Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sevendo

[Opinia] 4-TALK.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziś o godzine 17;30 wbili smieszni administratorzy z 4-talk.pl, którzy poszli do gildi i sie reklamowali

<17:32:58> "teamspeak" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "bombaczekus" (anty reklama)

<17:32:50> "sztynks" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "bombaczekus" (anty reklama)

A gdy wbilem na teamspeaka nawet nie dalo sie z nimi pogadac tylko odrazu ban jak to teamspeak który ma 30 osob na krzyż i 20 botów

nagranie usunięte przez administratora ///PawełMF 

Ps. sorry za jakosc i lagi ale nie miales ustawionego obs

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @sevendo nie wiem ,nie odpisujesz na Facebooku banujesz mnie u siebie chce ci wyjaśnić co ty robiłes wbijałeś sobie z administracją do mnie na ts prosiłeś o kanał gildyjnych i tak cały czas ,hmm boty mi się liczą do online? chyba nie , bo to u cb jest 40 botów + są wliczane do online. Sam lepszy nie jesteś ,a udajesz takiego. Płaczesz bo 2 klany odeszły od ciebie ,więc już się uspokój ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, DexsaNN napisał:

Witaj @sevendo nie wiem ,nie odpisujesz na Facebooku banujesz mnie u siebie chce ci wyjaśnić co ty robiłes wbijałeś sobie z administracją do mnie na ts prosiłeś o kanał gildyjnych i tak cały czas ,hmm boty mi się liczą do online? chyba nie , bo to u cb jest 40 botów + są wliczane do online. Sam lepszy nie jesteś ,a udajesz takiego. Płaczesz bo 2 klany odeszły od ciebie ,więc już się uspokój ... 

Witaj, jeżeli oskarżasz serwer to proszę o podanie dowodów.

Nie to, że go bronie lub coś ale to nic nie wnosi.
Takie pomówienia mogę powiedzieć.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Devanger

SPEAKONE_LOGO.png.624bc83251940f900bac49132d351a7e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DexsaNN napisał:

@Devanger wystarczy?

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-557320120.jpeg

received_201687491013557.jpeg

ty tylko, że tu nic niema na ich nie korzyść xDDD

Nawet te ss nic tam nie ma bo wszystko zamazane xDDDD

NIE no wielkie XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jakiego ty chcesz ss z czym bo nie rozumiem ? Dałem ci są potwierdzającego ,że nie mamy w liczniku botów tak jak sądzą co jest 100% kłamstwem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DexsaNN napisał:

Ale jakiego ty chcesz ss z czym bo nie rozumiem ? Dałem ci są potwierdzającego ,że nie mamy w liczniku botów tak jak sądzą co jest 100% kłamstwem...

nie interesują mnie ilość botów tylko te oskarżenia typu "wbijałeś sobie z administracją do mnie na ts prosiłeś o kanał gildyjnych i tak cały czas "

z botami muzycznymi to mnie nie interesuje 

Edytowane przez Devanger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich rzeczy nie mam ,po prostu nie lubię tzw. "pod***lenia" nie dali tak samo dowodów ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, DexsaNN napisał:

Takich rzeczy nie mam ,po prostu nie lubię tzw. "pod***lenia" nie dali tak samo dowodów ...

Pokazali wasze zachowanie na serwerze.
To już coś pokazuje, że posiadacie brak kultury i nie dajecie możliwości wypowiedzi.

Edytowane przez Devanger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie widziałem cię wtedy @Devanger nie widziałem na serwerze i nie mam zamiaru już odpisywać bo źle się to zaczęło i źle się zapewne skończy... @sevendopomogles mi trochę ,nic do ciebie nie miałem i nie mam dostałeś bana bo twoja administracją zaczęła robić sobie kanały u nas i robić 'beke' z administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DexsaNN W tym co napisałeś praktycznie nic nie wniosłeś, pytanie kieruje do ciebie w jakim celu wstawiasz zamazaną konwersacje po tym nawet nie można stwierdzić czy pisałeś do tej osoby.

Co do licznika z botami, możliwe że użytkownikowi chodziło o może jakiś dawny czas w to nie dam rady ingerować jednak udowodniłeś tym że w tym się nie mylisz.

Pozdrawiam a co do serwera nie jestem w stanie się wypowiedzieć bo nie korzystałem z niego oraz nie znam administracji jedynie co mogę ocenić co wygląd który jest nawet schludny.

żeby nie odbiegać od tematu to końcowa ocena według mojego zdania to neutral ponieważ nie mam z tym serwerem żadnych wspomnień ale nie zapowiada się źle, brakuje mi takiego czegoś tylko co by wyróżniło wasz serwer.

Powodzenia w rozwoju 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, DexsaNN napisał:

bijałeś sobie z administracją do mnie na ts prosiłeś o kanał gildyjnych

to mogę potwierdzić jak i @Sui 😈 i @SUGEREK i wmawiali ze ktoś od nas im obiecał ten kanał xD 

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Igor napisał:

też potwierdzam.

ale co potwierdzasz 

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Paweł MF napisał:

ale co potwierdzasz 

no to co pisales wyzej