Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
`.pecιх.

IJust NexGen

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, dzisiaj powiem co nieco o tym, z czego obecnie korzystam.

Na sam początek, krótka historia z jego żywotu.

Kupiłem go pod koniec 2018 roku. Pewnego wieczoru położyłem go na parapecie i podłączyłem do ładowania (jak co wieczór). W nocy, przyszedł mój kot, zaczął się bawić tym kablem i strącił go w takie miejsce, że sam o nim nie wiedziałem. Szukałem go, szukałem, ale na nic się to nie zdało. Około 2 tygodnie temu, spadł mi jeden kabel od komputera i się po niego schyliłem. Moim oczom ukazał się to maleństwo. Po wymianie grzałki, śmiga jak nowy.

Zdjęcie pokazowe:

80976435_779046729266706_5531038169161531392_n.thumb.jpg.9ab6dc2435c508aa9828b987600c092d.jpg

Wsadziłem do niego grzałkę od Ello Duro, ponieważ są to grzałki meshowe. Czuć tą różnicę pracy, między oryginalną grzałką od NexGen'a, a tą od Ello Duro. Dużym plusem jest lepszy smak (chociaż na atomizerach typu Sub-Ohm nie uzyskamy takiego samego efektu, jak na grzałkach własnej roboty), oraz dostęp do powietrza. Bateria wystarczy mi na około 2 dni, która ma pojemność 3000 mAh (długość pracy baterii, zależy od tego ile i jak kto pali). E-papieros jest tzw. stickiem, który jest tzw. All in one. Atomizera nie da się odkręcić, więc musimy korzystać z tego, co mamy. Mogę go polecić, nie jest drogi, fajnie oddaje smak, a na dodatek, grzałki nie są do niego jakoś szczególnie drogie (ja kupuje grzałki za 12 zł w vape shop'ie).

• Kocham To! 2
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro powstał już ten temat nie mam potrzeby pisania recenzji jednak mogę dodać coś od siebie co do elektryka, wady jakie posiada są następujące:
psujący się przycisk oraz grzanie się baterii (jak to w przypadku ijust jest to loteria modelu bo może się trafić dobry model albo zły).

jeżeli bym był szczery do tej ceny polecił bym bardziej poda jak sticka bądź zakup vapena 22, lub fajniejszym wydatkiem z którego każdy był by zadowolony będzie smok nord czyli pod który co prawda daje mniejszą chmurę oraz gorzej nikotynę oddaje ale za to jest pewnym zakupem który się nie zepsuje od tak oraz nie przecieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi