Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
austqu

"Dobry" serwer uptalk.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja z dnia 26.04.2020

Administrator CEO na serwerze UPTalk.pl wszedł na mój serwer teamspeak i reklamował swój lepszy teamspeak.

Jedyne co mają dobre to strone http://uptalk.pl - jedna z "najlepszych" jakie widziałem.

W rozmowie z administratorem "ostry" również ceo na owym serwerze dostałem bana z idealnym powodem jak na nastolatka przystało https://imgur.com/a/9nX1QWN

Cała rozmowa była chaotyczna i totalnie na bardzo powiedzmy szczerze niskim poziomie ponieważ dostarczyłem temu Panu dowody w postaci i ip connecta oraz UID oraz części podkreślam części ip z którego nie dało by rady uznać tego za udostępnienie czyjegoś ip.Sam potwierdził iż ip należy do jego kolegi oraz natomiast i tak wypierał się dowodów.Jeżeli nie potrafisz przyznać się do reklamowania a potrafisz to robić domyśl się kim jesteś.Nagrania z rozmowy nie będę wrzucał chyba że zajdzie taka potrzeba.

Serdecznie nie polecam tworzyć serwer gdy nie ma się zielonego pojęcia o promowaniu serwera. Nie pozdrawiam.

TSHome.pl - Stabilny serwer głosowy TS3

• Kocham To! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, austqu napisał:

Sam aktualnie zarzuciłeś żałosną oraz śmieszną reklamę swojego gówniaka. 😉 

Co do uptalk'a, nie polecam również.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, austqu napisał:

1 minutę temu, austqu napisał:

Nie chodziło tutaj o reklame lecz o opinie o tym serwerze.

Morduniu, mi chodzi o to że sam aktualnie zrobiłeś reklamę swojego gównianego serwera. :) 

A co do reklam od ich strony to już jest wiadome, wystarczy spojrzeć na dwóch właścicieli, jeden pazerniak na kasę z wyjebanym ego, a drugi jakiś normik i przydupas.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się z tym że chłopak ma zbyt duże ego.

Powód bana mówi sam za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi