Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ait

[Opinia] Gremsonkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ait

Witam, chętnie wysłucham o tym osobniku + jeszcze od siebie dodam że osoba potrafi gadać głupoty na czyiś temat i wydzwaniać po firmach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak potrafi gadać głupoty jak ty Kwiadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
48 minut temu, Borygard napisał:

tak potrafi gadać głupoty jak ty Kwiadar

jak gadam głupoty to może i prawdę, a to że osobnik zwany Gremsonkowy umie pokazywać swój poziom obgadywania kogoś za plecami to niezbyt fajnie to wygląda, niech zajmie się swoją dupą fałszywiec.

Pss: i odnoś się do tematu.

Edytowane przez Ait

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, odnosząc się do zarzutu "gadania głupot" skierowanego w moją stronę chciałbym się od ciebie dowiedzieć dlaczego prawdę nazywasz wcześniej zacytowanymi przeze mnie słowami. Myślałem że choć trochę dorosłeś ale jak każdy widzi od 2017 roku niewiele się w twoim zachowaniu zmieniło. Roszczeniowa postawa, napiszesz prawdę o mnie to cię zniszczę (*Śmiech* a dokładniej zbanuję na TimSpiku + napiszę opinię) to dalej twój jedyny arsenał który wyciągasz na każdego kto śmie powiedzieć prawdę o tobie (tak tak jesteś groźny xD). Na potwierdzenie moich słów załączę kilka zrzutów:

https://imgur.com/PnhGr3A

https://imgur.com/kbneOrb

Może w końcu zrobiłbyś coś pożytecznego, nieudolnym próbowaniem niszczenia cudzego życia niszczysz tylko własne 😞 .

"i wydzwaniać po firmach" - Nie wiem skąd masz taką informację ale to bardzo słabe źródło.

[*] Prosiłbym o rozwijanie opinii odpowiednio je argumentując ponieważ nie mam zamiaru więcej odnosić się do swoistego "trash-talk`u" który kompletnie nic nie wnosi.

• Hahaa! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
Godzinę temu, #Gremsonkowy_# napisał:

Witam, odnosząc się do zarzutu "gadania głupot" skierowanego w moją stronę chciałbym się od ciebie dowiedzieć dlaczego prawdę nazywasz wcześniej zacytowanymi przeze mnie słowami. Myślałem że choć trochę dorosłeś ale jak każdy widzi od 2017 roku niewiele się w twoim zachowaniu zmieniło. Roszczeniowa postawa, napiszesz prawdę o mnie to cię zniszczę (*Śmiech* a dokładniej zbanuję na TimSpiku + napiszę opinię) to dalej twój jedyny arsenał który wyciągasz na każdego kto śmie powiedzieć prawdę o tobie (tak tak jesteś groźny xD). Na potwierdzenie moich słów załączę kilka zrzutów:

https://imgur.com/PnhGr3A

https://imgur.com/kbneOrb

Może w końcu zrobiłbyś coś pożytecznego, nieudolnym próbowaniem niszczenia cudzego życia niszczysz tylko własne 😞 .

"i wydzwaniać po firmach" - Nie wiem skąd masz taką informację ale to bardzo słabe źródło.

[*] Prosiłbym o rozwijanie opinii odpowiednio je argumentując ponieważ nie mam zamiaru więcej odnosić się do swoistego "trash-talk`u" który kompletnie nic nie wnosi.

Muszę się odnieść do tego bo ze śmiechu nie wytrzymuje. 

moje zachowanie jest w normie w przeciwieństwie do ciebie i nie ddosuje użytkowników i nie bawię się w bootery/stressery jak to było parę lat temu bo jestem za stary na takie rzeczy, ale zamiast zająć się sobą to potrafisz obgadywać kogoś za plecami i nie pisz że nie bo taka jest prawda, myśle że to tyle.

co do banowania oczywiście to byłeś banowany na wielu serwerach bo miałeś wiele za uszami oczywiście jak ja, ale ja potrafiłem się pogodzić z tymi osobami i żyć w zgodzie jak należy.

Edit: jak myślisz że temat będzie przesunięty do archiwum to się grubo mylisz, niech się każdy wypowie na temat twojej fałszywej osoby.

Edytowane przez Ait

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra koniec przepychanek konkrety z dowodami jak nie to uznaje to za dziecinadę i temat leci w kosz 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi