Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tidus106

Najlepsza gra do tej pory

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać , czy macie jakąś ulubioną swoją grę ?, która Wam sprawiała tyle przyjemności, że zostala Wam w pamięci na długo, a w którą byście najchętniej znowu zagrali? Jeśli tak, to jaka to była gra i dlaczego akurat ta? Lubię sobie pograć, dlatego jestem ciekawa, jakie jest Wasze na ten temat zdanie?. Do usłyszenia . Pozdrowiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, chciałbym się podzielić z wami Grą która zawsze zostaje w Serduszku jest to Gothic, gra na dzisiejsze czasy może nie jest najpiękniejsza ale wykonanie gry pod względem dialogów, historii. Produkt wypuszczony przez "Piranha Baytes" jest doskonały powstał na początku w małym składzie i to co oni zrobili zostało docenione przez polskich graczy, którzy ogrywają do tej pory gre która wyszła 19 lat temu. Dlaczego akurat ta?  to jest Gothic gra w którą grałem jako mały Patryk i gram jako duży ona zawsze zostaje w serduszku.

• Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, PatrykHo napisał:

Witajcie, chciałbym się podzielić z wami Grą która zawsze zostaje w Serduszku jest to Gothic, gra na dzisiejsze czasy może nie jest najpiękniejsza ale wykonanie gry pod względem dialogów, historii. Produkt wypuszczony przez "Piranha Baytes" jest doskonały powstał na początku w małym składzie i to co oni zrobili zostało docenione przez polskich graczy, którzy ogrywają do tej pory gre która wyszła 19 lat temu. Dlaczego akurat ta?  to jest Gothic gra w którą grałem jako mały Patryk i gram jako duży ona zawsze zostaje w serduszku.

Również jestem fanatykiem...

image.png.40fc1102466a50d5f505d1d595110b58.png

aktualnie dwójeczka ogrywana ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi