Skocz do zawartości

ts.virtual-gaming.eu | Społecznościowy | Darmowy | Legalny

KapiPapi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na nasz serwer Teamspeak3: ts.virtual-gaming.eu

Jedyny w swoim rodzaju 🙂 Co oferujemy?

5SI7HAGU.thumb.png.982a49e1d780ff3f5a506421d933b6f8.png

A tak na poważnie:

• Serwer jest dostępny oczywiście 24/7 (również w dni wolne i święta państwowe!)
  • Oferujemy miłą atmosferę. Wszystkich mruków, spiętych i nerwowych zapraszamy do konkurencji :)
  • Darmowe kanały prywatne! W nieskończonej ilości! Nie wierzysz? Bot na bieżąco dorabia brakujące kanały. Sprawdź nas!
  • I kanały VIP. Tak, też darmowe!
  • A, jeśli nie chcesz, to bez ograniczeń masz kanały tymczasowe. Pewnie, że darmowe!
  • W zasadzie wszystkie usługi, od kanałów po rangi są za free.
  • Pomocni Administratorzy. Wystarczy że pojawisz się na kanale pomocy lub "mam sprawę do...", a zaraz ktoś się zjawi
  • Jeśli chcesz pogadać z konkretnym Administratorem, wystarczy, że wejdziesz na jego kanał. Na pewno Ci pomoże, a bynajmniej nie zaszkodzi 🙂
  • Nie chcesz marudzić Administracji? 99% spraw rozwiążesz na kanałach automatycznej obsługi. Rejestracja (obie płci!), LiveHelp - wszystko błyskawicznie i automatycznie.
  • Jesteśmy serwerem legalnym. Żadnych crackowanych skryptów czy żadnych łamanych licencji. Bazujemy na oryginalnej licencji NPL TeamSpeak3. U nas możesz czuć się bezpiecznie bo nie znajdziemy się nagle na czarnej liście
  • Posiadamy autorską szatę graficzną i własne ikonki administracyjne a nie ściągane z internetu 🙂
  • Jeśli nie podobają Ci się ikonki, to u nas możesz mieć swoją. Wybierz dowolną i ta dam! - masz! Szczegóły: http://ts.virtual-gaming.eu/ico/
  • Unikalny system rang, który możesz zobaczyć online. Szczegóły: http://ts.virtual-gaming.eu/rank/
  • Boty automatyzujące pracę są na Twoje usługi 🙂 Są one rozwiązaniami autorskimi bazującymi na dostępnych rozwiązaniach. Mamy funkcje, które jeszcze nie znalazły się w oficjalnym obiegu :-),
  • Boty muzyczne i wszelakie umilacze pobytu. Z różnych gatunków muzyki, nawet relaksacyjna. Disco Polo i Despacito ... nie, raczej nie 🙂
  • Oczywiście własne forum, zapraszamy na: http://Virtual-Gaming.eu/
  • Spodobało Ci się u nas? Zaproś swoich znajomych i przyjaciół!
  • Nie spodobało się? Skieruj tu swoich wrogów 🙂

Przez dłuższy czas byliśmy dla stosunkowo wąskiego grona znajomych, teraz postanowiliśmy zareklamować się szerszej publiczności. W razie gargantiucznego obciążenia uruchomimy serwer zapasowy 🙂

Naszą ideą jest dać gościom spokój i wygodę, nie bez kozery mamy w sloganie "jak u mamusi" 🙂 Na czym to polega?    

ss.thumb.png.e9132b3a4b0e1169aeb4cf24a84d5232.png

W domyślnej konfiguracji TSa użytkownik ma podane wszystko na tacy. Was też wkurza to, że musicie latać po całym serwerze (jak Gesslerowa po restauracji) w poszukiwaniu regulaminu, admina lub informacji o kanałach? Jak to jest u nas?

1. Po wejściu, żeby zmniejszyć stres, naszego gościa wita muzyczka 🙂
  2. W pierwszej wiadomości od hosta jest informacja, gdzie szukać pomocy
  3. Najważniejsze informacje są w pierwszym rzucającym się w oczy kanale - Poczekalni. Wystarczy poczytać opis, a wszystko będzie jasne 🙂
  4. Kanały prywatne, rejestracja - obsługiwane automatycznie, w kanałach które nie sposób nie zauważyć. Po rejestracji bot znów przerzuca do Poczekalni, więc cały czas wszystko odbywa się w ramach jednego okienka!
  5. Najważniejsze informacje podane są też we wiadomości od bota. Oprócz tradycyjnych suchych informacji technicznych są też klikalne linki do zakładania kanałów prywatnych, rejestracji, wejścia na nasze forum a także dodania naszego serwera do zakładek. Dziękujemy 🙂
  6. Gdy chcemy ciutkę bardzie zaawansowanych rzeczy, np. innych rang (województwa, gry, 4Fun) to tam właśnie możemy je sobie przyznać. Komendy wydawane botowi w czacie.
  7. W razie problemów - pomoc na Centrum Pomocy. Tak, wystarczy zajrzeć do opisu, nawet rysunki tam są 🙂
  8. W centrum Pomocy linki do strony www (w opisie i w nazwie kanału), wystarczy kliknąć. System rang, statystyk, własne ikonki, regulamin. Z poziomu strony www można podejrzeć serwer TS i połączyć się jednym kliknięciem.
  9. Oczko wyżej kanał z aktualną liczbą Adminów. W opisie kanału jest lista szczegółowa z aktywnością administracji online oraz gdzie ich znaleźć. Linki klikalne.
  10. I rzecz jasna - szybkie informacje na bannerze, z czego najbardziej istotne dla użytkownika to adres serwera oraz liczbę Adminów którzy pośpieszą z pomocą.

Reasumując - no nie ma bata żeby ktoś się zamotał 🙂 Oczywiście, w razie pytań lub uwag, ew. w przypadkach indywidualnych (dodatkowe rangi, problemy z botem itp) wystarczy poprosić kogoś z Administracji.

Zapraszamy! Klik: ts.virtual-gaming.eu

Edytowane przez MrRobson™
  • Lubię to! 1

• Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

26 minut temu, TheKacperos4 napisał:

Ts niczym szczególnym się nie wyróżnia ale trzymam za was kciuki

Niczym szczególnym?  No to chyba nawet na serwer nie wszedeś. Tak sie bowiem sklada, ze wyrożniamy sie sposrod innych serwerow bardzo wieloma unikalnymi rozwiazaniami.

Edytowane przez zmechu

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 😉

Serwer mi się podoba ten bocik na poczekalni też mi się podoba (I ten akcent Mrrr... ❤️) strona ciekawa niestety podstrony takie jak nadawanie rang to jest darmowy skrypt albo statystyki.Po wejściu na serwer dostałem rangę VPN nie wiem po co ona mi ale spowodowała ona że nic właściwie robić nie mogę xD. Sama administracja chyba korzysta z białych wyglądów ts i nie uwzględniła że inni mogą mieć wygląd ciemny i opisy wyglądają tak:

image.png.53312ba309b27275c28e82d9a35ef3aa.pngimage.png.e4480f07e9339a70f1a9e4afdbec8050.png

Ale tak to mi się podoba sam serwerek 😄 

a i tu takie jeszcze błędy z ikonkami: 

<22:34:01> Nie znaleziono ikony dla kanału "".
<22:34:01> Nie znaleziono ikony dla kanału "".

• Kocham To! 1

Dziękujemy za opinie 🙂

Bocik na poczekalni jest naszego autorstwa. Konkretnie - mojego 🙂

VPN to "karna" ranga, takie zabezpieczenie przed cwaniakowaniem i obchodzeniem zabezpieczeń serwera. Filtr jest bardzo skuteczny i bardzo rzadko się myli. I rzeczywiście, z VPN dużo się nie zadziała bo z miejsca daje blokadę na pisani, mówienie i PW. Na pewno nie wszedłeś z jakiegoś VPN lub tunelu przez popularne VPS?

Jeżeli tak, to zapewne dostałeś stosowną informację.

Jeżeli nie, to trafiłeś w 0,01% przypadków gdy skrypt okazał się za bardzo nagorliwy 🙂 To tylko maszyna, może się mylić, albo ktoś kiedyś zgłosił Twój IP albo zakres IP jako godny przyjrzenia się 😉 Skoro to błąd to wystarczy wejść do Centrum Pomocy i ktoś zdejmie od razu.

Zaiste, ciemne tło wykryło ciemne problemy naszych obrazków. Nasza Zosia lubi nosić się na biało, ale nasz grafik zaraz poprawi te obrazki. 

Ikonki to tradycyjny problem na praktycznie każdym serwerze, mija parę chwil zanim się zbuforują. Porozmawiam z nimi żeby na drugi raz ładowały się szybciej 😉

Edytowane przez zmechu

1 godzinę temu, zmechu napisał:

Niczym szczególnym?  No to chyba nawet na serwer nie wszedeś. Tak sie bowiem sklada, ze wyrożniamy sie sposrod innych serwerow bardzo wieloma unikalnymi rozwiazaniami.

Np tym że bot mówi twój nick na poczekalni gdy wejdziesz na serwer no naprawdę się wyróżniacie

• Dzięki! 1

Tak, to jeden z tych wyróżników. Ale jest ich więcej, tak pierwsze lepsze: brak tradycyjnych banów, bot jail, voice-bot Zosia-Samosia, sekcja Audiobooków (tak, są też erotyki ;-)), banner z tekstami "reklamowymi". No i sporo rozwiązań  które co prawda są spotykane u innych, ale nie tak popularne jak by się wydawało. Zarządzanie rangami przez WWW, ranking użytkowników z panelem www, możliwość wgrywania własnych ikonek, LiveHelp i takie tam ułatwiacze. Mieliśmy też serwisy pogodowe (np. dla Koziej Wólko k/Łodzi), feedy z forum, facebooka i twittera. No i Jaś Fasola jest u nas opiekunem jednej z sekcji 😉

Czyli rzeczywiście, niczym szczególnym się nie wyróżniamy 🙂

• Lubię to! 1

Godzinę temu, zmechu napisał:

Na pewno nie wszedłeś z jakiegoś VPN lub tunelu przez popularne VPS?

Wszedłem tu nie chodzi mi o to że jest wykrywanie ale o to że ktoś mnie za to każe równie dobrze można by zrobić takie coś że po prostu będzie wyrzucać nie każdy ma jakieś złe intencje 

ja np. po prostu pracuję na tunelu bo innego dostępu do vps nie mam i po prostu zwyczajnie zapomniałem wyłączyć go...

58 minut temu, zmechu napisał:

No mogli byście się bardziej postarać a nie chwalić się jakimś gó***m xDDD 😂

Hej!

No, czyli filtr VPN działa poprawnie 🙂

Nie chcemy wyrzucać za VPN, dlatego też tylko nakładamy blokadę. Jeżeli ktoś specjalnie przez VPN wchodzi to blokada w znacznym stopniu utrudnia mu szkodliwe działanie. Jeżeli jest to działanie wynikające z innych powodów - tak jak u Ciebie - to Administarcja zdejmuje blokadę, dopisuje Twoje IP do "białej listy" i problem rozwiązuje się w 20 sekund 🙂

OK, będziemy starać się jeszcze bardziej 😄

11 godzin temu, zmechu napisał:

Tak, to jeden z tych wyróżników. Ale jest ich więcej, tak pierwsze lepsze: brak tradycyjnych banów, bot jail, voice-bot Zosia-Samosia, sekcja Audiobooków (tak, są też erotyki ;-)), banner z tekstami "reklamowymi". No i sporo rozwiązań  które co prawda są spotykane u innych, ale nie tak popularne jak by się wydawało. Zarządzanie rangami przez WWW, ranking użytkowników z panelem www, możliwość wgrywania własnych ikonek, LiveHelp i takie tam ułatwiacze. Mieliśmy też serwisy pogodowe (np. dla Koziej Wólko k/Łodzi), feedy z forum, facebooka i twittera. No i Jaś Fasola jest u nas opiekunem jednej z sekcji 😉

szczerze to wyróżniacie się tylko bannerem a resztę na innych tsach już widziałem

".. a to Ferrari to jakieś takie... pospolite... no nie wiem co w nim takiego rewelacyjnego... silnik, cztery koła... to samo ma każdy samochód. I bagażnik taki mały... no nie wiem, nic szczególnego. Że co, 3.2sek do setki? No dobra, jedyna zaleta... A ile pali? Ło, panie, to więcej niż mój stary TDI. A na czerwono to se każdy może przemalować... "

• Lubię to! 1

22 minuty temu, zmechu napisał:

".. a to Ferrari to jakieś takie... pospolite... no nie wiem co w nim takiego rewelacyjnego... silnik, cztery koła... to samo ma każdy samochód. I bagażnik taki mały... no nie wiem, nic szczególnego. Że co, 3.2sek do setki? No dobra, jedyna zaleta... A ile pali? Ło, panie, to więcej niż mój stary TDI. A na czerwono to se każdy może przemalować... "

Widzę kolega nie umie się pogodzić z krytyką, tak marudzisz jaki to wasz serwer jest innowacyjny a to wszystko już widziałem ale dobra oby tak dalej a na pewno daleko zajdziecie.

A właśnie że nie. Nie chodzi o pogodzenie się z krytyką. Po prostu niekiedy widzę, że trudno jest niekiedy ludzi przekonać. Mnóstwo jest serwerów "standardowych", czyli ikonki z internetu, defaultowa konfiguracja, cracknięta licencja i kanały prywatne z abota. Ale nie ukrywajmy - z TS dużo zrobić się nie da, ma bardzo ograniczone możliwości konfiguracyjne, ilość botów można policzyć na palcach jednej ręki, botów muzycznych są raptem dwa a i designu spacerów też w nieskończoność modyfikować się nie da.

Zrobiliśmy autorskie ikonki. Mamy autorski banner z własnymi rozwiązaniami. Mamy voice bota który wita każdego po nicku - jest to nasze autorski skrypt. Mamy jail-bota. Mamy FAQ voice bota. Mamy sekcję audiobooków. I sporo innych rozwiązań, mniej lub bardziej widocznych. Własny regulamin, który jak widzę już inni kopiują. Własne zadania Administracji, które też już stały się publiczne 🙂 Kanały prywatne robione na bieżąco w ramach potrzeb, event "Kółko i krzyżyk", bot imieninowy, skróty domenowe, Forum, strona serwera, zarządzanie przez www, nawet Mozarta można u nas posłuchać na nie Disco Polo ... No nie wiem co jeszcze byśmy musieli dołożyć 🙂

A i tak zapewne ktoś powie "e, coś podobnego już widziałem w '98 na którymś serwerze", "o, wasz serwer potrafi robić kawę? No nie wiem, przecież to jest proste do zrobienia, pewnie z Linux-Coffie-FAQ wzięte", "panienki z agencji towarzyskiej można zamówić? Wielkie mi coś, pewnie podpięliście kanał do linii telefonicznej".

Daleki jestem od mówienia że nasz TS jest taki innowacyjny. Ale na pewno jest bardziej innowacyjny od 90% innych.

A czy daleko zajdziemy? Na razie jesteśmy 411 dni online 🙂

11 minut temu, zmechu napisał:

A właśnie że nie. Nie chodzi o pogodzenie się z krytyką. Po prostu niekiedy widzę, że trudno jest niekiedy ludzi przekonać. Mnóstwo jest serwerów "standardowych", czyli ikonki z internetu, defaultowa konfiguracja, cracknięta licencja i kanały prywatne z abota. Ale nie ukrywajmy - z TS dużo zrobić się nie da, ma bardzo ograniczone możliwości konfiguracyjne, ilość botów można policzyć na palcach jednej ręki, botów muzycznych są raptem dwa a i designu spacerów też w nieskończoność modyfikować się nie da.

Zrobiliśmy autorskie ikonki. Mamy autorski banner z własnymi rozwiązaniami. Mamy voice bota który wita każdego po nicku - jest to nasze autorski skrypt. Mamy jail-bota. Mamy FAQ voice bota. Mamy sekcję audiobooków. I sporo innych rozwiązań, mniej lub bardziej widocznych. Własny regulamin, który jak widzę już inni kopiują. Własne zadania Administracji, które też już stały się publiczne 🙂 Kanały prywatne robione na bieżąco w ramach potrzeb, event "Kółko i krzyżyk", bot imieninowy, skróty domenowe, Forum, strona serwera, zarządzanie przez www, nawet Mozarta można u nas posłuchać na nie Disco Polo ... No nie wiem co jeszcze byśmy musieli dołożyć 🙂

A i tak zapewne ktoś powie "e, coś podobnego już widziałem w '98 na którymś serwerze", "o, wasz serwer potrafi robić kawę? No nie wiem, przecież to jest proste do zrobienia, pewnie z Linux-Coffie-FAQ wzięte", "panienki z agencji towarzyskiej można zamówić? Wielkie mi coś, pewnie podpięliście kanał do linii telefonicznej".

Daleki jestem od mówienia że nasz TS jest taki innowacyjny. Ale na pewno jest bardziej innowacyjny od 90% innych.

A czy daleko zajdziemy? Na razie jesteśmy 411 dni online 🙂

Widzę że nic nie wiesz crackowana licencja? to jedynie możliwe na starszych wersjach autorski banner i ikonki? Większość tsów to posiada.Voice bot? Tak to było dobre... w 2015 może nawet wcześniej.Jail bot tak tak autorski na 5 tsach już to widziałem.FAQ voice bot dobra może tego nie widziałem dalej lećmy botów muzycznych są raptem 2? To widzę nie jesteś dobrze obeznany w tym temacie.Nie chce mi się odpowiadać na resztę bo brakuje mi trochę czasu więc wsm jeżeli czegoś to na temat tego się nie wypowiadaj.

Też nie mam czasu, więc krótko:

- jasne że do 3.3.1 nie ma  cracka, chyba nawet do 3.3 się nie pojawił. Oczywiście oznacza to że licencja TS jest nie do złamania 🙂 Kwestia czasu. Wystarczy porty odpowiednie poblokować i nie będzie nawet sprawdzania online.

- aż sprawdziłem ile jest polskich ts. Odfiltrowałem sobie tylko pracujące, publiczne, niepuste, powyżej 65 slotów. Wyszło mi aktualnie 90. Zakładając że przynajmniej drugie tyle stoi na OVH, plus z 50 na innych hostingach, reszta nie pojawia się na liście TS to mamy tak ze 400 polskich serwerów - przynajmniej. No i na 5 (słownie: pięciu) jest jaibot. No rzeczywiście bycie w 5 z 400 nie jest unikalne 🙂

- a posłuchać audiobooków (legalnie!) to zapewne na połowie można.

Więc Twoje narzekanie to czyste malkontenctwo jest. Ja często w opiniach o innych TS zadaję pytanie: "czym się wyróżniacie na tle innych". A nasz serwer z całą pewnością wyróżnia się funkcjonalnością, wyglądem  i automatyzacją. Oczywiście można to by zrobić lepiej/inaczej/nowocześniej a bota administracyjnego napisać samodzielnie i od zera. Tylko po co 🙂

Podaj proszę przykład innego serwera TS z jaibotem, audiobookami, możliwością dodawania własnych ikonek, skryptem imieninowym  i gdzie można posłuchać muzyki poważnej. Touché!

Też nie mam czasu, więc krótko:

- jasne że do 3.3.1 nie ma  cracka, chyba nawet do 3.3 się nie pojawił. Oczywiście oznacza to że licencja TS jest nie do złamania 🙂 Kwestia czasu. Wystarczy porty odpowiednie poblokować i nie będzie nawet sprawdzania online.

- aż sprawdziłem ile jest polskich ts. Odfiltrowałem sobie tylko pracujące, publiczne, niepuste, powyżej 65 slotów. Wyszło mi aktualnie 90. Zakładając że przynajmniej drugie tyle stoi na OVH, plus z 50 na innych hostingach, reszta nie pojawia się na liście TS to mamy tak ze 400 polskich serwerów - przynajmniej. No i na 5 (słownie: pięciu) jest jaibot. No rzeczywiście bycie w 5 z 400 nie jest unikalne 🙂

- a posłuchać audiobooków (legalnie!) to zapewne na połowie można.

Więc Twoje narzekanie to czyste malkontenctwo jest. Ja często w opiniach o innych TS zadaję pytanie: "czym się wyróżniacie na tle innych". A nasz serwer z całą pewnością wyróżnia się funkcjonalnością, wyglądem  i automatyzacją. Oczywiście można to by zrobić lepiej/inaczej/nowocześniej a bota administracyjnego napisać samodzielnie i od zera. Tylko po co 🙂

Podaj proszę przykład innego serwera TS z jaibotem, audiobookami, możliwością dodawania własnych ikonek, skryptem imieninowym  i gdzie można posłuchać muzyki poważnej. Touché!

Jeżeli jutro nie zapomnę  to coś ogarnę jeżeli tego nie zrobię przypomnij mi

Dobra nadszedł czas aby ja się wypowiedział 😉

Mówicie, że si wyróżniacie? Ciekawe...

- Imieniny na kanale widziałem na wielu serwerach, nic specjalnego według mnie zbędne

- Forum też ma wiele serwerów, o stronie czy panelu to już nie wspomnę...

- Inne serwery nie mają "JailBota'a" bo jak ktoś działa na szkodę serwera to po prostu przytulą perma i dowidzenia. Po co trzymać takich delikwentów na serwerze?

- AudioBooki tego też nie znajdziemy na innych serwerach, bo to nie ma sensu! Nie każdy lubi tytuły, które u was widnieją. Czyli ile osób z tego skorzysta jedna? dwie?

- Można posłuchać muzyki poważnej. No dobra, to ja zrobie na swoim ts Disco Polo i co? Macie disco polo? Nie 🙂

- FAQ bot nic specjalnego skrypt z sinusbot'a

- Bot, który mówi na poczekalni nick jest w sumie spoko (jednak u siebie bym takiego nie zrobił)

3 godziny temu, zmechu napisał:

botów muzycznych są raptem dwa

Ja tam naliczyłem 14 😳 No chyba, że nie umiem liczyć (wątpię)

- Kanał "Automat LiveHelp" nie działa

- Bot "Metalica" nie gra

- Tu się nie ładuje grafika -> https://gyazo.com/7a18d7402577447de9fe1a96b56a9da3

- Na plus są ikonki oraz baner

- układ kanałów, taki no może być

3 godziny temu, zmechu napisał:

Kanały prywatne robione na bieżąco w ramach potrzeb,

Są robione na bierząco?

A te 5 wolnych kanałów na ozdobę? -> https://gyazo.com/6e379b26741fd7fb8a9a2e6976f7c814

Generalnie to tak. Wydaje mi się, że wszystko jest zrobione tak "chumorystycznie" żeby odwrócić uwagę od wielu rzeczy, które są niedopracowane. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

O, i taką solidną krytykę to ja rozumiem! Dzięki!

1) oczywiście! To kwestia dyskusyjna czy bot imieninowy jest przydatny, czy skrypt pogodowy warto mieć, czy w ogóle pokazywać godzinę na serwerze a jak tak to czy bawić się tylko w zmianę opisu kanału czy od razu walnąć czterolinijkowca 🙂 Jak to w dowcipie: jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Tak samo z forum, zarządzaniem online itp. Ale jak sam zapewne widzisz, w opiniach o serwerach pojawia się często "serwer niedopracowany, ani strony nie ma ani tang online..." Uważam więc że sam fakt że takie coś jest i działa to nie takie niby nic.

2) jailbot jest wredniejszy 🙂 Ban to ban, a jak delikwent wrzucany jest na "Despacito 24/7" to aż miło popatrzeć jak próbuje się stamtąd wydostać 🙂 I ponownie - ban by wystarczył? Oczywiście!

3) Audiobooki tak samo. Wybraliśmy kilka, mamy oficjalne pozwolenie na ich odtwarzanie. Jak ktoś chce coś innego, to wystarczy do nas zagadać. Czy bez tego by się obeszło? Oczywiście!

4) reszta botów to - oczywiście - różne dodatki do sinusa czy innych przeszkadzajek.

5) mówiąc "2" miałem na myśli najpopularniejsze rozwiązania.

6) kanały robione są na bieżąco, te kilka wolnych trzymamy w "zapasie". Mnie osobiście wkurza jak jest 60 kanałów priv z czego 2 zajęte, u nas staramy się zachować proporcje przyzwoitości 🙂

I to tyle. Nie oszukujmy się, większość dodatków na na serwerach TS  to typowe kwiatki do kożucha, dla lwiej części priv+public+temp w zupełności by wystarczyło, bo i tak mało kto zagląda na statystyki serwera czy Regulamin 🙂 Reszta to tzw. kwestia gustu czyli układ kanałów, spacery czy obrazki w opisach.

Dzięki za zwrócenie uwagi na grafikę, albo się nie wgrało albo linki umarły. Takie drobne rzeczy poprawiamy od reki 🙂

• Kocham To! 1

• 2 tygodnie później...

Wieści gminne #1

Od niedawna na naszym serwerze pojawiły się nowe ikonki. Ze starych zrezygnowaliśmy bo były po prostu za stare. Nasz grafik wykonał dla nas nowe, nowoczesne, schludne oraz oryginalne ikony. Nowe ewidentnie deklasują rywala pod każdym względem. Zapraszamy do podziwiania 🙂

• 1 miesiąc temu...

Wieści gminne #19

Na innych TS musisz mieć ekipę, specjalną rangę albo specjalne permisje aby mieć bota muzycznego? Pffff, na pewno!

A u nas nie 🙂

Chcesz bota własnego muzycznego dla siebie i swojej ekipy? No to go po prostu bierz 🙂

image.php?di=KTAB4HA8

Dostęp bez ograniczeń, musisz mieć tylko rangę Zarejestrowany/Zarejestrowana.

Szczegóły na na kanale "Wypożyczalnia botów" w sekcji "Kanały muzyczne"

Zapraszamy 🙂

• Kocham To! 1

Wieści gminne #20

Piątek wieczorem a Ty masz problem jak ogarnąć imprezę? Wpadnij do nas 🙂

Nie musisz robić nic, wskocz na nas TS i .... i już! Stawiamy wszystkim piwo! Gratis. I bez limitów!

image.php?di=1AEKR1T8

Wpisz (1) nazwę serwera virtual (albo vge, albo jak masz dobrą pamięć pełną nazwę domenową: ts.virtual-gaming.eu) i piwa wskakują Ci od razu. Reguły są następujące:

1 minuta obecności na naszym TS - 1 piwo do lodówki

Ponadto:

1 minuta na kanale audiobooków: 10 piw

1 minuta na kanale "Dla Niepokornych": -100piw

Sprawdzenie ilości piw w lodówce: wyślij (2) polecenie "!lodówka" do Czasoumilacza (bot na Poczekalni)

Piwa można wymienić na nagrody (rangi VIP, przywileje, boostery, rangi serwerowe itp). Wymiana piw na nagrody:  wyślij (3) polecenie "!wymiana" do Czasoumilacza

Szczegóły zabawy, opisy nagród - w opisach kanałów w Centrum Pomocy.

image.php?di=JRBVK0ZU

Promocja grudniowa: zgłoś się do kogokolwiek z Administracji a dostaniesz 999 piw na start 🙂

Jednocześnie informujemy, że wszystkie nasze piwa są bezalkoholowe. Puste butelki można zwrócić w najbliższym sklepie Żabki po okazaniu wydruku niniejszej informacji.

• Kocham To! 1

Wieści gminne #21

Zapraszamy do nowej zabawy na naszym TS: Koło Fortuny. Lepsze niż w TV bo nie mamy "Bankruta" i rozdajemy piwo 🙂

Opis szczegółowy: na kanale "Koło Fortuny - graj i wygrywaj" nad Poczekalnią w Centrum Pomocy.

image.php?di=0DA306JS

Obsługa trywialnie prosta, oparta na dwóch poleceniach:

• !kolo - kręcisz kołem i wygrywasz. Wygrywa każdy los 🙂
  • !nagrody - pokazuje dostępne nagrody i prawdopodobieństwo ich zdobycia

Powodzenia i udanej zabawy 🙂

• Kocham To! 1

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.