Skocz do zawartości

[Zamknięty]Pomoc z ts3

JuriPlayGames
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Mam problem z moim ts3 otóż to chce mieć swojego prywatnego ts dla kolegów itd i chce ustawić rangi i rangi kanałowe i takie tam i wygląd ts ładnie żeby był ale totalnie nie ogarniam tych rang xd tyle razy próbowałem coś z nimi zrobić i nic. Mam ts na hostingu ale kupiłem teraz vps ale też coś sknociłem bo nie mg sobie dać Query przez Yatqa. Czy ktoś mógłby by mi z tym pomóc czy coś xd. 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę ❤️ 

Teraz, Angel. napisał:

Nie możesz sobie nadać Admin Server Query przez Yatqa, od jakiegoś czasu TeamSpeak zablokował taką możliwość.

Aaa oki. To może inaczej. Jak wgrać gotową baze danych z rangami chociażby bo kanały to mg sobie ogarnąć sam ale jakiś bot żeby np między spacerami można było nadać rangi gildyjne czy coś, jeśli wiesz o co mi chodzi.

7 minut temu, JuriPlayGames napisał:

Jak wgrać na vps gotową bazę z rangami itd? Mogę komuś dać passy czy coś i by mi ogarnął XDD proosze ❤️ 

Możesz to zrobić właśnie przez yatkę, a co do baz, to wpisz w google 

lub skorzystaj z jednej gotowej pracy użytkownika naszego forum: 

(LINK DO POBRANIA NA SAMYM DOLE)

1 minutę temu, Angel. napisał:

Możesz to zrobić właśnie przez yatkę, a co do baz, to wpisz w google 

lub skorzystaj z jednej gotowej pracy użytkownika naszego forum: 

(LINK DO POBRANIA NA SAMYM DOLE)

No ok pobiorę i gdzie to potem wrzucić? Bo muszę chyba od podstaw postawić serwer itd w takim razie bo coś mi się znowu zepsuło xd jak to pech potrafi wkurzyć eh..

• 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.