Skocz do zawartości

[Przywitany]Witajcie

Iwannabepro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Myślę, że na początek jako nowy użytkownik tego forum wypadałoby się Wam przedstawić, bo tego oczekujecie chyba w pierwszej kolejności.

Mam na imię Dominik, mieszkam w małym mieście jakim jest Bochnia (są to okolice Krakowa). Interesuje się grafiką (posiadam tytuł technika), informatyką (programowanie c++, tworzenie stron w php, html i css), tworzenie serwerów gier oraz motoryzacją. W wolnym czasie gram w piłkę nożną ze znajomymi. W zimowe sezony jeżdżę na nartach, aczkolwiek chciałbym się nauczyć jeździć na snowboardzie. Mojego ulubionego gatunku muzycznego nie mam, aczkolwiek lubię słuchać muzyki typu: nightcore, rap, trap, bootleg, house i dubstep, jeśli chodzi o resztę to słucham wybiórczo, co wpadnie mi w ucho. Z filmami jest już różnie, oglądam praktycznie wszystko, zaczynając od seriali typu "Pierwsza Miłość", kończąc na różnego rodzaju thrillerach lub horrorach. Uwielbiam serial o apokalipsie zombie - "The Walking Dead".

Kontakt do mnie:
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania do mnie to proszę śmiało pisać w prywatnej wiadomości lub w tym temacie.
Błyskawiczny kontakt i pomoc uzyskacie kontaktując się ze mną przez:
Steam: Profil

Tymczasem życzę wszystkim dobrej nocy.
Pozdrawiam, Dominik.

• Kocham To! 2

IP : DobreWafle.pl

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_6400DA_6400DA.png

Godzinę temu, Paweł MF napisał:

Witam serdecznie jedną z bardziej ogarniętych osób 🙂 jak wafle to tylko dobre xD 

Cześć cześć, na jakiej podstawie stwierdzasz, że jestem jedną z bardziej ogarniętych osób? Jak mieliśmy jakąś styczność ze sobą to możesz śmiało mi przypomnieć, bo wiele osób znam, ale po czasie zapominam przez to, że jednak trochę ich się przewija.

IP : DobreWafle.pl

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_6400DA_6400DA.png

• Paweł MF zablokował(a) ten temat
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.