Skocz do zawartości

Multigaming.pl - Baw się razem z nami podczas mundialu!

Paulina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jak już pewnie dobrze wiecie (a jeżeli nie, to za chwilę się dowiecie ;)), reprezentuję firmę Multigaming.pl
Z okazji Mundialu, który zaczyna się już dzisiaj - chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy.

35306012_1801422949925126_68812130519288

Przygotowaliśmy szereg postów, które będą pojawiać się w kolejne dni eventu, 
które pozwolą nam się razem bawić i kibicować ulubionym drużynom!
Poza tym, że chcemy się z Wami integrować i dowiedzieć się więcej na temat Waszych mundialowych preferencji,
chcemy także dać Wam możliwość sprawdzenia naszej oferty.

Część postów przygotowana została w "konkursowej" formie i od razu zaznaczę, że przeznaczona jest dla wszystkich.
Jeżeli masz już u nas usługi - będziesz mógł sprawdzić kolejne, albo uzyskać przedłużenie ich ważności.
Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem - będzie to najlepszy sposób na to, żeby nim zostać (przetestujesz usługi, mamy nadzieję,
że zakochasz się w nich i zostaniesz z nami na dłużej  - taki mamy sneaky plan ).

Na razie nic nie zdradzam, zostawiam jednak zajawkę, żeby zasiać ziarneko ciekawości 
i zachęcam do obserwowania naszego fanpage podczas XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! 
W kolejnych postach będę dawała znać o tym, co się dzieje i w jaki sposób się bawimy,
ale prawda jest taka, że przewidziałam kilka aktywności dla najbardziej ekhm... "czujnych" użytkowników,
dlatego jeżeli jesteście zainteresowani wspólną zabawą - dołączcie do nas już teraz!

Nie chcę też, żeby ten temat był jałowy i żeby pojawiały się tylko moje wpisy, więc jeżeli macie jakiekolwiek pytania,
wątpliwości, rozterki, problemy, albo zwyczajnie chcecie porozmawiać to serdecznie do tego zachęcam.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina
~ Multigaming.pl

FANPAGE | NAJNOWSZY POST | STRONA MULTIGAMING.PL

• Lubię to! 4
  • Kocham To! 4

Cześć,

właśnie opublikowałam informację o pierwszej zabawie. Może ktoś będzie chciał dołączyć i bawić się razem z nami? Dlatego tak jak obiecałam, daję znać także tutaj!

ZdjÄcie użytkownika MultiGaming.pl.

Co jakiś czas, o różnych porach (żeby każdy miał szansę!), będziemy publikować pytania związane z piłką nożną. Łącznie będzie ich niemal 20. Za KAŻDĄ poprawną odpowiedź (w określonym przez nas czasie) otrzymacie 1pkt. Pierwsza POPRAWNA odpowiedź otrzyma dodatkowe 3pkt. Na sam koniec, zsumujemy Wasze wyniki i wyłonimy zwycięzców! 

*Dla zwycięzców: możliwość otrzymania nowej usługi, bądź przedłużenia ważności posiadanej, jeżeli posiadacie już bota muzycznego. 

Dodam też, że posty "Quizowe" będą pojawiać się na zielonym tle, więc szybko będziecie wstanie wyłuskać je spośród innych! 🙂

Macie jakiekolwiek pytania? Zapraszam do dyskusji! 🙂

Pozdrawiam,
Paulina
~ Multigaming.pl

• Lubię to! 2

• Devanger przestał(a) promować temat