyszedł i powiedział że masz coś źle 

Edit 2:

Jak mnie ładnie przeprosisz za niesłusznego bana z powodem 'zlociu pozdrawia' który nawet nie jest tam w administracji i odbanujesz (bo nie mam zamiaru odwiedzac waszego ts na innych id) to temat można zamknąć 😉 decyzja należy do ciebie 

@MichUŚŚŚ

Edytowane przez heraqu

1 godzinę temu, MichUŚŚŚ napisał:

To nie była wina permisji, tylko w wirtualnym serwerze było ustawione 13000 points needed to block ip. Zapomniałem zmienić, gdy boty wpuszczaliśmy. Odnośnie twojej znajomości permisji, permisja: b_client_ignore_antiflood odpowiada za CAŁKOWITE IGNOROWANIE FLOOD'a, co oznacza, że taki użytkownik całkowicie ignoruje flood'a. Wtedy to dopiero by się działo na serwerze, a poprzednie ustawienie serwera, to najwyżej byś zaczepił kogoś 100 razy i byś flood-bana dostał. Gratuluję znajomości permisji, doszkol się i potem wypowiadaj, bo ci nie wychodzi. 

Jakoś u mnie tylko to wystarczy mieć, to nie o mojej znajomości permisje tylko o twoim śmiesznym serverku. Essa

2 godziny temu, MichUŚŚŚ napisał:

Hmmm, to nie ja używam darmowej strony wruczka i usuwam go jako autora w stopce. Widać, że technika nie macie na serwerze skoro takie śmieszne permisje macie. Dodatkowo pokazujesz swój poziom pisząc "Essa" pewnie nie znając znaczenia tego słowa. Po prostu jesteś zwykłym biednym normikiem(wyklikaj sobie co to jest). 

używam strony wruczka premium, dostałem zgodę na usuniecie autora ze stopki, "Widać, że technika nie macie na serwerze skoro takie śmieszne permisje macie." - tutaj chodziło ci o twój server? BO nie wiem z czym to związane

@Welek

napisz kto to pisał i do kogo

6 minut temu, MichUŚŚŚ napisał:

Takie dobre masz permisje, że nawet prostego whisper'a nie potrafisz zablokować. Twój serwer to dno. "Pamiętaj, karma zawsze wraca". 

OD ZAWSZE MIELIŚMY MOŻLIWOŚĆ SZEPTU NA TS3, 

@Paweł MF usuń zbędne posty bo temat jest o serverze tsdream a oni komentują coś innego

Wchodzenie na kogoś server pod nickiem innego servera, widać poziom:

5WMDDjY.png

Edytowane przez heraqu

Dramki! Kurde felek trzeba się dołączyć.

Nie wiem co Wam przeszkadzają boty muzyczne. Mają taką ilość to niech mają szczerze? ch*j wam do tego.

W dniu 13.10.2018 o 12:57, Kultarian napisał:

Ceo Michusss daje ip od zawolania nie polecamm ts 😉

Jeśli już dodajesz takiego posta to proszę dodaj jakieś screeny/nagrania lub nie wiem co bo słówka rzucane na wiatr nie sa w takich tematach mile widziane.

21 godzin temu, heraqu napisał:

Jak mnie ładnie przeprosisz za niesłusznego bana z powodem 'zlociu pozdrawia' który nawet nie jest tam w administracji i odbanujesz (bo nie mam zamiaru odwiedzac waszego ts na innych id) to temat można zamknąć 😉 decyzja należy do ciebie 

@MichUŚŚŚ

Jeszcze kurwa popłacz się z tego powodu. "Przeproś mnie a temat zostanie zamknięty" dam Ci radę idź na tego swojego timspika i przestań się pogrążać.

Co do serwera, neutral byłem kilka razy jednakże mogę polecić stabilność. :3

Edytowane przez Kumpelelipefa

2 godziny temu, Kumpelelipefa napisał:

Dramki! Kurde felek trzeba się dołączyć.

Nie wiem co Wam przeszkadzają boty muzyczne. Mają taką ilość to niech mają szczerze? ch*j wam do tego.

Jeśli już dodajesz takiego posta to proszę dodaj jakieś screeny/nagrania lub nie wiem co bo słówka rzucane na wiatr nie sa w takich tematach mile widziane.

Jeszcze kurwa popłacz się z tego powodu. "Przeproś mnie a temat zostanie zamknięty" dam Ci radę idź na tego swojego timspika i przestań się pogrążać.

Co do serwera, neutral byłem kilka razy jednakże mogę polecić stabilność. :3

Owa osoba sama zaczęła, gdyby przeprosiła nie było by tyle zamieszania, jeszcze nasyłanie kolegów bo sam sie boi wejść xd

1 minutę temu, MichUŚŚŚ napisał:

Zacząłem? Po prostu dostałeś bana... Nie nasyłam kolegów 😛 

Wbiłem kiedyś ocenić server, i był zlociu, który napisał mi coś po czym dostałem od Ciebie perma z powodem "zlociu pozdrawia" QPvBDLj.png

Nie nasyłasz kolegów? Dziwne że po tym jak pokazałem jakie masz błędy zlociu i jego wojownicy zaczęli mi wbijać na ts3 i się marnie reklamować.

9 godzin temu, FrajerskaChmura napisał:

@heraqu  nie dziw się, że zlociu cie nie lubi skoro ojevałeś go na 200 zł XDXD

Kolejny, nie odjebalem go na 200zloty, jak chciałem mu już oddać, chyba dzień po to zaczął mnie wyzywać, a tak to bym mu oddał 

Po 2 chyba każdy ma swój rozum i nie banuje z polecenia kogoś.