Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TridentZ

[Opinia] wredna. && wright.blue czyli psycho couple

Rekomendowane odpowiedzi

1.thumb.png.2077128c9c8d9da76320f0506d99a594.png

Nie rozumiem dlaczego osoba o której piszę teraz opinie użyła tak niestosownego języka i częściowo obraziła mnie.

wredna1.thumb.png.cc2493337995991e1d8254eeb80e3ff5.pngwredna2.thumb.png.4409e63c50cd7ba784903e24213a0b58.pngwredna3.thumb.png.a7e1f3d3cf257b10be49efbb1031317c.png

Wredna jest umieszczona w liście administracji w projekcie jej chłopaka więc powinna brać odpowiedzialność co się z nim dzieje, poza tym moim zdaniem kultura u tej Pani jest bardzo niska.

Opinia Wright: 

4.thumb.png.11c5ba676656c672aa5f3c0b6f0850ff.png2.thumb.png.6d6faf309a80d306bfc2006e0e7535d8.png3.thumb.png.2c7841f52cba6c49c4a964d57454b98a.png6.thumb.png.800eac56a086d55f605a599ac9396751.png

Zakupiłem boty muzyczne od Wright'a które nie działają, od momenty zapłaty nie otrzymałem pomocy do nich. Nie tylko ja zostałem tak oszukany. Napisałem do niego z innego konta o zakup identycznych botów to od razu odpisał.

Wright, pieniążki w życiu nie są najważniejsze jak każdy uważa cię za oszusta.

Edytowane przez TridentZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kogo obchodzi jakis grubas i gosc co mysli,ze zna phpa bo znalazl frajerow ktorzy kupia jego bezsensowne apki 

pozdrawiam

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TridentZ Zapraszamy do klubu: 

Edytowane przez Mentis

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kazda ogarnie ta osoba 

wchodzi w google wpisuje 

opinia wright blue

i masz 

Screenshot_4.png

i nawet bez wchodzenia w linki jest 

Cytat

Nie polecam co tu powiedzieć ssy swoje mówią:

naprawde trzeba byc głupim aby po tym co ludzie pisza kupowac od niego aplkikacje 

pyzatym jest juz temat o Panu wright oraz o Pani Wrednej 

• Kocham To! 1
  • Hahaa! 1

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam iż znalazłem ten temat przypadkiem w google dodam coś od siebię.

Ogólnie pytam grzecznie 
image.png.ee287806f706f86c81080799ec813018.png

i ciach od razu ban. Chyba ktoś musi go do skarbówki wrzucić na bęben, nie polecam!

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TheSebaPL
      Rincoe Mechman 228W

Zdjęcia podglądowe:

Zalety produktu:

Wady produktu:

Moja opinia:

• Przez askod
      Witam.
      Na samym początku chcę tylko dodać, że sprawa, którą tu opisuję, nie ma związku z moją aktualną spiną z właścicielką serwera, bo dotyczy ona zupełnie innych kwestii, których na razie nie chcę poruszać publicznie. Chcę się tu skupić jedynie na problemie z trwającą aktualnie zbiórką pieniędzy na licencję 1024 slotów organizowaną przez serwer ts3.black.

Ok. skoro tę kwestię mamy za sobą, to lecimy!

Jak możecie wiedzieć, serwer ts3.black organizuje aktualnie zbiórkę pieniędzy w celu zakupu licencji 1024 slotów. Spoczko, sam również wsparłem tę zbiórkę poprzez promocję na moich social mediach oraz sam jakąś tam drobną kwotę na ten cel wpłaciłem.

Na konwersacji zarządu serwera pewnego dnia pojawiła się informacja, że owa licencja zostanie podpięta na serwer 31 marca. Wspaniale! W takim wypadku wychodzi na to, że serwerowi udało się dopiąć swego i zebrać odpowiednią kwotę na realizację swojego celu!

...tylko że tu zaczynają się schody. Jak możecie zauważyć, w trakcie gdy piszę ten temat mamy 1 maja, a na serwerze nadal jest jedynie licencja 512 slotów.

No ok, możecie powiedzieć, że mogły pojawić się jakieś problemy związane z zakupem tej licencji i dlatego też nadal jej nie ma. Nawet wredna to przyznała na konwersacji zarządu 15 kwietnia i oświadczyła, że w ciągu kilku dni licencja powinna się już pojawić.

Nie rozumiem w tym wszystkim jednego. Skoro zarząd serwera jest informowany co jakiś czas, że licencja zostanie wkrótce zakupiona, to jak mniemam, pieniądze na licencję zostały już zebrane. Dlaczego więc na social mediach serwera nadal promowana jest zbiórka pieniędzy na tę licencję? Zwróćcie tylko uwagę na datę wstawienia posta na pierwszym screenie. Coś tu śmierdzi, prawda?

Jak już pisałem wcześniej, sam wsparłem tę zbiórkę pieniędzy, więc postanowiłem napisać pod tym postem komentarz o takiej treści:

Po kilku godzinach otrzymałem od serwera taką odpowiedź:

Nie rozwiązywało to kwestii, że serwer nadal promuje zbiórkę pieniędzy na licencję. Dlatego też odpisałem na to w ten sposób:

Tu zapewne odpuściłbym temat, gdybym otrzymał stosowną i sensowną odpowiedź, ale zamiast tego mój komentarz został usunięty, a ja otrzymałem bana na fanpage'u.
      Postanowiłem więc napisać kolejny komentarz z multikonta, tym razem o następującej treści:

Zanim Wam pokaże odpowiedź, jaką zamieściłem pod tym komentarzem, małe back story.
      Kilka dni po odejściu z serwera przeze mnie i kilku innych osób, zamieniliśmy kilka słów z wrightem - chłopakiem wrednej. Próbował on nas zmanipulować, abyśmy myśleli, że już nie jest z wredną i zakumplować się z nami, ale na razie pomijamy ten temat. Wysłał nam on wtedy screena, na którym ukazany jest przelew w wysokości 1500 zł.

I skomentował go w ten sposób:

Reasumując, wredna otrzymała od niego kwotę pozwalającą na zakup licencji. W odpowiedzi na komentarz dorzuciłem więc ten zrzut ekranu.

Niestety, odpowiedzi nie otrzymałem, ale kolejnego bana na stronie i usunięcie komentarza już tak.

Podsumowując - jeżeli szanujecie swoje oszczędności, to nie polecam dokonywać wpłaty na tę zbiórkę, bo nie wiadomo, w jakim celu jest to aktualnie tak naprawdę zbieranie. Lepiej wydajcie to na jakąś akcję charytatywną lub po prostu przepijcie, wyjdzie Wam to na lepsze.

Pozdrawiam 🙂

UPDATE: Po dodaniu tego tematu zbiórka została zamknięta.

• Przez Emos
      Witajcie dzisiaj zrecenzuje dla was produkt o nazwie ijust ECM
      Zdjęcia pokazowe produktu:

Elektryk jak to z firmy eleaf ma swoje wady które zaraz nieco opisze wam, korzystałem z owego elektryka równo 3 miesiące już i tak szczerze jestem pozytywnie zaskoczony.

Najpierw specyfikacje elektryka oraz co otrzymujemy w zestawie po zakupie jego:

Zalety produktu:

Minusy produktu:
      Ogólnie jestem w stanie polecić tego e papierosa jako rozwiązanie na budżetowy produkt do 120 zł, jako ze jest to stick to praca jest na większej ilości wad przez co większa moc idzie jak w przypadku poda, w skrócie polecam elektryka i zachęcam do zakupu.

Strona z jakiej uzyskałem informacje o cenie 113zł:

• Przez areckifx
      PETG + CF

W związku z nadmiarem wolnego czasu, oraz potrzebą wydrukowania kilku elementów z materiału o zwiększonej wytrzymałości, przyszła pora na rozpakowanie filamentu, który posiadam już od dłuższego czas, jednak nie miałem sposobności, aby w jakikolwiek sensowny sposób go wykorzystać.

Filamentem tym, jak sam tytuł mówi jest PETG + CF, czyli jak producent twierdzi politereftalan etylenu z domieszką glikolu oraz dodatkiem włókien węglowych.
      PETG + CF jest jednym z filamentów technicznych oferowanych przez firmę Rosa 3D.

PARAMETRY TECHNICZNE PETG + CF
      Średnica (mm): 1,75 mm Tolerancje średnicy (mm): +/- 0,05 mm Tolerancje owalności (mm): +/- 0,02 mm Waga (g): 500 g (zapakowany próżniowo z pochłaniaczem wilgoci) Temperatura druku (°C): 240-270°C Temperatura stołu (°C): 70-90°C  
      Parametry druku testowego:
      Temperatura dyszy - 240 C Temperatura stołu – 70 C Dysza – 0.4 mm. Warstwa – 0.2 mm.  
      Direct Drive:
      HotEnd E3DV6 (klon Trianglelab) Extruder BMG (klon BIG TREE TECH) Dysza ze stali utwardzanej 0.4 (FYSETC)  
      Sam materiał drukuje się bardzo dobrze, a wręcz rzekłbym nawet, że porównywalnie z PLA. Podczas druku nie uświadczyłem żadnych nitek, jak ma to często miejsce w przypadku zwykłego PETG. Być może jest to jednak efekt pracy na nad profile w programie Cura, nad którym spędziłem sporo czasu.
      Sam wydruk finalny jest wyraźnie wytrzymalszy niż podstawowy PETG. Nie ugina się, jest znacznie twardszy, a jego struktura ścian jest chropowata i matowa, co pozytywnie wpływa na efekt wizualny, a tym samym  niweluje widoczność nakładanych kolejno na siebie warstw wydruku, co czyni wizualnie wydruk bardziej spójnym.

Zresztą, nie rozpisując się, oceńcie sami:

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...