Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dejzu

Załoga do serwera?!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,  myśle nad otworzeniem jakiegoś nie dużego publicznego serwera  na początek 128 slot. z jakimś ciekawym botem query, myślałem nad ts3 pod społeczność OTS bo aktualnie nie istnieje taki polski.

Jeżeli chodzi o licencję, to na 100% zostanie zakupiona, może jutro, może za parę dni, o ile to będzie miało sens i będzie ktoś chętny aby otworzyć wspólnie taki serwer.

Posiadam serwer OTS, na którym grało po 300/400 graczy online, aktualnie offline ze względu na chorą akcje od cuddiego ale mniejsza, ale będzie plan to reaktywować.

---> • Darmowe boty muzyczne dla gildii/teamów.

---> • Strefa partnerska dla serwerów tibii (własna strefa, własne rangi, boty muzyczne + opcja ustawienia 2/3 reklam globalnych na serwerze związanym z OTS czy coś w tym stylu + możliwość podpięcia własnej subdomeny np. ts.nazwaots.pl).

---> • Różne eventy typu: IDOL/Freestyle/Tyralnia/Jaka to melodia, a w nich do wygrania różne nagrody typu "Tibia Coins/PACC itd."

---> • Jakaś promowana lista serwerów OTS, godnych uwagi w formie kanałów ładnie zrobionych (taka mini otslista).

---> • Strefa [VIP] / Strefa [GILDIA] / Mini Strefa [Donator/Zasłużony/Przyjaciel/Zaufany].

---> • Jakiś mini-support OpenTibia, jeśli znajdą się chętni na takie stanowiska czy coś.

---> •  Rangi 4FUN projektowane przez użytkowników.

Oczywiście to nie wszystko, chciałbym zrobić na tym serwerze coś ciekawego ale no sam na 100% nie zdołam, dlatego liczę że znajdę kogoś w miarę rozgarniętego i chętnego coś otworzyć wspólnie, najlepiej +18 ale nie trzeba 😛 

Jeśli ktoś uzywa w XXI wieku GG to piszcie tam bo 24/7 aktiw jestem

70254288

2vo23fB.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty.

Twój temat został przeniesiony do archiwum.

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...