Skocz do zawartości

[Problem Rozwiązany]Ile slotów/serwerów na IP? [darmowy pakiet]

ROGUE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na razie ze względu małej ilości użytkowników nie rozszerzam o płatną ilość serwera dlatego moje pytanie brzmi:

Ile na jednym vpsie (1 IP) postawię serwerów TS3 [32 sloty] ? Wiem że można stawiać na innych portach oraz sprzęt musi "wydalać"  itp ale z tego co pamietam to było jakieś ograniczenie ilościowe IP per servers/slots ale na oficjalnej stronie nic takiego nie mogę znaleźć...

pomożecie?

Pozdrawiam 🙂

Witam,

Robię spam ze względu na to że otrzymałem informację od TEAMSPEAK Support.

Będzie dla potomnych...

Cytat

Regarding the other question: As far as I know, only one free server per person allowed due to people taking advantage of it.

Gdy zapytałem że kumpel chce postawić serwer u mnie na VPSie (czyli będzie to samo IP inny port) odpisali:

Cytat

What you described is not an ideal set up. However, as long as you do not make available the second 32 slot server in a commercial way, there should not be an issue.

Podsumowując:

1 serwer / 1 osobę

Choć nie robią problemów ze stawianiem wiekszej ilości serwerów na tym samym IP jednak zarejestrować musi inna osoba - oczywiście wszystko na zasadzie "non profit".

Pozdrawiam 🙂

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.