Skocz do zawartości

[Opinia] Net-Speak

Paweł MF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

767657566.png.585459d19693880378d650f7c63eecef.png

Każda osoba może się wypowiedzieć na temat owego hostingu.

Każda kłótnia wobec net-speak zostaną usunięte, a osoba nagradzana ostrzeżeniem.

Zasada tego tematu jest prosta;  jedna osoba, jeden post.

• Lubię to! 1

zapraszam do obserwacji 🙂

Sam osobiście korzystałem kiedyś z tego hostingu, i nie mogę go wam polecić. Jednym z powodów negatywnej opinii na temat tego hostingu jest fakt że przy ilości 30 osób na serwerze teamspeak ilość pakietów potrafiła wzrosnąć nawet do 50%. I nie była to jednorazowa sytuacja, oraz nie była to wina ataków DDOS przez inne osoby. 

Edytowane przez BlaquuTM
  • Smutne... 1

ztcMBow.png

Witam, korzystam z usług net-speak od bardzo długich lat i nie miałem większych problemów jak utrudnienia z powodu firmy hostem, gdzie net-speak ma od nich maszyny cały czas stałem stabilnie i stoję do tej pory więc nie wiem co wy ludzie bierzecie, że oczerniacie aż tak dobry hosting jakim jest net-speak i na prawdę bardzo szybko pomagają w razie jakichkolwiek problemów polecam każdemu tsowi usługi net-speak, a teraz w szczególności voice VPS D.

• Dzięki! 1

• 2 tygodnie później...

Net-speak to dla mnie aktualnie jedyny Polski Hosting oferujący tak rozbudowany panel usług VoiceVPS i serwerów slotowych. 

Jeżeli chodzi o serwery VoiceVPS bez udziału BOK możesz wgrać bazę danych, licencje , pobrać kopie , wgrać kopie , pobrać ikonki itd. Dodatkowo świetne dodatki do serwerów slotowych jak strona,banner, Nbot nawet przy serwerach prywatnych bardzo ułatwia to poruszanie się po serwerze, no i jak wspominałem wyżej świetny Panel.

Firma ma największe doświadczenie w tej branży, biorąc pod uwagę lata istnienia hostingu oraz to jak wymagający klienci utrzymywali czy utrzymują u nich usługę, Biuro Obsługi Klienta czy strona techniczna reaguje bardzo sprawnie.

Cena - dostosowana do jakości usług, jest wyższa od tej co oferuje konkurencja ale co dostajemy w cenie na Net-speak a co u konkurencji..

Jak najbardziej polecam Hosting!

• 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

nie polecam ponieważ miałem u nich usługę i 24/7 na ts były pakiety napisałem do supportu ze ts ma pakiety jakiś konsultant odpisał mi ze to naprawia, po jakimś czasie napisał ze zwrócą mi pieniądze i żebym jeszcze raz zakupił usługę to zakupiłem i dalej były pakiety...

Może Pan na pw wkleić mi zawartość tej rozmowy z konsultantem i podać więcej szczegółów do samej usługi? 

Znalazłem listę Pana zgłoszeń, oraz historie zakupów. 

Czemu pisze Pan nieprawdę? 

Nikt nie odpisał Panu w taki sposób ani też nie było żadnych zwrotów. 

Wszystko co Pan wyraził w swojej opinii to zwykłe kłamstwa. 

Może na pw przypomnieć Panu co Pan pisał i jakie odpowiedzi Pan otrzymał? 

Kłamca elfem 😉 nieładnie. 

Edytowane przez Net-Speak
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

• 4 miesiące temu...

Jak najbardziej mogę polecić hosting!
Od kilku lat posiadam kilka usług i jak na razie nie miałem żadnych poważniejszych
problemów, plus jest również szybki kontakt z supportem, odpisują w przeciągu +/- 20min!
Także serdecznie polecam!

Sygnatura.png

• 5 miesięcy temu...

Polecam serdecznie owy hosting miałem z nim styczność parę lat temu, jak i mam teraz przeniosłem swój serwer z powrotem do firmy net-speak szybka pomoc ze strony supportu łatwy kontakt bardzo stabilne serwery, a także bardzo profesjonalne podejście ze strony supportu do klienta. 🙂

• 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Z usług hostingu Net-Speak.pl korzystam od paru lat i nie miałem, nigdy żadnych problemów. Support odpisuje do max 30 min w dni robocze, a w inne do max 1 godziny. Każdy błąd po zgłoszeniu od razu zostaje naprawiony i nie ma o co się bać. Śmiało polecam 🙂

• 2 tygodnie później...
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.