Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zmechu

[Archiwum][Poszukuje Operatora instalacji nuklearnych ] zmechu

Rekomendowane odpowiedzi

... no, skoro zaciekawiłem Was tytułem, to przejdę do rzeczy 🙂

Poszukujemy

osób do Administracji na serwerze teamspeak: ts.virtual-gaming.eu

Co możemy zaoferować:

• pracę w młodym dynamicznym zespole u wiodącego lidera na rynku TeamSpeak (nasz serwer był ulubionym teamspeak-iem Abrahama Lincolna)
  • dużo wyzwań (mamy poparcie Kancelarii Prezydenta)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • sława, piękne kobiety, wino, śpiew i szacun na dzielni
  • dużą dawkę absurdu
  • wybór funkcji do pełnienia na serwerze - jeżeli takowej nie mam to stworzymy ją dla Ciebie

Czego wymagamy:

• odpowiedzialności, samodzielności i kreatywności
  • kultury osobistej
  • otwartego i pomysłowego umysłu
  • otwartości na kontakty międzyludzkie
  • cierpliwości
  • chęci pomagania innym
  • obecności na serwerze
  • mile widziane doświadczenie
  • świadomości, że bycie w Administracji to więcej obowiązków niż przyjemności

Z kogo od razu rezygnujemy:

• ściemniaczy ("mam 20 lat i 18 lat doświadczenia") 
  • lawirantów ("pomysł fajny, ale niech ktoś inny to zrobi")
  • leni ("nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem")
  • dzieciarni ("kcem Admina, bo wtedy lódzi banować i bendem pomagać wam")
  • podpadziochów ("wywalili mnie z dwóch serwerów, mam bana na czterech i może tutaj mnie od razu nie wywalą")

Kogo poszukujemy:

• mile widziany mistrz mikrofonu, wiodzirej i dusza towarzystwa
  • mile widziana umiejętność programowania (php, javascript)
  • mile widziana znajomość podstawowych botów administracyjnych (xbot, sinusbot)
  • mile widziane umiejętności graficzne
  • mile widziana otwartość
  • mile widziane umiejętności rozkręcenia imprezy mając do dyspozycji mikrofon, torbę z Biedronki i kapcie
  • mile widziane umiejętności extra (np czytanie w myślach, chodzenie po wodzie, zdolności przywódcze czy mediacyjne)
  • mile widziana wiedza  dokąd nocą tupta jeż

Jak rekrutujemy:

• krok pierwszy: zapoznanie się ze wzorem podania: google -> "virtual gaming" -> pierwszy albo drugi link
  • krok drugi: złożenie podania na stronie: jw. Po złożeniu podania oczekiwać na werdykt głosowania Administracji oraz research naszego CSI
  • krok trzeci: udzielenie odpowiedzi na zestaw pytań kontrolnych dotyczących naszego TSa. Pytania są trywialnie proste, łatwe oraz takie, na które nikt nie zna odpowiedzi 🙂

Jeżeli w dalszym ciągu jesteś zainteresowany, zapraszamy do złożenia podania 🙂

Powodzenia!

• Lubię to! 1

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez zmechu
      Zapraszamy na jubileuszowe wydanie KARAOKE na naszym serwerze. Świętujemy 15 wydanie KARAOKE, 570 dni online naszego serwera oraz (zgodnie z kalendarzem Świąt Nietypowych) 3 marca czyli Dzień Równości Wynagrodzeń!
      ale my jesteśmy "contra" i u nas najlepszy zgarnia wszystko:
      :Miejsce Pierwsze:
      dożywotnio ranga VIP  ranga Zwycięzca Karaoke 50zł do wydania (MWZ 150zł) w sklepie w zmysłową damską bielizną 😉 (tylko dla pełnoletnich)  doładowanie telefonu o wartości 5zł do dowolnej sieci 25.000 piw (bezalkoholowych) które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne awans o dwie pozycje w Rankingu (w dowolnym terminie!)  możliwość umieszczenia własnego tekstu na naszym teamspeakowym bannerze (treść do ustalenia)  Miejsce Drugie:
      dożywotnio ranga VIP  25 zł wydania (MWZ 100zł)  w sklepie w zmysłową damską bielizną (tylko dla pełnoletnich)  awans o jedną pozycję w Rankingu (w dowolnym terminie!)  10.000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Trzecie:
      5000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne awans o jedną pozycję w rankingu (w dowolnym terminie!) 
      Dodatkowo:
      WSZYSCY uczestnicy za samo stawienie się na zabawę otrzymują  turboRANK: x10 na 24h i 100 piw - tak, wystarczy wejść na kanał 🙂

Dodatkowo:
      WSZYSCY którzy wezmą udział w zabawie dostają awans o jedną pozycje wyżej w bieżącym Rankingu  (łącznie można zdobyć więc skok o trzy oczka!) i 500 piw

Nasz serwer Teamspeak3: virtual (lub vge, lub po nazwie domenowej: ts.virtual-gaming.eu) Sekcja PlayTime Kanał  Karaoke 3 marca godzina 20:30   Mistrzowie Ceremonii, czyli Jury, czyli Niezależna Komisja. czyli Prowadzący  KapiPapi , głosy liczy dexoti oraz po raz pierwszy najprawdziwszy z prawdziwych DJ - HybridDeath   Wszystkich chętnych zapraszamy zawczasu do zapoznania się z naszym regulaminem zabawy (???), dotyczy to szczególnie rdzennych mieszkańców Tanzanii ( § 19), możliwości przekupstwa Niezależnej Komisji ( § 15) oraz śpiewu do Fugi c-moll Jana Sebastiana Bacha ( § 10))  
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...