Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
askod

pogadajTu.pl - po prostu...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Nie będę owijał w bawełnę - pierwsza reaktywacja pogadajTu.pl nie należała do zbyt udanych, co było spowodowane przede wszystkim brakami w ekipie zarządzającej.

Wysunęliśmy wszelkie wnioski z tego, co poszło nie tak na pierwszej reaktywacji i teraz jesteśmy lepiej przygotowani. Przede wszystkim nasz zarząd rozrósł się o kilka nowych osóbek, wraz z którymi chcemy stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę niepowtarzalną na innych serwerach TeamSpeak!

ukRG6im.png

Ale na tym nie poprzestajemy!

Wciąż pracujemy nad udogodnieniami, które pozwolą użytkownikom spędzać wygodnie i przyjemnie czas na naszym serwerze. Jesteśmy również otwarci na wszelkie nowe propozycje zmian!

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci współpracy odezwijcie się w wiadomości prywatnej do mnie lub @NoFeaR, bądź na naszym fanpage'u:

https://www.facebook.com/pogadajtu/

t4Vt6Nd.png

Widzimy się na serwerze!

IP: pogadajtu.pl

Edytowane przez askod
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 5
  • Luźna robota. 1
  • Wrr... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem nie zawiedziemy - zapraszamy już w piątek! 😄

Edytowane przez NoFeaR
  • Kocham To! 3
  • Smutne... 1

I'm good

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

życzę udanego startu 

Edytowane przez Maniuraaa
  • Kocham To! 2
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer oficjalnie wystartował. Zapraszamy serdecznie!

• Wrr... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Stalker napisał:

Zacznę od tego co mi sie rzuciło w oczy:

Co się stanęło z tą licencją 😮 

Pokaż ukrytą zawartość

b5098f4ba555d85b6bad29883eeea12f.png

Nie znalazło niektórych ikonek

Pokaż ukrytą zawartość

<19:08:41> Nie znaleziono ikony dla kanału "• WebX". <19:08:41> Nie znaleziono ikony dla kanału "• Róża". <19:08:41> Nie znaleziono ikony dla kanału "• Bormondo". <19:08:41> Nie znaleziono ikony dla kanału "● QUERY".

Jest to takie troche nieproporcjonalne 😕

Pokaż ukrytą zawartość

31b1bcdfec5a39b10737f1b2fa06fea6.png

No a tak poza tym to serwer jest spoko, grafika mi się podoba (Chodzi o banner i opisy kanałów, bo ikonki to tak nie w moim stylu). I najważniejsze - kanały są przejrzyste 😜

Tak, że ten pozdrawiam 😉 

Hej, dziękujemy za odwiedziny! 
Sprawa licencji - została ona zakupiona przed pierwszym startem serwera. Myślę, że nie muszę pokazywać żadnego potwierdzenia, lecz jeśli będzie trzeba bezproblemowo się pojawi.
Sprawa nieznalezionych ikonek - naprawione.
Sprawa wyglądu opisu kanału - możliwe że niedługo pojawi się lekka zmiana. Lecz myślę, że to kwestia urządzenia z którego korzystasz, ponieważ u mnie na komputerze stacjonarnym wygląda wszystko okej.

Pozdrawiam 😄

Edytowane przez NoFeaR
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 1
  • Wrr... 1

I'm good

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Stalker napisał:

Co się stanęło z tą licencją 😮

9 minut temu, NoFeaR napisał:

Sprawa licencji - została ona zakupiona przed pierwszym startem serwera. Myślę, że nie muszę pokazywać żadnego potwierdzenia, lecz jeśli będzie trzeba bezproblemowo się pojawi.

A zarzucę potwierdzeniem, aby nie było żadnych wątpliwości 😊

1970839686_Beztytuu.png.8251c4962ac2476625e5a97867175550.png

• Kocham To! 1
  • Smutne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się ten serwerek 😮 tylko chyba muszę zmienić pseudonim zanim tam wejdę bo zaraz mnie wszyscy wykryją 😄

• Kocham To! 2

Bez-nazwy-1.gif.5430f64f02a1feb8d63204b154fd0a72.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam serdecznie ten serwerek, wszystko od tego Pana jest najlepsze 😜

• Kocham To! 2
  • Hahaa! 1

Pomogłem? Daj ❤️!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja na Test Administratora serwera została otwarta!
Zapraszamy chętne osoby do składania podań pod tym linkiem!

• Kocham To! 1

I'm good

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no @NoFeaRoraz @askodBardzo fajny serwerek bylem u was i powiem ze no no dobra robota panowie 😄

• Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

same wiesniaki prowadza ten serwer............

a tak powaznie to kocham was oczywiscie

• Kocham To! 2
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałem polecić serwer jednak dotarł do mnie screen który nie możne pozostać bez echa 

Screenshot_15.jpg

zastanówcie sie kogo macie w ekipie o czymś ten nick świadczy wszystko będzie ok dopóki mu nie odwali 

• Lubię to! 1
  • Hahaa! 1

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie osoby pokroju: Bartek, Róża, Jendrek nie powinny prowadzić jakiegokolwiek serwera.

W internecie można znaleźć wiele tematów o nich, gorszych/lepszych ale i tak każdy prowadzi do tego samego - do bycia idiotą.

Według mnie Bartek i Róża tym się właśnie wyróżniają - idiotyzmem... Nie powinni oni mieć nigdzie pozwoleń bo serwer i tak kiedyś przez nich straci renomę.

Na samym starcie waszego serwera rozmawiając z pewną osobą z Bahu stwierdziałem, że wasz serwer nie ma prawa bytu na dłuższą metę.

Dzisiaj się to potwierdza, bo nie tolerujecie osób które was krytykują i was to zgubi.

Na serwerze byłem bardzo dawno temu, już drugi raz nie wejdę tam.

Życzę wam powodzenia i bicia kolejnych rekordów.

Pozdrawiam 😉 

• Kocham To! 3
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Borygard napisał:

Dla mnie osoby pokroju: Bartek, Róża, Jendrek nie powinny prowadzić jakiegokolwiek serwera.

W internecie można znaleźć wiele tematów o nich, gorszych/lepszych ale i tak każdy prowadzi do tego samego - do bycia idiotą.

Według mnie Bartek i Róża tym się właśnie wyróżniają - idiotyzmem... Nie powinni oni mieć nigdzie pozwoleń bo serwer i tak kiedyś przez nich straci renomę.

Na samym starcie waszego serwera rozmawiając z pewną osobą z Bahu stwierdziałem, że wasz serwer nie ma prawa bytu na dłuższą metę.

Dzisiaj się to potwierdza, bo nie tolerujecie osób które was krytykują i was to zgubi.

Na serwerze byłem bardzo dawno temu, już drugi raz nie wejdę tam.

Życzę wam powodzenia i bicia kolejnych rekordów.

Pozdrawiam 😉 

Nie mam nic przeciwko KONSTRUKTYWNEJ krytyce. Powiem więcej - doceniam ją, bo to właśnie dzięki dobrze uargumentowanej krytyce możemy nadal rozwijać z naszym zarządem ten serwer. Jednak w "krytyce" zawartej tutaj padł argument typu "no chciałem polecić serwer, ale macie taką osobę w zarządzie więc jednak nie", bez żadnego konkretnego wytłumaczenia publicznie co z daną osobą jest nie tak. Nawet jeżeli w intencji Pawła nie było zaatakowanie mojego serwera (rozmawiałem z nim potem prywatnie na ten temat), to niestety, ale w pewnym sensie to zrobił, nie podając żadnego konkretniejszego powodu ku temu, a jednak punktując to publicznie w tym temacie. Pragnę jednak tutaj zaznaczyć - jedynym "poważniejszym" uprawnieniem, jakie Agresywnemu przysługuje z racji jego rangi, jest... możliwość zbanowania kogoś permamentnie. Dostęp do IP użytkowników, banlisty czy innych bardziej wrażliwych danych posiadam tylko i wyłącznie ja, Bartek oraz WebX. Jest on na tak wysokiej randze i w zarządzie dlatego, bo wsparł nasz projekt, oddając nam praktycznie za nic większą licencję, oraz pomaga nam przy ciągłym rozwoju projektu.

O pozostałych odpowiedziach szkoda nawet gadać.

Nasz projekt, istniejąc jedynie dwa miesiące, pomimo obecności u nas osób, które wymieniłeś w swojej krytyce (Swoją drogą - serio, Róża? Nie kojarzę ani jednego tematu, w którym ktoś wypowiadałby się źle o jej poczynaniach, chętnie bym jednak owy zobaczył), jest aktualnie jednym z najszybciej rozwijających się projektów TeamSpeak, co chociażby można zobaczyć poprzez ilość odwiedzających nas codziennie oraz zadowolonych użytkowników. W momencie, gdy Discord powoli przejmuję pałeczkę na tym rynku, nie mamy co narzekać na nasze osiągi. Czas więc tylko pokaże, czy proroctwo głoszone przez Ciebie oraz "pewną osobę z Bahu (XD)" faktycznie się sprawdzi, na ten moment jednak nic na to nie wskazuje. Peace 😘

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...