Skocz do zawartości

Nie polecam!

heraqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule nie polecam owego bota, straciłem licencję tak o. Teamspeak3 - komunikator głosowy a pomoc zawszę udzielana przez chat. 

screen 1:

AlaNCXj.png

zawsze czekałem na pomoc długo po czym twórca pisał że już po supporcie i wywalał z ts3, czekałem czasami cały dzień

screen 2:

g6Mshi8.png

tutaj cos mi nie działało a twórca kazał wypie*dala*

Jak napisałem do twórca że wystawię opinię zaczął się bronić tym że usunie ten post.

Edytowane przez HeraQu

Nie chcę tu się wtrącać za bardzo ale... Tak jak kolega wyżej napisał tez twórca bota też jest człowiekie. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że należysz do osób "którym ciągle coś nie działa". Osobiście korzystam z ABot'a chyba od wersji 1.1 i nigdy nie miałem problemu z botem wszystko działała cały czas, jeśli coś było nie tak to ArrMeeR zawsze pomógł bez problemów. 

Coz, z takim rozumowaniem, że to jego błąd to gdy popsuje Ci sie np. telewizor badz konsola spodziewasz sie pomocy od strony supportu czy odpowiedzi od nich na zasadzie „Coz, twoj problem. Popsułeś, nie nasza sprawa. U nas dziala.” Jak juz bronicie Armera to przynajmniej normalny powód podajcie niz jakies herezje.

Firma Samsung badz powiedzmy Microsoft to również „twórcy aplikacji” a raczej w przypadku problemu klienta pomogą mu niż oplują przy czym każą mu wypierdalać jak w tym przypadku.

Edytowane przez Gokuś
  • Lubię to! 1

12 minut temu, Gokuś napisał:

Coz, z takim rozumowaniem, że to jego błąd to gdy popsuje Ci sie np. telewizor badz konsola spodziewasz sie pomocy od strony supportu czy odpowiedzi od nich na zasadzie „Coz, twoj problem. Popsułeś, nie nasza sprawa. U nas dziala.” Jak juz bronicie Armera to przynajmniej normalny powód podajcie niz jakies herezje.

Firma Samsung badz powiedzmy Microsoft to również „twórcy aplikacji” a raczej w przypadku problemu klienta pomogą mu niż oplują przy czym każą mu wypierdalać jak w tym przypadku.

Jezeli miałem problem z funkcją bo nie działała to co mam pytać po forach? Po to support jest. Wymyśliłem w funkcję która jest w abocie, pomyliłem kanał pomoc ts od support bota i dostałem bana na 7 dni i byłem tyle bez bota, dopisanie 5linijek dla niego to 20zloty. Tera mam xbot to jak nie wiem co i jsk patrzę na stronę a potem do supportu, bez żadnego problemu pomoc od zaraz 

@HeraQu

Słuchaj jak przychodzisz po pomoc to chociaż napisz ze szczegółami o co chodzi, nie działać może wszystko nawet ...(jako support nie napiszę tego ze względu iż jestem osobą kulturalną 🙂)

Artur też ma swoje zajęcia i swoje życie, więc równie dobrze mogłeś się zgłosić do którejś osoby z Supportu, bo na pewno tacy byli. (no mnie nie było, bo akurat musiałem wyjechać)

|EDIT:

Kiedyś dałeś opinie (rozwiń spoiler)

Spoiler

Napisałeś, że support zamula i wiesz czemu,a  teraz skarżysz się na support to nie ma trochę sensu nawet bardzo..

Pozdrawiam.

Edytowane przez Demon
  • Lubię to! 1

Po prostu przesadziłeś w chuj. Wjechałeś na sprawy, na które się nie wjeżdża przez internet, jak już to możesz mi w 4 oczy to powtórzyć, zapraszam 😉 Nie mam zamiaru  z Tobą dalej współpracować. Widać, że po prostu nigdy w zęby nie zebrałeś porządnie i trochę się rozpuściłeś.

Ja już 100 razy mówiłem, że ja jestem dla klienta taki, jaki on jest dla mnie.

• Kocham To! 1

I się dziwisz? No to kolego... Jako Support ABot'a bardzo chętnie się tu wypowiem. Na samym początku, z góry podkreślę że kolega nie zachowuje podstaw netykiety oraz nie da się mu w żaden sposób pomóc; zawsze coś mu nie działa, ma z czymś problem - a nigdy nie prosi, tylko wulgarnie wymaga. Już nie raz dostawał czarną listę na moje aplikacje, jak na aplikacje @ArrMeeR'a. U mnie, na osobisty Support ABot'a już dawno nadałem mu czarną listę, o to dlaczego:
https://gyazo.com/0e4ec744b273a9015dc0e00efc29cfdf
https://gyazo.com/7f8f8ef408bcaf17678258816c983268
https://gyazo.com/b3b1475763acc57fceb73f9a86562897
Jak widać, gorzej niż dziecko. Dodam, że podczas rozmowy osoba nagminnie kierowała wyzwiska w moją stronę na TeamSpeak'u oraz po prostu nie potrafiła zachować kultury. Takie osoby jak on (złodziej, oszust, krętacz) powinny być już dawno wyeliminowane z forum za bezpodstawne szerzenie nienawiści w internecie.

32 minuty temu, XaNeZ napisał:

I się dziwisz? No to kolego... Jako Support ABot'a bardzo chętnie się tu wypowiem. Na samym początku, z góry podkreślę że kolega nie zachowuje podstaw netykiety oraz nie da się mu w żaden sposób pomóc; zawsze coś mu nie działa, ma z czymś problem - a nigdy nie prosi, tylko wulgarnie wymaga. Już nie raz dostawał czarną listę na moje aplikacje, jak na aplikacje @ArrMeeR'a. U mnie, na osobisty Support ABot'a już dawno nadałem mu czarną listę, o to dlaczego:
https://gyazo.com/0e4ec744b273a9015dc0e00efc29cfdf
https://gyazo.com/7f8f8ef408bcaf17678258816c983268
https://gyazo.com/b3b1475763acc57fceb73f9a86562897
Jak widać, gorzej niż dziecko. Dodam, że podczas rozmowy osoba nagminnie kierowała wyzwiska w moją stronę na TeamSpeak'u oraz po prostu nie potrafiła zachować kultury. Takie osoby jak on (złodziej, oszust, krętacz) powinny być już dawno wyeliminowane z forum za bezpodstawne szerzenie nienawiści w internecie.

Takie osoby jak on powinny byc wyeliminowane z polskich tsow i ja o to zadbam.

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2
  • Dzięki! 1

6 minut temu, ArrMeeR napisał:

Z tym się zgodzę używam twojej aplikacji już spory czas i nie mam problemu z supportem a jakiś bachor przyjdzie i spina za przeproszeniem dupe... 

• Lubię to! 3

11 godzin temu, ArrMeeR napisał:

Też się zgadzam z tobą, ponieważ używam twojej aplikacji dosyć długo i jak coś od ciebie potrzebuje przyjdę , zapytam i to tyle ty odpowiesz i tyle moim zdaniem Support jest dobry.

• Lubię to! 1

0uyK1FR.png

TEvquZ6.png