Skocz do zawartości

[Zamknięty]Porozmawiajmy o polskiej społeczności w internecie!

` .Łukasz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dlaczego ''Polska Społeczność'' Jest taka, że sami siebie zgłaszają? 😛 

Do czego zmierzam?

- Jeden drugiego zgłasza za crack licencje a Ty musisz wydać swoje własne ciężko zarobione pieniądze na licencje.. 

To co dzisiaj zobaczyłem:

A teraz sobie pomyślcie, co mielibyście za te pieniądze, jaką radość moglibyście sprawić swojej osobie lub komuś bliskiemu 😛

Dlaczego nie możecie się wspólnie wspierać tylko jeden drugiego musi zgłaszać a Ty zamiast się dogadać z innymi, mógłbyś zaoszczędzić sobie pieniążki 😄 

Ps. Nikt mnie nie zgłosił.. 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

• Właściciel

Bo to polskie cebulactwo...

Tutaj wszystko pięknie, ładnie, a tam zaraz obgadywanie i dramy.

Ja nie rozumie ludzi, którzy to robią...

Kiedyś to prawie każdy stał na crack licencji i było ładnie.

Wtedy to każdy siebie zgłaszał, a teraz to sponsorki, nplki itp. i dalej to robią, bo widać, że te osoby nie umieją wypromować swojego projektu i niszczą inne serwery, które np. chcą mieć sporo osób ale nie stać ich na licencje, bo są drogie.

• Lubię to! 1

SPEAKONE_LOGO.png.624bc83251940f900bac49132d351a7e.png

Myślę, że tak to się dzieje wtedy kiedy ktoś nie ma swego zajęcia, życia i lubi się wpier*alać komuś innemu na podwórko. 

Jeżeli ktoś kogoś zgłasza, to ten zgłaszający czuje się  zagrożony. 

Ma obawę lub jest porostu zazdrosny o coś czego sam nie ma, dodając przy tym fantazje które są pomówieniem.  

Brawo Ty - ciesz się, jesteś w centrum zainteresowania drugiej osoby. 

To tyle 🙂

Edytowane przez emil0wy
  • Lubię to! 1

Temat kompletnie bez sensu.

Czemu ktoś ma lecieć na Cracku, skoro ktoś wydaje hajs na licencję? Sądzisz że to jest sprawiedliwe?

To jest kradzież.. :))

Ludzie pracując w TeamSpeaku, wykonują swoją pracę. Używając cracka kradniesz ich pieniądze. 

Dobrze to podsumowała jedna osoba. 😉

Cytat

To tak samo jakbyś za miesiąc pracy nie dostał wypłaty bo pracodawca powie, "a po co przepłacać".

• Lubię to! 1

Sorry, ale komuś tu się coś pomieszało. Chcesz crackować - no to sobie crackuj nie marudź jak kogoś to wkurza. Chcesz mieć spokój - kup licencję.

Ceny licencji jak dla mnie są kosmicze (w stosunku do ich IMHO wartości), ale piłka jest krótka - takie ceny ustalił TS i tyle. Jak ktoś nie chce - to nie kupuje, nikt nie każe stawiać serwera.

• Lubię to! 1

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 😉

No chyba żartujesz... Jak zaoszczędzisz i kupisz sobie nową klawiaturkę, a potem kumpel powie "pff, ale cienias, mam taką samą, i to za free, wyniosłem ze sklepu i ochroniarz mnie nie dogonił, hehehe" to też powiesz "ale jesteś sprytny, a ze mnie cienias"?

Piractowo komputerowe było powszechne i wręcz "modne" tak w okolicach ubiegłego tysiąclecia. Współcześnie jest to co najmniej traktowane jako niezręczość.

• Lubię to! 1

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 😉

• 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.