Skocz do zawartości

[Strona] TS-WebSite!

Frekuenti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: TS-Website
Opis: Wielofunkcynja strona na serwer Teamspeak3
Pobierz:  https://github.com/Wruczek/ts-website
Skan plikuhttps://www.virustotal.com/pl/file/4766d998215ce1cedd99e760a88be38b64295acaf578d1a48ca8eb10b5276387/analysis/1497899132/

Funkcje:

• System wiadomości
  • Lista osób zbanowanych
  • Lista Administracji
  • Podgląd statusu serwera
  • Podstawowy podgląd serwera

Podgląd:

687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f39

Kontakt:

Telegramhttps://telegram.me/tswebsite

E-Mail: [email protected]

Edytowane przez Frekuenti
  • Lubię to! 5
  • Kocham To! 1

..

• 2 tygodnie później...

Bardzo fajny panel chociaż jest trochę do poprawienia np. sam front zmienić na nieco nowszy i bot który wchodzi na ts żeby był stale połączony ale tak to bardzo polecam to był jeden z lepszych paneli kiedyś 🙂 więc warto go trochę przerobić aby był taki nadal 

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, postanowiłem udostępnić parę Informacji o wersji 2.0 jednocześnie pokazać że Projekt nie stoi! 🙂

Nowości - Funkcje nie są jeszcze ukończone!

• Nowy styl CSS 
  • Dodatkowa Zakładka FAQ
  • Group Assigner 
  • Dodatkowa Funkcja w Podglądzie
  • Logowanie się do Strony

Para ssów 

Data wydania Aktualizacji nie jest jeszcze znana!

Edytowane przez Frekuenti
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

..

W dniu 5.12.2018 o 14:44, Frekuenti napisał:

Witam, postanowiłem udostępnić parę Informacji o wersji 2.0 jednocześnie pokazać że Projekt nie stoi! 🙂

• Nowy styl CSS 
  • Dodatkowa Zakładka FAQ
  • Group Assigner 

Para ssów 

Ukryj zawartość

No co raz to lepiej ta strona wygląda jeszcze spoko opcją by było podpiąć to pod panel admina. 

• Kocham To! 1

W dniu 5.12.2018 o 14:44, Frekuenti napisał:

• Nowy styl CSS 
  • Dodatkowa Zakładka FAQ
  • Group Assigner 

Para ssów 

Ukryj zawartość

Czekam na aktualizację!! 

• Kocham To! 1

IP: GadamyTu.pl

• 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Udostępnij

• Podobna zawartość

• Przez DennuŚ
      Witam, mam ts'a na hostingu "net-speak" i oferują boty przez "API" lecz nie za bardzo wiem jak to ogarnąć, pobrałem pliki konfiguracyjne wrzuciłem na serwer www, oczywiście skonfigurowane, na stronie net-speaka pisze by tam na stronie net-speaka wpisać "adres ip www" ip wpisałem lecz pewnie jeszcze musze jakoś przekierować te www gdzie znajdują sie pliki "API" pod tego ts'a by jakoś to hulało, domene mam na nazwa , strone www na webd.pl i teraz jak to wszystko ogarnąć by to śmigało ktoś miał z tym do czynienia :D?
    • Przez VendeN
      Witajcie! Postanowiłem iż zrobię poradnik jak otrzymać darmowy certyfikat SSL.
      Ja akurat pokażę to na przykładzie strony CloudFlare.
      Może zacytuje co to jest certyfikat SSL.
      "Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji." ~ Cytat z strony kei.pl

Ten sposób nie zadziała gdy nie masz przekierowanych dnsow z Cloudflare

Po wykonaniu tych czynności przyszedł czas na konfiguracje. Wchodzimy w panel sterowania naszą domeną. Następnie wchodzimy w zakładkę crypto.

Wyświetli się na której możemy skonfigurować ssl. strona. ( Scrollujemy niżej. ) 
      Klikamy w przycisk Create Certificate

Po kliknięciu w przycisk Create Certificate. Wyświetli się nam okienko. Nic tam nie zmieniamy, klikamy next.
      Następnie wyświetli się kolejne okno w nim klikamy przycisk OK.

Poniżej podaję ustawienia do poprawnego działania SSL. 

Mam nadzieję że poradnik się spodobał.  Jeżeli chcesz kolejne zostaw  ❤
    • Przez HusajbeR
      Spróbowałem wczoraj podpiąć certyfikat do mojej aplikacji. Udało się. Proces ten,  choć jest on bardzo prosty. Tutaj za to skupię się na szybkim generowaniu darmowego certyfikatu SSL, bez konieczności robienia tego na serwerze chodź ta druga opcja jest równie prosta jak ta pierwsza. Wykorzystam w tym celu możliwości webowej usługi ZeroSSL.
      Generator certyfikatu SSL
      Zamiast opisywanej wersji webowej możesz użyć wersji lokalnej.
      Uruchamianie kreatora
      Wejdź na stronę ZeroSSL, na której znajdziesz kreator certyfikatu.

1. Wpisz adres e-mail. Jest to opcjonalne, lecz dzięki temu otrzymywał będziesz powiadomienia (np. o wygasaniu certyfikatu),
      2. Wklej klucz z Lets’ Encrypt lub zostaw pole puste, aby system wygenerował nowy,
      3. Podaj domenę, którą objąć chcesz certyfikatem (jeśli nie masz jeszcze CSR),
      4. Wklej swój CSR lub zostaw pole puste, aby system wygenerował nowy,
      5. Wybierz rodzaj weryfikacji:
          HTTP – jeśli chcesz zweryfikować stronę, umieszczając na niej odpowiedni plik,     DNS – jeśli chcesz zweryfikować stronę, umieszczając odpowiedni wpis w tablicy DNS (opisuję ten drugi przykład!), 6. Zaakceptuj warunki (oczywiście po zapoznaniu się z nimi ;-)).

Po kliknięciu przycisku NEXT, zostaniesz zapytany, czy obejmować zasięgiem certyfikatu również subdomenę www. W moim przypadku zrezygnowałem z tej opcji, gdyś jej zwyczajnie nie używam.

Pobieranie CSR
      Zostanie wygenerowany CSR. Kiedy to nastąpi, najlepiej jest pobrać go i zachować.

Ponownie kliknij NEXT.
      Pobieranie klucza Lets’ Encrypt
      Tym razem system wygeneruje klucz RSA od Let’s Encrypt, przydatny (jak również CSR) przy przedłużaniu certyfikatu SSL. Pobierz go i zachowaj.

Kliknij znowu na NEXT.
      Potwierdzanie domeny
      Teraz musisz potwierdzić, że zarządzasz domeną, dla której generujesz certyfikat. Jeśli wybrałeś potwierdzenie HTTP, zostaniesz poproszony o umieszczenie specjalnie wygenerowanego pliku na serwerze. Jeśli wybrałeś opcję z DNS, powinieneś ustawić odpowiedni nagłówek TXT. Będzie on podobny do poniższego.

Po raz kolejny przejdź dalej.
      Pobieranie certyfikatu
      Jeśli poprawnie ustawiłeś strefę DNS, certyfikat został pomyślnie wygenerowany.

Pobierz certyfikat i klucz prywatny na dysk, zachowaj je w bezpiecznym miejscu!
      Działanie w praktyce
      Testowałem w praktyce, wszystko gra!

Podsumowanie
      Wystarczy, że wgrasz certyfikat na swój serwer. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zapytaj o pomoc swojego dostawcy hostingu.
      Minusy? Są, owszem. Korzystając z ZeroSSL generujesz certyfikat na 90 dni. To mało. Ponowne generowanie SSLa wiąże się z powtórzeniem powyższej akcji. Często jednak 90 dni wystarcza, aby przekonać się o słuszności istnienia swojej aplikacji, więc jeśli będzie to dla Ciebie uciążliwe, później zamienisz to na inną, automatyczną formę odnawiania – płatną lub darmową (albo, o zgrozo, wyłączysz aplikację :-)).
      Drugą bolączką jest korzystanie z pośrednika. Istnieje ułamek szansy, że jednak ktoś ma dostęp do certyfikatu i klucza prywatnego. Należy na to zwrócić uwagę.
      Jednak na start, dla szybkiego prototypu lub małej aplikacji to w zupełności wystarczy.
      Miłego i bezpiecznego korzystania z SSL.
      Jeśli się spodobał poradnik i się tobie przydał zostaw po sobie kciuka 🙂 
      Pozdrawiam HusajbeR 🙂 

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.