Skocz do zawartości

Rincoe Mechman 228W - Opinia

TheSebaPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rincoe Mechman 228W

Zdjęcia podglądowe:

1137834557_zdjcie1.png.6223c2bcd5740e0e7452ef3638e5e182.png

2071498151_zdjcie2.png.d46567ee65d4183f9872285f4ecf3535.png

203855343_zdjcie3.png.d5d6f3ce3e560db6ef8fe78f6b2073c3.png

rincoe-mechman-228-w-800x533-25.jpg.e7c563caeac82c3c9924bde3ba82d5a7.jpg

Zalety produktu:

Cytat

Prosty, łatwy w obsłudze

Dobry rozmiar

Solidna jakość wykonania

Komora baterii jest łatwe do otwierania i zamienić na baterie

Proste i łatwe w użyciu menu

Wady produktu:

Cytat

1.Błędne imię (to nie mechaniczny!)

2.Sposób przecenić amp wat oraz ograniczenie

3.wydajność TC jest okropne

4.Szybkie psucie się przycisku (z powodu zacinania się go można spalić sobie grzałkę)

5.Od dołu ściera się farba i szybko można zauważyć ślady użytkowaniu tak jak w przypadku draga platinum

Moja opinia:

Cytat

Za rincoe mechman zapłaciłem 220zł teraz z tego co widzę cena już jest mniejsza ale warto było.

• Kocham To! 1

• Właściciel
19 godzin temu, TheSebaPL napisał:

Rincoe Mechman 228W

Zdjęcia podglądowe:

1137834557_zdjcie1.png.6223c2bcd5740e0e7452ef3638e5e182.png

2071498151_zdjcie2.png.d46567ee65d4183f9872285f4ecf3535.png

203855343_zdjcie3.png.d5d6f3ce3e560db6ef8fe78f6b2073c3.png

rincoe-mechman-228-w-800x533-25.jpg.e7c563caeac82c3c9924bde3ba82d5a7.jpg

Zalety produktu:

Wady produktu:

Moja opinia:

według mnie box jest i tak warty uwagi patrząc na cene a jakoś jak najbardziej również polecam.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Udostępnij

• Podobna zawartość

• Przez Emos
      Dzisiaj na celowniku box snowwolf mefing 200w.

Wygląd boxa:

Zalety boxa:
      Szybkość działania przycisku. Wykonany z dobrych materiałów. Czytelny obraz. Wyróżniający styl wyglądu  SS gniazdo 510 Wady Boxa:

Obudowa szybko się palcuje (Czyścenie spirytusem załatwi sprawę). Brak etui ochronnego.  
      Czy box jest warty uwagi?

Jak najbardziej, na ten moment sam z niego korzystam z połączeniu z zeusem x i spełnia moje oczekiwania w 100% oraz przy tym ma swój wyjątkowy wygląd przez co nie zamienił bym go na inny model, jeżeli sam chcesz się wyróżnić to polecam go tobie z czystym sumieniem!

• Przez Emos
      Na dzisiejszy cel obieramy moda smok x priv

Wygląd:

Specyfikacje Moda:
      Power range: 1~225W; Output voltage: 0.5V~9.0V; Resistance range: 0.1~2.5ohm (VW), 0.05~2ohm (TC); Temperature range: 200~600'F / 100~315'C; Standby current: <500uA; Weight 172g (6.07oz) Depth 46.5mm (1.83 inch) Height 88mm (3.46 inch) Width 30.4mm (1.2 inch)
        Zalety Moda:
      Ciekawy wygląd. Dostępność dużej ilości grzałek do atomizera. Atomizer dobrze oddający smak jak na tanka. Ciekawy wygląd systemu w modzie. Wady Moda:
      Szklane wykończenie przez co po upadku może się szybko zniszyć. Przekłamana ilość wat, box zaniża moc. Słabe zasilacze. Czy warto zakupić?

Moim zdaniem jeżeli ktoś szuka moda który pokrywa się cena a jakość to taki e papieros mu wystarczy ,jednakże jeżeli ma zamysł zabierać go do pracy w której może on po prostu wypaść polecę zakup innego sprzętu.

Sam mod wygląda dosyć przyjemnie wyróżnia się z tłumu jednakże sama jakość wykonania jego daje dużo do życzenia.

• Przez Emos
      Witajcie dzisiaj zrecenzuje dla was produkt o nazwie ijust ECM
      Zdjęcia pokazowe produktu:

Elektryk jak to z firmy eleaf ma swoje wady które zaraz nieco opisze wam, korzystałem z owego elektryka równo 3 miesiące już i tak szczerze jestem pozytywnie zaskoczony.

Najpierw specyfikacje elektryka oraz co otrzymujemy w zestawie po zakupie jego:

Zalety produktu:

Minusy produktu:
      Ogólnie jestem w stanie polecić tego e papierosa jako rozwiązanie na budżetowy produkt do 120 zł, jako ze jest to stick to praca jest na większej ilości wad przez co większa moc idzie jak w przypadku poda, w skrócie polecam elektryka i zachęcam do zakupu.

Strona z jakiej uzyskałem informacje o cenie 113zł:

• Przez CZITEREKKK
      Moja subiektywna opinia na temat serwera TeamSpeak3 "Ts-Club.PL":
      + ładny oraz przejrzysty wygląd kanałów
      - po kliknięciu w banner serwera przenosi na stronę z adresem numerycznym (tzn. http://151.80.143.24/, brak certyfikatu SSL  do panelu lidera),
      - niekompletne permisje dla grup (np. brak możliwości przeglądania top'ek serwerowych z rangą gościa),
      - bot query nie jest w pełni gotowy do użytkowania (automatyczne nadawanie kanału prywatnego nie działa, w liście administracji obok nick'u administratora "Profil" przekierowuje na stronę bota query),
                        "<12:12:41> Zostałeś wykopany z kanału "✔ Kanał Prywatny [Wejdź]" przez "Ts-Club » Updater" (Jesteś już zarejestrowany/a!)",
      - wysoki ping jak na dzisiejsze serwery TeamSpeak3 ( przykład: na serwerze TeamSpeak3 z polskiej lokalizacji OVH 20ms, na "Ts-Club.PL" 40ms).

A co wy sądzicie o tym serwerze? Ja zdecydowanie go nie polecam. Jest wiele lepszych serwerów, na których nie ma takich błędów oraz oferują lepsze połączenie z serwerem.
    • Przez areckifx
      ecoPLA

Jako, że większość moich recenzji dotyczących filamentów, odnosi się do materiałów mniej pospolitych, a zarazem rzadziej stosowanych w druku 3D FDM, tak tym razem chciałbym przedstawić  filament stanowiący podstawę druku 3D o raz z pewnością znajdujący się w zapleczu każdego drukarza począwszy od amatora, hobbysty, po firmy zajmujące się zawodowo drukiem 3D.
      Filamentem tym jest oczywiście popularne PLA, a w przypadku tej recenzji pewna jego odmiana o nazwie ecoPLA będący jednym z dość obfitej oferty filamentów sprzedawanych przez firmę 3DJake.

Jak to w ostatnim czasie się przyjęło, podążając za modnym hasłem „Bądź ECO”, tak w tym przypadku jak sama nazwa mówi, ecoPLA jest filamentem biodegradowalnym. Oprócz wspomnianej biodegradowalności oraz zalecanej temperatury druku przez producenta, która jest nieco wyższa w porównaniu ze spotykanymi na rynku filamentami PLA, materiał ten niczym nie odbiega od popularnych materiałów tego rodzaju. Nie jest to oczywiście żadną wadą, a wręcz zaletą, ponieważ jakie powinno być PLA, jak nie łatwe w druku, dające doskonałe efekty wizualne. Takie właśnie jest to ecoPLA.

Filamenty jakie otrzymałem od firmy 3DJake to kolejno ecoPLA Satin Violett, mówiąc prościej, satynowy fiolet, oraz ecoPLA brokatowo zielony, czyli filament o kolorze zielonym z zawartością brokatu.

Tak jak już wspomniałem, oba filamenty drukują się bardzo przyjemnie, bez jakichkolwiek niespodzianek. W przypadku zielonego filamentu z brokatem, doskonale maskuje on widoczność warstw, a co za tym idzie efekt wizualny jest bardzo dobry, nawet w przypadku wydruku na drukarkach posiadających problemy z osią Z. Jeżeli zaś chodzi o filament fioletowy, to podświetlenie wydruku pod odpowiednim kontem daje niesamowity efekt odbijania światła przypominający odbicie światła od powierzchni pokrytej chromem.

Z pewnością filament ten zainteresuje drukarzy hobbystów, ponieważ doskonale nadaje się do druku różnego rodzaju figurek, popiersi, czy też waz, bez konieczności późniejszej obróbki z doskonałym efektem wizualnym.

Właściwości ecoPLA z 3DJake:
      Minimalny skurcz Minimalne wypaczenia Dobra tolerancja średnicy i okrągłości Bez nieprzyjemnych zapachów Łatwy do wydrukowania Mocniejszy i mniej kruchy niż tradycyjne filamenty PLA ]

Parametry druku testowego:
      Temperatura dyszy - 210 C Temperatura stołu – 60 C Dysza – 0.4 mm. Warstwa – 0.15, 0.2 mm.  

Direct Drive:
      Dragon Hotend Trianglelab Extruder BMG (klon BIG TREE TECH)  
      ecoPLA brokatowo zielony

Warstwa 0.2 mm.

Warstwa 0.12 mm.

ecoPLA Satin Violett
      Warstwa 0.2 mm.

Warstwa 0.15 mm.

Warstwa 0.12 mm.

Link do zakupu ecoPLA Satin Violett
      Link do zakupu ecoPLA brokatowo zielony

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.