Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sevendo

[Zamknięty][ OPINIA ] TSHOT.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś kolejny sc**k teamspeak który jak zawsze musi sie reklamowac.

Gdy wbiłem z devangerem mówili ze to nie my, A dziwnym trafem moja gildia sie tam znalazla 

z powodem POSIADAJA DOBRE BOTY MUZYCZNE XDDDDDDDDDDDDDDD

2027864812_Beztytuu.png.61e46f2ae5f4dbe812f40d84c375e6fc.png

Bardzo dziwne?

Uważajcie tam ;D Pozderki 

Edytowane przez sevendo
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no hej kochany napisalem tak bo mi sie skojarzlo

a jak masz jakis realny problem to mozemy na gołe klaty się klepać

---co do tematu

a takiego typu konkurencji niestety sie nie pozbedziemy z tego "rynku" bo nie oszukujmy sie to jest najszybszy sposob na zwabienie jakichs patologi minekrafrowych czy po porstu jakichs uzytkownikow

ps 

nie czuj sie taki wywyzszony z tym opiekunem zeby pisac " u z y t k o w n i k u " tak jakbys nicku mojego nie widzial i nie mogl wpisac xD 

ale dobra walic to i cb w sumie tez nie wypowiadma sie wiecje bo mi pawel bana jeszcze da, pawel koham cb ty wiesz ok

exot1c

Następnym razem użyj opcji 'edytuj'.

Note added by exot1c

• Kocham To! 1
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ShaRVieN3

Nie Polecam tego serwera gdyby serwer był bardziej dopracowany było by lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam, ten teamspeak to totalne zero. Administracja rozdaje IP oraz DDOSuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam, administracja na niskim poziomie reklamują się oraz wycinają. Właściciel dwulicowy, toksyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ShaRVieN3
4 godziny temu, quentiss napisał:

Nie polecam, administracja na niskim poziomie reklamują się oraz wycinają. Właściciel dwulicowy, toksyczny.

Jezeli chodzi o administracje to są jeszcze na poziome tylko wlascicel ma za niski poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ShaRVieN3 

Sądzę, że hipokryzją jest twoja opinia, jeszcze 12 godzin temu chciałeś uczestniczyć w tym projekcie. Lecz po mojej jedno znacznej odpowiedzi napisałeś opinie na ten serwer? Skoro było tak źle to czemu chciałeś wrócić do projektu oraz sprowadzać swoich znajomych i gildie? Pisząc, że wiesz, że nie jestem chętny do współpracy pytasz mnie czy możemy zacząć wszystko od nowa??? Potem napisałeś, że skoro się nie odzywam to życzysz mi miłego wieczoru oraz prowadzenia ts, po czym na prywatnej wiadomości pytasz mnie czy odpowiem czy nie??? Zostałeś oddalony z projektu tshot.pl z powodu braku szacunku do innych osób oraz braku kompetencji do prowadzenia tego projektu na takiej randze. Wywyższanie się oraz mówieniem innym adminom, że są niżej od Ciebie i są nikim na tym ts nie jest adekwatne do tej rangi. Powinieneś mieć szacunek dla osób które tak jak ty chcą coś wnieść w ten projekt. Od czasu, po nawet i miło spędzenia tych chwil na tym serwerze. Nadal tylko nie wiem dlaczego napisałeś, że mam za niski poziom? Stwierdziłem, że nie nadajesz się do tego projektu przez brak szacunku oraz kompetencji na tej randze, więc jako właściciel tego serwera mam pełne prawo Cie od niego odsunąć. Możesz mi wytłumaczyć co definiujesz swoim stwierdzeniem niskiego poziomu właściciela?

@quentiss

W dniu 2.02.2020 o 15:51, quentiss napisał:

wycinają. Właściciel dwulicowy, toksyczny.

Quentiss nie rozumiem sensu twojej opinii. Nie podałeś żadnego dowodu. Mogę prosić dowód na "wycinanie"? Co masz na myśli mówiąc, że jestem dwulicowy oraz toksyczny? Mogę jakieś poparcie tych słów?

@SENSE

Odnośnie Ciebie nie widzę sensu się wypowiadania. Jesteś osobą dwulicową przez brak dostępu @ShaRVieN3 do adresów ip poszukiwałeś ip 1nTensiVe na różnych wyciekach. Mówiąc coś w stylu "On jest na każdych wyciekach". Po czym mówisz 1nTensiVe, że dałem Tobie tego adres ip. Jeśli wyprzesz się wszystkiego co tutaj napisałem to trudno. Sam wiesz najlepiej jak jest. Nie widzę sensu konwersacji z Tobą.

83948415_877244766063629_5240921993129230336_n.jpg

84291682_475014933179460_4509481194240344064_n.jpg

Edytowane przez CZITEREKKK
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZAMYKAM NA 24H
Powód: Dział dotyczy opini a nie dyskusji! Usuwam całą dyskusję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty.
Powód: Brak dowodów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...