Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ROGUE

Słuchawki Gamingowe - do 100 PLN?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum ale nie znalazłem tematu a wg mnie przyda się tu.

Pytanie: Jakie macie/używacie słuchawki z mic?

jestem w trakcie zakupu - budżet do 100 PLN

Co polecacie? I ile daliście?

Ważne dla mnie wykonanie / dobry mic / jakość muzyki również.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NATEC-GENESIS H12 - posiadam od 3 lat (kozak) tylko nie wiem jak z mikrofonem, ponieważ korzystam z innego.
Z tego co słyszałem to NATEC-GENESIS H59 są identyczne co wyżej opisane lecz posiadają lepsze mikro 😉

• Lubię to! 2

Bez-nazwy-1.gif.5430f64f02a1feb8d63204b154fd0a72.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czegoś stricte w gaming w takiej cenie bym nie brał,bo często są to po prostu nafaszerowane dziwnym wymyślnym plastikiem produkty, które mają w sobie niskiej jakości np. przetwornik.

Lepiej kupić coś ogólnego do słuchania w takiej cenie, bez nacisku na G A M I N G.

Zważając na fakt, że audiofilów, ani koneserów słuchania muzyki w dobrej jakości tutaj raczej nie ma sugerowałbym kierować się z takimi pytaniami bezpośrednio na fora tego typu, bo mało kto podpowiedziałby Ci dobrze. 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej, nie polecam patrzeć na aspekt "gejmingu" w słuchawkach, bo zazwyczaj jest to syf, a zwłaszcza w tej cenie.

Na tej stronie masz kilka fajnych propozycji słuchawek + bardziej szczegółowy ich opis. Myślę że mogę polecić:

https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz słuchawki gamingowe czy do 100zł? Nazbieraj Sobie hajsiwo i kup coś co Ci posłuży na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogólnie mało gram w gry.

Czasem w coś tam zagram bo nie mam czasu na to dlatego "gamingowe" chodzi mi bardziej o słuchawki z mikrofonem. Podane wyżej słuchawki przez @askod fajne ale brak mikrofonu - a nie chce specjalnie dokupywać osobnego.

Chodzi mi o zwykłe wygodne i dobrze wykonane słuchawki.

Sprawdzę może te NATEC 🙂 zaproponowane przez @codem - chyba że na allegro coś innego rzuci mi się w oczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi