Skocz do zawartości

[Opinia] TS3BAHU LTD

Paweł MF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

r14SM54.png

Każda osoba może się wypowiedzieć na temat owego hostingu.

Każda kłótnia wobec ts3bahu ltd zostaną usunięte, a osoba nagradzana ostrzeżeniem.

Zasada tego tematu jest prosta;  jedna osoba, jeden post.

zapraszam do obserwacji 🙂

No co ja mogę powiedziedzieć.

Hosting przyjazny dzieciom, większość osób która posiada tam usługe to zwykle pół mózgi.

Przyglądam się temu hostingowi, można powiedzieć od samego początku no i nie mogę polecić.

Miałem także okazję z znajomym korzystać z firmy ts3bahu, ale niestety nie można owej firmy polecić bynajmniej z tego względu co odwala ich support mają jeden serwer dedykowany i nie mają żadnych własnych filtracji oprócz tych podstawowych od firmy hostem, a także nie polecam z względu na zachowanie całego supportu, który chodził po firmach konkurencyjnych i proponował przejście do nich na hosting jeszcze raz nie polecam. 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Moim zdaniem hosting TS3Bahu u jest aktualnie liderem w tej dziedzinie. Korzystam z usług hostingu od września 2017 roku. Cechują go zabezpieczenia na naprawde wysokim poziomie, bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną, jak i samym właścicielem hostingu. Bardzo dobrą opcją są także osiągnięcia, za które dostaje się rabaty. Przykładowo przy osiągnięciu 300 osób online dostajemy rabat 10%. Następnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę to stabilność. Odkąd jestem w hostingu ani razu nie miałem problemu z łączem, a jedyne momenty kiedy usługa była niedostępna to chwile kiedy wprowadzano jakąś aktualizację. Warto wziąć pod uwagę, że aktualizacje są na bieżąco, czego nie spotkamy zbytnio na innych hostingach. Hosting TS3Bahu zawsze jako pierwszy wprowadza wszystkie aktualizacje, co czyni go liderem wśród innych hostingów. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Lajtu
  • Kocham To! 3

Wypowiadałem się kilka razy na temat owego usługodawcy, a więc wypowiem się po raz kolejny. Jeśli chodzi o stabilność, nie mam nic do zarzucenia; ale ceny, pozostawiają wiele do życzenia. Nie wiem, jak trzeba mieć potężnego węża w portfelu, aby za usługę kroić nawet do trzech razy więcej, a gwarantując to samo co konkurencyjny serwis, ba nawet gwarantując mniej - bo żadnej witryny WWW zarządzania nie widzę, a słyszę tylko obiecanki od roku...  Jestem negatywnie nastawiony, ale pozostanę neutralny ze względu na NIEKTÓRE osoby, które tam przebywają. 
* Jeśli mowa o osobach, ogólna-społeczność jak najbardziej na minus, wiele fałszywych osób, których nikt nie potrafi uspokoić ani ustawić do pionu.

Witam, jako Właścicielka PSG24 wraz z ekipą całym sercem mogę polecić TS3BAHU! Jestem klientką od końca stycznia tego roku, jak dotąd nie było problemów ze stabilnością czy ogólnym działaniem usługi. Jeśli chodzi o Support nie mam zastrzeżeń, zawsze otrzymaliśmy wszystkie informacje jakich potrzebowaliśmy jak i wiemy że możemy przyjść z każdą nawet błahą sprawą i to o 1:00 w nocy👻. Ceny i płatności? Jeśli chodzi o ceny dla jednych jest drogo dla innych tanio dla mnie neutralnie, jest OK w sam raz. Z płatnościami zawsze można się dogadać to ogromny plus (co do metody etc.) Jeśli miałabym polecać komuś hosting to właśnie ten i to z czystym sumieniem. Łatwa i przyjemna współpraca:) 
Pozdrawiam, 

• Kocham To! 3

Kontakt: [email protected]

Serwery ulokowane w hosteam. Niestety wygurowana cena może odstraszać ale pomoc od supportu jest warta tej ceny. Support jest bardzo doświadczony, można to wywnioskować po kiedyś topowym serwerze, który musiał zostać zamknięty przez to, że postanowili otworzyć serwerownie. Stabilność serwerów jest perfekcyjna, brak jakichkolwiek ddos'ów. Ekipa godna polecenia, ze wszelakim problemem zawsze pomogą. Jedyny minus to tak zwane community, bywają fałszywi i ciężko komuś teraz zaufać. Podsumowując Hosting wart jest polecenie. Więc jeśli zależy ci na Stabilności, Wybierz ten hosting. Pozdrawiam

Edytowane przez Krecik
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 3

Hosting jest naprawdę godny polecenia. Serwery są ulokowane w hosteam. Stabilność jest super i nie mam do niej żadnych zarzutów. Supportowi również nic nie można zarzucić jest on bardzo szybki. Zarówno szybki jak i doświadczony, co można wywnioskować po jednym z byłych serwerów, który niestety został zamknięty, przez to że postanowił otworzyć własną serwerownie. Która i tak nie równa się TS3BAHU 😉 . Cena może dla niektórych stanowić problem lecz jest tyle zalet że naprawę warto. Do tego wszystkiego dochodzi świetna ochrona Anty-DDOS. Według mnie najlepszy hosting. Polecam i Pozdrawiam

• Kocham To! 3

• 1 miesiąc temu...

Posiadałem usługę przez jakieś 3 miesiące do póki serwer się nie rozsypał 😕 Ale nie o tym tu mowa, chodzi mi bardziej o zachowanie właściciela hostingu, który namawiał mnie abym miał dalej usługę u niego, obiecywał że załatwi mi administrację itd. Również były obietnice na boty i panel do zarządzania, a z tego co słyszę to nic takiego nie ma 😉 Oraz kobiety mają lepiej, ponieważ wystarczy że pogadają sobie z hunterem, a on im da usługę za darmo... Za co? Za to że jest kobietą i ma coś innego czego facet nie ma?! Zero poszanowania dla właściciela. Pozdrawiam

• Lubię to! 3
  • Hahaa! 1

TAK

2 godziny temu, MarcineG napisał:

Posiadałem usługę przez jakieś 3 miesiące do póki serwer się nie rozsypał 😕 Ale nie o tym tu mowa, chodzi mi bardziej o zachowanie właściciela hostingu, który namawiał mnie abym miał dalej usługę u niego, obiecywał że załatwi mi administrację itd. Również były obietnice na boty i panel do zarządzania, a z tego co słyszę to nic takiego nie ma 😉 Oraz kobiety mają lepiej, ponieważ wystarczy że pogadają sobie z hunterem, a on im da usługę za darmo... Za co? Za to że jest kobietą i ma coś innego czego facet nie ma?! Zero poszanowania dla właściciela. Pozdrawiam

Mógł byś swoje słowa poprzeć jakimiś dowodami? Jak na razie jest to tylko tzw. "rzucanie słów na wiatr".

Edytowane przez BlaquuTM
  • Lubię to! 1

ztcMBow.png

• 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.