Skocz do zawartości

Opinia o TSHOT.PL (opinia byłego managera)

malylis3k[
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ogólnie nie polecam serwera ts3 TSHOT.pl właściciel serwera kazał mi się reklamować itd ale potem mówił i wytykał mk moje błędy. Gdyby nie ja prawdo podobnie ten serwer nie miał ani jednej gildii bądź osoby. Na owym serwerze ts3 robiłem Ikony, Kanały, mówiłem co i jak, gdy boty wywalało mówiłem by odpalili lecz mieli to w du##. Zapraszałem osoby na tego teamspeak i z tej strony bardzo chciałbym przeprosić pana @sevendo@Devanger  @HeRoi właściciela standaspeacka. Właściciel chwalił się nawet ze ma już skopiowaną cała bazę danych wiec radze uważać 🙂. Dziękuje za wysłuchanie ~ malylis3k_

• Hahaa! 2

19 minut temu, Alfa<3 napisał:

Jakieś dowody , że byłeś tym menadżerem?

Patrząc na błędy które popełniasz pisząc proste wyrazy można wątpić , że masz/miałeś z tym serwerem coś wspólnego.

Mam tylko ssa z grupy dla zarządu ale jak spytasz ale kogoś typu właściciela tshero, gmspeak, tsgildie to powinni potwierdzić 

Gość ShaRVieN3
W dniu 5.02.2020 o 22:23, Alfa<3 napisał:

Jakieś dowody , że byłeś tym menadżerem?

Patrząc na błędy które popełniasz pisząc proste wyrazy można wątpić , że masz/miałeś z tym serwerem coś wspólnego.

On miał rangę manager i potwierdzam to bo byłem tam Wlascicielem :) 

Edytowane przez ShaRVieN3

• Emos zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Podobna zawartość

• Przez Emos
      Witajcie dzisiaj zrecenzuje dla was produkt o nazwie ijust ECM
      Zdjęcia pokazowe produktu:

Elektryk jak to z firmy eleaf ma swoje wady które zaraz nieco opisze wam, korzystałem z owego elektryka równo 3 miesiące już i tak szczerze jestem pozytywnie zaskoczony.

Najpierw specyfikacje elektryka oraz co otrzymujemy w zestawie po zakupie jego:

Zalety produktu:

Minusy produktu:
      Ogólnie jestem w stanie polecić tego e papierosa jako rozwiązanie na budżetowy produkt do 120 zł, jako ze jest to stick to praca jest na większej ilości wad przez co większa moc idzie jak w przypadku poda, w skrócie polecam elektryka i zachęcam do zakupu.

Strona z jakiej uzyskałem informacje o cenie 113zł:

• Przez Lukieer
      Cześć!
      Stworzyłem nową aplikację - liveCovid, poniżej screen z konfiguracji.
      Aplikacja wyświetla statystyki w nazwie i/lub opisie kanału nt. koronawirusa w Polsce lub innym wybranym kraju.
      Aplikacja jest w pełni darmowa. Aby ją pobrać musimy mieć tylko zainstalowane php (najlepiej 7.3-7.4).
      Pobieramy ją komendą
      $ wget http://img.tscuksy.pl/files/liveCovid.zip
      Odpakowujemy
      $ unzip liveCovid.zip
      Uzupełniamy inc/config.php odpowiednimi danymi.
      $ chmod 777 start.sh
      $ ./start.sh
      Poniżej ss z aplikacji.   Jest to moja pierwsza publiczna aplikacja w PHP, więc proszę bez hejtu 
      ~ Lukieer
    • Przez wellskilled
      Chciałbym zaoferować współprace z moim serwerem teamspeak dla dowolnego serwera minecraft, oraz dla gildii.
      Jesteś zainteresowany? - Napisz prywatną wiadomość.
    • Przez Stalker
      Witajcie, dziś wrzucam na szybko vpnDetector'a
      Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ma na celu wykrywać użytkowników łączących się na serwer przez VPN.

Nie będę tutaj opisywał co i jak zainstalować bo wszystko będzie na githubie ☺️

Link do pobrania (bez skanu bo to github) 🙂
      https://github.com/stalkerlifehack/TeamSpeak-vpnDetector

Błędy i pomysły co można dodać możecie podsyłać na pw lub w odpowiednim do tego temacie.

Miłego wieczoru

• Przez CZITEREKKK
      Moja subiektywna opinia na temat serwera TeamSpeak3 "Ts-Club.PL":
      + ładny oraz przejrzysty wygląd kanałów
      - po kliknięciu w banner serwera przenosi na stronę z adresem numerycznym (tzn. http://151.80.143.24/, brak certyfikatu SSL  do panelu lidera),
      - niekompletne permisje dla grup (np. brak możliwości przeglądania top'ek serwerowych z rangą gościa),
      - bot query nie jest w pełni gotowy do użytkowania (automatyczne nadawanie kanału prywatnego nie działa, w liście administracji obok nick'u administratora "Profil" przekierowuje na stronę bota query),
                        "<12:12:41> Zostałeś wykopany z kanału "✔ Kanał Prywatny [Wejdź]" przez "Ts-Club » Updater" (Jesteś już zarejestrowany/a!)",
      - wysoki ping jak na dzisiejsze serwery TeamSpeak3 ( przykład: na serwerze TeamSpeak3 z polskiej lokalizacji OVH 20ms, na "Ts-Club.PL" 40ms).

A co wy sądzicie o tym serwerze? Ja zdecydowanie go nie polecam. Jest wiele lepszych serwerów, na których nie ma takich błędów oraz oferują lepsze połączenie z serwerem.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.