Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Emos

[Zapowiedź oraz Reklama] SKY-MC.FUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciał bym zachęcić was do zagrania na serwerze sky-mc który będzie myślę jednym z ciekawszych skyblock ❤️ 

Trailer zapowiadający:

Cytat

Jak zapowiada się obecnie system rozgrywki:

1. Na start każdy z graczy tworzy swoją wyspę oraz rozwija ją pod względem rozgrywki
  2. System sklepów jest na zasadzie komendy żeby ułatwić rozgrywkę graczom.
  3. Zarobek główny czerpie się z coobla oraz z farm jak i przedmiotów które dropiom z potworów.
  4. Każda wyspa ma swoje zadania i w każdym przypadku otrzyma się ciekawy zarobek za wykonanie ich.

Co otrzymują najlepsi gracze ? 

• Za najlepszą wyspę każdy z graczy otrzymuje nagrodę w postaci waluty serwerowej oraz prezentu ze sklepu tak jak i specjalny przedrostek obo nicku.
  • Za zdobycie największej ilości kasy gracz otrzymuję przedrostek obok nicku oraz nagrodę ze sklepu.

Co będzie wprowadzane w trakcie rozgrywki:

• Rozbudowany system dropu z kamienia który odblokujesz wraz z danym poziomem górnictwa oraz wraz z poziomem możesz zamienić go na ulepszenie do kilofa którego normalnie nie zdobędziesz w grze.
  • System questów poza wyspowymi, będzie to na zasadzie że tak to ujmę biologa z gry metin2 czyli zdobądź dane przedmioty oraz dostarcz je i otrzymasz konkretny efekt ułatwiający grę.

Nakłoniłem ciebie ?

Wpadnij na start serwera 21.03.2020 o godzinie 18:00

SKY-MC.FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spawn mnie troszkę odpycha, może dlatego że swoje już widziałem, ale kwestia, zobaczymy co z tego będzie, zawitam na początku. c;

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, deyxq napisał:

Spawn mnie troszkę odpycha, może dlatego że swoje już widziałem, ale kwestia, zobaczymy co z tego będzie, zawitam na początku. c;

Spawn miał być jak najłatwiejszy do zrozumienia oraz jak najmniej obciążający maszyny ale teraz zakupiliśmy maszyne na której mamy 32 gb ramu do dyspozycji na sam serwer więc nie bedzie potrzeby już optymalizacji robić aż takiej ze spawnem bo maszyna uciągnie bez problemu dużo ale to także ułatwienie dla graczy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowe informacje co zostało wprowadzone nowego jeszcze:

• Dodaliśmy system dropu z kamienia wraz z poziomem górnictwa działa to na takiej zasadzie że od danego poziomu górnictwa odblokuje ci się konkretna ruda i wraz z ilością poziomu zwiększa ci się ilość możliwego do wykopania dropu

Informacje co serwerze dodatkowe:

Typ serwera pod względem trudności rozgrywki: Medium

Wersja serwera 1.12.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój temat został przeniesiony do archiwum.

Bez-nazwy-1.gif.5430f64f02a1feb8d63204b154fd0a72.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...