Skocz do zawartości

[Archiwum]GadamyTu.pl-Darmowy|Publiczny|Stabilny

Tajson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak sam ts fajny mały nie wiem czy trochę nie za mały, rangi i ikony bardzo mi się podobają, nigdy nie widziałem tak małej strefy administracji 😄 ale żeby nie było że same zalety to bardzo odstrasza discopolo na bocie który jest na poczekalni, na banerze się tekst zlewa, a strona internetowa to puste forum na którym nic nie ma poza stylem

• Kocham To! 1

W dniu 13.08.2018 o 10:12, xman8830 napisał:

A więc tak sam ts fajny mały nie wiem czy trochę nie za mały, rangi i ikony bardzo mi się podobają, nigdy nie widziałem tak małej strefy administracji 😄 ale żeby nie było że same zalety to bardzo odstrasza discopolo na bocie który jest na poczekalni, na banerze się tekst zlewa, a strona internetowa to puste forum na którym nic nie ma poza stylem

Dziękuję za opinie na bocie nie będzie leciało tylko disco polo a forum narazie tylko zainstalowałem bo się uczyłem robić a forum zacznę robić za ok 2 dni i zrobię ładnie 🙂 pozdrawiam Tajson 

Administracja mam nadzieję że niedługo się powiększy 

IP: GadamyTu.pl

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie Polecam Serwera jak i owego właściciela,

jak masz zamiar straszyć atakami , to zrób to pokaż że coś potrafisz a nie jesteś takim cienkim gównem który tylko wejdzie powie coś i ucieknie do siebie.

Pozdrawiam z Uszanowaniem

Patryk.

W dniu 18.02.2019 o 11:33, Mr.JokeR napisał:

Nie Polecam Serwera jak i owego właściciela,

jak masz zamiar straszyć atakami , to zrób to pokaż że coś potrafisz a nie jesteś takim cienkim gównem który tylko wejdzie powie coś i ucieknie do siebie.

Pozdrawiam z Uszanowaniem

Patryk.

Jak wy łykacie wszystko jak pelikany haha

Edit: Jak mnie ostarzasz to daj mi dowody. 

Edytowane przez Tajson

• 2 tygodnie później...
49 minut temu, Marcel napisał:

53016142_250355649245850_938781534809227

Widzę że ten syf ts się nie uczy na błędach 🙂

Powiedziałem Ci że ten twój "mytalk" jest syfem i to nie moja wina ze ktoś z użytkowników się reklamuje. Nie sprawdzam każdego użytkownika czy się na innych ts reklamuje tylko mówię do administracji żeby się na innych ts nie reklamowali 

No cóż, jeżeli syfem nazywasz TeamSpeak który osiągnął o wiele więcej niż twój serwerek z Twoim chamsko podj****ym Mascot Logo i tobą na czele to okej.  

Gadamutyavek.png.6b803214aa947e7e9ec37a2  740a4a00be7d65d382333f284d183c61.png

Nie twoja wina że osoby które nie są z administracji reklamują?

W dniu 3.03.2019 o 14:04, Tajson123 napisał:

nie mam wpływu na to co robią użytkownicy.

Jeżeli chodzi o to, to nie były osoby z pierwszej łapanki tylko Zaufany i Friend. Friend czyli przyjaciel - osoba którą teoretycznie ty albo ktoś z administracji powinien znać.

Więc nie wydaje mi się że był by problem z rozmową z nimi żeby tego zaprzestali.

Bo opinii nawet bym nie napisał jeżeli osoba która się u mnie reklamowała nie miałaby żadnej rangi u Was.  (Tak, friend i zaufany to też ranga)

Bo kiedyś miałem tak że osoby kompletnie mi nie znane botowały inne serwery podpisując się MyTalk 

No chyba że dajecie rangę Friend dla randomów to wtedy co innego. X D

• Kocham To! 1

Godzinę temu, Marcel napisał:

No cóż, jeżeli syfem nazywasz TeamSpeak który osiągnął o wiele więcej niż twój serwerek z Twoim chamsko podj****ym Mascot Logo i tobą na czele to okej.  

Gadamutyavek.png.6b803214aa947e7e9ec37a2  740a4a00be7d65d382333f284d183c61.png

Nie twoja wina że osoby które nie są z administracji reklamują?

Jeżeli chodzi o to, to nie były osoby z pierwszej łapanki tylko Zaufany i Friend. Friend czyli przyjaciel - osoba którą teoretycznie ty albo ktoś z administracji powinien znać.

Więc nie wydaje mi się że był by problem z rozmową z nimi żeby tego zaprzestali.

Bo opinii nawet bym nie napisał jeżeli osoba która się u mnie reklamowała nie miałaby żadnej rangi u Was.  (Tak, friend i zaufany to też ranga)

Bo kiedyś miałem tak że osoby kompletnie mi nie znane botowały inne serwery podpisując się MyTalk 

No chyba że dajecie rangę Friend dla randomów to wtedy co innego. X D

Mówiłem Ci że jak się u ciebie reklamowali nie mieli u mnie żadnej rangi a ty dalej swoje a range maja za coś innego a nie dlatego że się reklamowali u ciebie. Logo robił Dominik nie ja. 

Edytowane przez Tajson

• 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.