Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ReCarT

editBOT | developing server

Rekomendowane odpowiedzi

editBOT - Innowacyjny i ciągle aktualizowany bot,
bot editBOT przyda się w tworzeniu Twojego serwera dzięki np. powitaniom i pożegnaniom.

Dlaczego nasz bot?

🔰 | Nasz bot gwarantuje bezpieczeństwo, tylko jeden użytkownik, właścicel bota może edytować ustawienia... :moneybag:| Bot posiada ekonomię globalną przez co możecie zarabiać na innych serwerach, okradać innych, przelewać pieniądze i nic nie tracić!
😀 | Wiele komend 4FUN podniosą Cię na duchu w smutnych chwilach! :beginner:| Support editBOTA zawsze Ci pomoże w każdej trudności z botem, zostać Supportem możesz i ty!
🔄 | Częste aktualizacje, staramy się ciągle aktualizować bota by był on jak najbardziej rozbudowany
👀 | Bot zawiera przejrzysty i jednolity wygląd przez co nie porażą Cię nagłe zmiany wyglądu w bocie!
🎧 | Komendy muzyczne, bot umożliwia słuchanie muzyki razem z Znajomymi!
🛡️ | Komedy Administracyjne, wiele komend do moderacji Twojego serwera.
🤘 | Twoje zdanie, podczas dodawania różnych rzeczy pytamy się o Was na serwerze developerskim w celu dostosowania bota jak najbardziej pod Wasze preferencje.
🔐 | Powitania, w naszym bocie możesz ustawić powitania jak i pożegnania a w nich kolor embeda, tekst witający, zmienne, kanał i wiele, wiele więcej. 

Strona BOTA:

https://editbot.pl/

Serwer BOTA:

https://discord.gg/aqpDkPR

InviteLink BOTA:

https://discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=531953322899275797&scope=bot&permissions=8

Dodaj bota na swój serwer i korzystaj z niego razem z setkami innych użytkowników!

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawą macie te stronke 😂

mehss2.thumb.jpg.42b000874e3f40c6a067e63bf8ef83cd.jpg

Edytowane przez Mentis

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Mentis napisał:

Prawowity bot jd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Mentis napisał:

Nowa strona jest już właśnie przygotowywana. Zachęcam do dołączenia na naszego discorda. Są tam publikowane zmiany i wycieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie polecam, wyzywają mój serwer MTA, ponieważ wywaliłem ich bota z mojego discorda, gadali na mnie głupoty a jak napisałem do Juice czemu tak zrobił zablokował mnie oraz zbanował na serwerze.

edit: 

image.png.f541d637bc86d5b40e48c6af4be988da.pngTak się bawią jeszcze

unknown.png

image.png

Edytowane przez reektuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem nie polecam owego bota ponieważ miałem z nimi kiedyś partnerstwo co nie wychodziło mi na rękę tylko reklamowali się wchodząc botami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, TheSebaPL napisał:

Ogółem nie polecam owego bota ponieważ miałem z nimi kiedyś partnerstwo co nie wychodziło mi na rękę tylko reklamowali się wchodząc botami.

Nie sądzę, że to my 🙂
Nasz bot jest zweryfikowany i nie jest to dla nas wygodne :)

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie polecam bota, gdy dołączyłem na discorda to po paru minutach dostałem bana.

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 23.06.2020 o 22:14, Zmywara napisał:

Osobiście nie polecam bota, gdy dołączyłem na discorda to po paru minutach dostałem bana.

Nie bez powodu go dostałeś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mat
      **SAFFY BOT**

Polski bot zweryfikowany przez Discorda, posiada całkiem sporo fukcji, może posiadać więcej dzięki Tobie!

💰 Globalny system ekonomii
      Ⓜ️ Moderowanie serwerem
      📊 System statystyk
      ⚙️ Więcej sam zobaczysz 😉

WWW: https://saffy.app/
      Panel: https://saffy.app/panel
      Link do naszego serwera: https://discord.gg/2zkZZ6w
      Link do dodania bota: https://discordapp.com/oauth2/authorize?client_id=584011219103514635&scope=bot&permissions=2146958847 Dołącz już dziś do Nas, dodaj bota i baw się! 🙂
    • Przez wellskilled
      Zapraszamy serdecznie na nasz serwer discord pod nazwą: Red Gaming Zone
      Na naszym serwerze znajdziesz:
      - bota z automoderacją
      - wolne kanały
      - kanały prywatne (aby taki otrzymać napisz do wellskilled)
      - jakość 128Kbps (boostowany serwer)
      - miła atmosfera

https://discord.gg/5yDKCfj
    • Przez gruba1
      Szukam programisty/developera czy jakkolwiek nazywa sie ta osoba do zrobienia bota, który musi posiadać: 

rola indywidualna wraz ze zmiana koloru roli dla tego czlonka ( zmiana koloru przez hex) (rola na id) za X zaproszen

rola indywidualna wraz ze zmiana koloru co jakis czas ( takie rainbow role - tylko ze zmiana koloru po X czasu ) [ X = tyle ile discord api pozwala, zeby bota nie zbanowano ]

mozliwosc dodania wlasnych kolorow dla wlasnej roli ( do rainbow role, np. .color add #5ca832 #2e0e3d itd ( nieskoneczenie wiele moze dodac tych kolorow )

mozliwosc usuniecia wszystkich/pojedynczych kolorow

sprawdzanie ile zaprosilo sie osob przez komende

rola tymczasowa za zaproszenie osob ( np. zeby role odnawiano, czyt. usuwano o godzinie 00:00 kazdego dnia, i po jednym zaproszeniu znowu ja dodalo, liczy sie to tez przy wiekszej ilosci zaproszen, np rola za 1 zaproszenie jest do godziny 00:00, i rola za 64 zaproszen tez ma byc do 00, lecz po zaproszeniu jednej osoby obie role maja sie przywracac )

fake zaproszenia czyli, zaproszenie ma byc liczone gdy dane konto ma X czasu od jego zalozenia

mozliwosc zmutowania osoby na VC przez komende ( nie liczy sie wyciszenie serwerowe tylko chodzi o uprawnienia, np. Jesli wpisze .s - @Xyz to go zmutuje odrazu tzn. wyrzuci i znowu doda autoamtycznie

mozliwosc zdjecia wyciszenia np. .s + @Xyz

mozliwosc usuniecie dolaczenia na dany kanal przez komende, np. .c - @Xyz ( c = Connect , s = speak )

mozliwosc dodania dolaczenia na dany kanal przez komende, np .c + @Xyz

mozliwosc zbanowania X osob od zaproszenia danej osoby, np. jesli osoba dolaczyla od uzytkownika @Xyz to chce zbanowac X ostatnio zaproszonych osob, .ban @Xyz 10 (( przy czym zeby nie zbanowalo nikogo innego pozatą iloscia )

leveling statystyczny za siedzienie na VC i pisanie na text ( role od leveli = 1 , 2 , 3 , itd.. 100/200 ) czyli ten kto bardziej sie udziela jest nizej czyli 1 to najwyzszy status udzielania sie

mozliwosc sterowania botem komendami 

oczywiscie za usluge płace
      płatność wedle uznania 

kontakt: ( najlepiej discord, gdyż obecnie używam go ciągle)  = ☬sunny☬#8635
    • Przez gruba1
      Szukam programisty/developera czy jakkolwiek nazywa sie ta osoba do zrobienia bota, który musi posiadać: 

rola indywidualna wraz ze zmiana koloru roli dla tego czlonka ( zmiana koloru przez hex) (rola na id) za X zaproszen

rola indywidualna wraz ze zmiana koloru co jakis czas ( takie rainbow role - tylko ze zmiana koloru po X czasu ) [ X = tyle ile discord api pozwala, zeby bota nie zbanowano ]

mozliwosc dodania wlasnych kolorow dla wlasnej roli ( do rainbow role, np. .color add #5ca832 #2e0e3d itd ( nieskoneczenie wiele moze dodac tych kolorow )

mozliwosc usuniecia wszystkich/pojedynczych kolorow

sprawdzanie ile zaprosilo sie osob przez komende

rola tymczasowa za zaproszenie osob ( np. zeby role odnawiano, czyt. usuwano o godzinie 00:00 kazdego dnia, i po jednym zaproszeniu znowu ja dodalo, liczy sie to tez przy wiekszej ilosci zaproszen, np rola za 1 zaproszenie jest do godziny 00:00, i rola za 64 zaproszen tez ma byc do 00, lecz po zaproszeniu jednej osoby obie role maja sie przywracac )

fake zaproszenia czyli, zaproszenie ma byc liczone gdy dane konto ma X czasu od jego zalozenia

mozliwosc zmutowania osoby na VC przez komende ( nie liczy sie wyciszenie serwerowe tylko chodzi o uprawnienia, np. Jesli wpisze .s - @Xyz to go zmutuje odrazu tzn. wyrzuci i znowu doda autoamtycznie

mozliwosc zdjecia wyciszenia np. .s + @Xyz

mozliwosc usuniecie dolaczenia na dany kanal przez komende, np. .c - @Xyz ( c = Connect , s = speak )

mozliwosc dodania dolaczenia na dany kanal przez komende, np .c + @Xyz

mozliwosc zbanowania X osob od zaproszenia danej osoby, np. jesli osoba dolaczyla od uzytkownika @Xyz to chce zbanowac X ostatnio zaproszonych osob, .ban @Xyz 10 (( przy czym zeby nie zbanowalo nikogo innego pozatą iloscia )

leveling statystyczny za siedzienie na VC i pisanie na text ( role od leveli = 1 , 2 , 3 , itd.. 100/200 ) czyli ten kto bardziej sie udziela jest nizej czyli 1 to najwyzszy status udzielania sie

mozliwosc sterowania botem komendami 

oczywiscie za usluge płace
      płatność wedle uznania 

kontakt: ( najlepiej discord, gdyż obecnie używam go ciągle)  = ☬sunny☬#8635
    • Przez xAgresywny
      Oprawa wizualna
      Moim zdaniem Discord przegrywa z teamsopeak3. Ponieważ Nie ma niepotrzebnych bzdur i jest prosto i na temat.

Przecież  Komunikator Głosowy służy nam do komunikacji a nie do zabawy, gry !

A jeśli komuś przeszkadza Jasny Styl to można sobie pobrać styl ciemny lub jakiś inny który jest dostępny w internecie 😉

Jest To moja opinia i jeśli komuś się nie podoba to proszę się nawet nie wypowiadać

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...