Skocz do zawartości

[Archiwum][Archiwum][Bot] Lokalizacja Użytkownika

Gość Ait
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym wypuszczam Bot'a która osoba z moich partnerstw wypuściła w języku oprogramowania NodeJS (JavaScript) + jego Instalacja.

Gdy tylko użytkownik się połączy, otrzymasz następujące grupy:

- Kraj adresu IP użytkownika     

- Dostawca adresu IP użytkownika

Instalacja NodeJS:

- node install

Teraz musisz wprowadzić dane, aby się bot łączył na serwer:

- index.js

Uruchamiamy bota komendą:

- node index.js

Podgląd:

DsqzlVf.png

Pobierz: https://www6.zippyshare.com/v/opngDVs5/file.html

Skan Pliku: https://www.virustotal.com/gui/file/8f0d38902ccd3306bf6f689d4d1e26458feaa147864a185e3bd9fbf99cea30aa/detection

Ja myślę że takie coś było by lepsze w postaci "Wykrywanie zmiennych IP ciula robiącego Mk" bo nie widzę przynajmniej u siebie potrzeby zdradzania takich danych jak dostawca, a kraj pochodzenia jest widoczny u każdego bez dodatkowej rangi. To tylko propozycja i uzasadnienie jej nie hejt.

• Lubię to! 3
  • Kocham To! 1

sOLFHhB.jpg

3 godziny temu, DShimen napisał:

Ja myślę że takie coś było by lepsze w postaci "Wykrywanie zmiennych IP ciula robiącego Mk" bo nie widzę przynajmniej u siebie potrzeby zdradzania takich danych jak dostawca, a kraj pochodzenia jest widoczny u każdego bez dodatkowej rangi. To tylko propozycja i uzasadnienie jej nie hejt.

Bardzo dobrze podsumował tutaj chłopak.

Generalnie to nie widzę głębszego sensu informowania całego serwera o tym, jaki ktoś ma internet, tym bardziej kraj, który każdy widzi.

Spoko praca, ale bot bezużyteczny.

4 godziny temu, DShimen napisał:

24 minuty temu, Angel. napisał:

Bardzo dobrze podsumował tutaj chłopak.

Generalnie to nie widzę głębszego sensu informowania całego serwera o tym, jaki ktoś ma internet, tym bardziej kraj, który każdy widzi.

Spoko praca, ale bot bezużyteczny.

no ale te osoby które się nie znają np: dzieci timspikowe to wiadomo zawsze se pobiorą i pobawią się bocikiem.

ja wiem że to jest bezużyteczne.

• Paweł MF odblokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.