Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ait

[Archiwum]Dyskusja na temat - SECUREBIZNESHOST LTD

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje sie być spoko 

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait

Przyszła pora na moją opinię przez co jestem na nim aktualnie ok. miesiąc.

więc zaczynamy:

- niby tak chwalono usługi VPS że niby są dobre (Czyste) no to niestety ale nie ze względu na to że boty typu: TS3AudioBot/Sinusbot/tsapps - opis poniżej,

Sinusbot - są problemy z zainstalowaniem pakietów z automatycznego instalatora.

tsapps - problem z połączeniem na serwer głosowy, oczywiście nie powinno być żadnych problemów z wirtualizacją KVM.

TS3AudioBot - boty muzyczne żrą tyle że jedna osoba przychodziła do mnie i prosiła o pomoc.

Usługi typu VoiceVPS/VPS QUERY/Hosting WWW:

VoiceVPS - to akurat strzał w dziesiątkę bo to jedyne ma dobre pod serwery głosowe.

VPS QUERY - Następny ala VPS który jest pod boty query i również tak samo są problemy z nim np:

- problem z przepustowością.

WWW - są problemy z przesyłaniem plików na serwer FTP poprzez WinSCP, ale jeżeli używasz FileZilli to nie ma żadnych problemów.

+ dodaje: są co jakiś czas rownież problemy z łącznością na stronę WWWsecurebizneshost.eu

Resztę usług co nie wymieniłem są bardzo dobre.

przyjmuj opinię na klatę oczywiście, a nie że po chwili zaczniesz straszyć sądem.

Ocena Końcowa: 6/10

Edit: odradzam kupowania usług jakich kolwiek iż po rozmowie teraźniejszej zostałem zablokowany

i oczywiście żadna osoba tak nie postępuje w stosunku do użytkownika:

Zachowanie Administratora Hostingu po naszej rozmowie dotyczącej usługi VoiceVPS/VPS SSD który zgłaszałem problem.

<22:24:49> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Administrator" (Zająłes ostatnie sloty)
<22:24:49> Odłączono od serwera

Edytowane przez Ait

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo nam przykro, że instaluje pan nie aktualne aplikacje, w tym korzysta pan z repozytoriów niezgodnych z danym systemem. Nie poradzimy też nic na to że nie korzysta pan z dedykowanego wsparcia a próbuje pan je wyłudzić od firmy, po czym pisze pan takie opinie.

Nic też nie poradzimy na Pańskie telefony w ciągu dnia, że ma pan problem. Kupując usługę samo-zarządzaną należy posiadać wiedzę do jej obsługi.

Wykorzystał pan ponad czasowo 80 godzin pracy administratora za jakie Pan nie płacił.

VPS QUERY - usługa posiada parametry pod boty query, spodziewał się pan darmowego VPS ? Usługa jest opisana, czytanie zaczyna się od szkoły podtsawowej.

WWW - są problemy z przesyłaniem plików na serwer FTP poprzez WinSCP

WINSCP nie posiada trybu pasywnego, proszę poczytać o tym i się dokształcić, kolejny pokaz braku wiedzy.

Edytowane przez Sanctus Dominus
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
2 minuty temu, Sanctus Dominus napisał:

Bardzo nam przykro, że instaluje pan nie aktualne aplikacje, w tym korzysta pan z repozytoriów niezgodnych z danym systemem. Nie poradzimy też nic na to że nie korzysta pan z dedykowanego wsparcia a próbuje pan je wyłudzić od firmy, po czym pisze pan takie opinie.

Nic też nie poradzimy na Pańskie telefony w ciągu dnia, że ma pan problem. Kupując usługę samo-zarządzaną należy posiadać wiedzę do jej obsługi.

Wykorzystał pan ponad czasowo 80 godzin pracy administratora za jakie Pan nie płacił.

Z dedykowanego wsparcia? zostałem zbanowany, to nie moja wina że twoje usługi mają problem z pobieraniem pakietów odpowiednich i zgłaszałem ale wciskałeś kit że ja coś nie potrafię, więc zacznij jeszcze edukację szkolną bo zauważyłem że jesteś zacofany w życiu codziennym.

Paweł MF

Ale prosze bez wjazdu na życie prywatne 

Note added by Paweł MF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ait napisał:

Z dedykowanego wsparcia? zostałem zbanowany, to nie moja wina że twoje usługi mają problem z pobieraniem pakietów odpowiednich i zgłaszałem ale wciskałeś kit że ja coś nie potrafię, więc zacznij jeszcze edukację szkolną bo zauważyłem że jesteś zacofany w życiu codziennym.

Patryk tylko weź pod uwagę że Kamil ci robił prawie wszystko było "skasuj mi pliki bo ja coś nie mogę" to ci skasował wierz że trochę przy kolorowałeś 🙂 z tą opinią 🙂 

Zresztą sam polecałeś mi ten hosting a teraz mówisz że odradzasz kupowania usług :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
1 minutę temu, damsotv napisał:

Patryk tylko weź pod uwagę że Kamil ci robił prawie wszystko było "skasuj mi pliki bo ja coś nie mogę" to ci skasował wierz że trochę przy kolorowałeś 🙂 z tą opinią 🙂 

Zresztą sam polecałeś mi ten hosting a teraz mówisz że odradzasz kupowania usług :)?

prawie wszystko tzn co? przekierował domenę na serwer i naprawił drobne problemy z VPS'em? nadal były problemy i będą problemy bo człowiek nie raczy naprawić tego a zgłaszam ten problem od paru dni, tak samo były problemy z tsappsem i nadal są więc to co gada klientowi to są jedne wielkie brednie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Ait napisał:

prawie wszystko tzn co? przekierował domenę na serwer i naprawił drobne problemy z VPS'em? nadal były problemy i będą problemy bo człowiek nie raczy naprawić tego a zgłaszam ten problem od paru dni, tak samo były problemy z tsappsem i nadal są więc to co gada klientowi to są jedne wielkie brednie.

Patryczku to ty masz problemy z tsappsem (źle skonfigurowane) mi wszystko działa od a do z 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
5 minut temu, damsotv napisał:

Patryczku to ty masz problemy z tsappsem (źle skonfigurowane) mi wszystko działa od a do z 

ty masz tsappsa na hostingu innym, więc nie broń bo zaraz udowodnimy jeżeli potrzebujesz tego.

usługi są dnem i zakończmy tą dyskusję bo nie ma sensu.

@Sanctus Dominus teraz kolego szukaj argumentów żeby osoby pisały w temacie aby wybronić swój swobodny hosting.

Edytowane przez Ait

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Ait napisał:

ty masz tsappsa na hostingu innym, więc nie broń bo zaraz udowodnimy jeżeli potrzebujesz tego.

usługi są dnem i zakończmy tą dyskusję bo nie ma sensu.

LiveHelpa mam i boty muzyczne 🙂 które wkońcu działają i nie przerywa nic wszystko stoi stabilnie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
1 minutę temu, damsotv napisał:

LiveHelpa mam i boty muzyczne 🙂 które wkońcu działają i nie przerywa nic wszystko stoi stabilnie 🙂 

a ile instancji ma kolego tsapps? tutaj mowa o wszystkich instancjach oczywiście.

więc ja ci napiszę:

- LiveHelp'a i AudioBoty masz na Secure..........

- i tsapps'a masz z 6 instancjami na BungeeCloud.org

więc kity wciskaj komu innemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musze nikomu wciskać kitów mi się dobrze pracuje z securebizneshost.eu/ a że wy nie umiecie się dogadać to już inna sprawa 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja standardowo, u mnie wszystko działa ¯\_(ツ)_/¯

Pakiet VPS1-Game:

- boty muzyczne, boty query, pełny lamp, TS3 x 3 serwery (osobne licencje) podłączone do mysql-a.

Serwer stoi stabilnie, nie opada ( ͡° ͜ʖ ͡°) i raczej się nie zanosi na to by coś się zepsuło.

• Lubię to! 1

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG.00f26ac552187ed0e0e5a65b96b929f2.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait

To jutro udostępnię udowodnienie jak usługa działa i po czyjej leży stronie czy u mnie czy po stronie SECUREBIZNESHOST.

taka jaka była umowa udostępniam zrzuty ekranu jak to wygląda przy aktualizowaniu źródeł ubuntu 16.04 LTS + Porównanie.

+ rozmowa dzisiejsza z dilerem po której stronie leży problem z łącznością tsapps'a na serwer głosowy:

cgf3W5p.png

test wykonany na VPS'ach: SECUREBIZNESHOST LTD oraz Time4VPS.com

1x Container VPS - Time4VPS.com

1x SSD KVM - SECUREBIZNESHOST LTD

aCNSNyR.png

Edytowane przez Ait
Zamazanie Rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam hosting securebizneshost. Szybka pomoc oraz błędów nie ma 🤗🤗

• Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ait. Za dużo z tobą nie rozmawiałem, znam cię przeważnie z opowiadań osób, które z tobą przebywały więcej. Absolutnie KAŻDA ale to KAŻDA osoba, która z tobą rozmawiała stwierdziła, że jesteś (ładnie mówiąc) niezbyt mądry. Przedstawiasz się jako "Technik od serwerów głosowych", a wiele razy przychodziłeś na TS'a od pomocy technicznej bez żadnego problemu związanego z hostingiem a jedynie z tym jak ty to robisz, pamiętaj że istnieje coś takiego jak Google i tam również możesz kierować swoje pytania 😉 Wracając do opinii na temat SecureBiznesHost jest to najlepszy hosting na którym do tej pory przyszło mi pracować. Pod względem świadczonych usług stoi na bardzo wysokim poziomie, a pod względem pomocy nigdy się nie spotkałem z czymś takim, aby założyciel hostingu był taki wyrozumiały. Często można posiedzieć z nim na kanale, pożartować, spytać i po prostu po ludzku porozmawiać. Ty za to o wiele nadużyłeś jego pomocy.

I dla wszystkich mogę polecić ten hosting.

• Kocham To! 3
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait
10 godzin temu, K0dziaK napisał:

@Ait. Za dużo z tobą nie rozmawiałem, znam cię przeważnie z opowiadań osób, które z tobą przebywały więcej. Absolutnie KAŻDA ale to KAŻDA osoba, która z tobą rozmawiała stwierdziła, że jesteś (ładnie mówiąc) niezbyt mądry. Przedstawiasz się jako "Technik od serwerów głosowych", a wiele razy przychodziłeś na TS'a od pomocy technicznej bez żadnego problemu związanego z hostingiem a jedynie z tym jak ty to robisz, pamiętaj że istnieje coś takiego jak Google i tam również możesz kierować swoje pytania 😉 Wracając do opinii na temat SecureBiznesHost jest to najlepszy hosting na którym do tej pory przyszło mi pracować. Pod względem świadczonych usług stoi na bardzo wysokim poziomie, a pod względem pomocy nigdy się nie spotkałem z czymś takim, aby założyciel hostingu był taki wyrozumiały. Często można posiedzieć z nim na kanale, pożartować, spytać i po prostu po ludzku porozmawiać. Ty za to o wiele nadużyłeś jego pomocy.

I dla wszystkich mogę polecić ten hosting.

niezbyt mądry? napisała osoba która niby wszystko wie od A do Z - tak bynajmniej usłyszałem od twojego kolegi hostingowego dużo rzeczy więc mi tutaj nie wyjeżdzaj z tekstami bo zawsze argument znajdę (Siedziałem przy was to wszystko było opowiadane (na lewo i prawo)).

zaprogramuj mi program komputerowy o nazwie: „Podstawy sieci i jego konfiguracja”. - jesteś podobno dobrym programistą. 😄

dobra wróćmy do tematu, wczoraj pisałem z @Sanctus Dominus o przesłanie jednego pliku ts3server.sqlitedb, po czym co zaczął mi grozić sądem + wyłączeniem usługi KVM że używam go nie poprawnie z nielegalnym oprogramowaniem XDD + załączam rozmowę.

xdlv3H4.png

następna wiadomość dotarła że sprawa będzie musiała dojść do organów ścigania to teraz ja tu napiszę niech ludzie wiedzą + jeśli potrzeba abym wstawił paragraf to mogę nawet wstawić bo to co ty gadasz na tsie ludziom to się w głowie nie mieści aby komuś wciskać kity co tobie wolno a czego nie wolno, musisz mieć również ograniczenia jakieś co z tego że założyłeś firmę i myślisz że wszystko możesz? bo z tego co wynika to chyba zaraz będziesz prezydentem Polski 😄.

K9wRqi8.png

Wczoraj następna wiadomość dotarła że ja jego niby zastraszam, muszę tłumaczyć kolejny raz? każdemu klientowi przysługuje zwrot jeżeli nie masz ochoty korzystać z usługi która nie jest używana danego miesiąca, więc mam prawo prosić się o zwrot z 2 miesięcy (Styczeń, Luty).

K9wRqi8.png

+ dotarła następna wiadomość wczoraj po odczytaniu wiadomości co osoba napisała wyżej. (...)

WENKNOC.png

Myślę że nikt nie będzie już kupował usług od takiej osoby, kto to widział każdego grozić sądem a tym bardziej za taką błachowinę.

Edytowane przez Ait
zamazanie danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Patryku pan powołuje się na korupcje w organach państwowych, nie możemy ukrywać tego faktu i musimy zgłosić to przestępstwo DO PROKURATURY nie do sądu i to prokuratura będzie sprawdzać autentyczność pańskich słów tym bardziej że Pan to upublicznia. Kolejna sprawa Panie patryku, sposób wypowiedzi i dokumentowania czego kol wiek przez Pana to całkiem niezły ubaw, nie potrafi Pan wraz z swoim kolegą od TEJ APLIKACJI TSAPSS wykonać najprostszych testów, pokazuje Pan że nauczył się w końcu używać apt-get update, nareszcie, bo już administracja miała Pana dość za ciągłe zadawanie pytań jak to wykonać LUB TELEFONU W CIĄGU DNIA " SERWER MI NAPIERDALAJĄ ZRÓB COŚ". GDZIE SYsTEM MONITORINGU WYKAZYWAŁY RUCH RZĘDU 250BAJTÓW (kolejne urojenia, cóż może osoba po szkole specjalnej robić), brawo widać w końcu robi Pan postępy, bardzo powolne ale już jakiś widać.

Kolejna rzecz proszę nie gadać głupot jak nie ma pan bladego pojęcia co możemy co nie, bo tylko pogrążą się Pan bardziej i pokazuje swoją Clementia mentis

Panie Patryku, gdzie Pan się bzdur naczytał że przysługuje Panu zwrot za czas nie używania przez Pana usługi? Chcielibyśmy to zobaczyć, bo jak na razie to w żadnej firmie na świecie tego nie widzieliśmy. Abonament na internet (musiałby pan nie płacić za czas jaki pan spędza u lekarza), abonament na TV, OC za samochód, prosimy skonsultować się z lekarzem gdyż dawki leków jakie Pan przyjmuje najwyraźniej są za małe i nikt ale to nikt nie będzie tolerował takiej osoby jak Pan, ośmiesza się Pan na każdym kroku. Co do bycia Prezydentem Polski to ma pan predyspozycje, ustala swoje Prawa może na początek ministerstwo sprawiedliwości Pan opanuje z tymi skorumpowanymi kolegami z służb jakimi Pan nas straszy i zróbmy faszyzm totalitarny prowadzony przez dziecko po szkole specjalnej.

Panie patryku, nikt pana niczym nie straszył, dostał Pan ewidentnie informacje ile kosztuje kopia plików, to samo ma Pan w innych firmach hostingowych, żadna z firm nie wyda panu backupu plików za free, większość tych firm wykonuje to w kwocie 150PLN za każdy z odrębnych backupów, email, www czy bazy danych. Czego Pan oczekuje?? Ma pan dostęp do oprogramowania Yatqa i powinien pan z niego skorzystać, a tak zapomniałem yatqa panu nie działa (a raczej nie umie pan z niej korzystać bo to już zaawansowana aplikacja)

Aby nie powielać wpisów
  • Lubię to! 2
  • Hahaa! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sanctus Dominus napisał:

Panie patryku, nikt pana niczym nie straszył, dostał Pan ewidentnie informacje ile kosztuje kopia plików, to samo ma Pan w innych firmach hostingowych, żadna z firm nie wyda panu backupu plików za free, większość tych firm wykonuje to w kwocie 150PLN za każdy z odrębnych backupów, email, www czy bazy danych. Czego Pan oczekuje?? Ma pan dostęp do oprogramowania Yatqa i powinien pan z niego skorzystać, a tak zapomniałem yatqa panu nie działa (a raczej nie umie pan z niej korzystać bo to już zaawansowana aplikacja)

Rozśmieszyłeś, mnie chłopie poszedłby na thelhosta by miał. za free kopie zapasowe lub maksymalnie do 50 zł jest, to wina twojej wirtualizacji sieci tyle, co mogę dodać od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odezwała się kolejna osoba co na crackach lata, qmis, poinformowano już https://www.sprintdatacenter.pl

Poinformujemy również producenta whmcs, nim się wypowiesz sprawdź co robisz, bo nikt prócz was "głośnych dzwonów" nie udziela się bardziej i niema nic do powiedzenia.

Ale widać poziom po znajomościach z panem patrykiem i jego super wiedzy wyniesionej z szkoły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Qmis napisał:

Rozśmieszyłeś, mnie chłopie poszedłby na thelhosta by miał. za free kopie zapasowe lub maksymalnie do 50 zł jest, to wina twojej wirtualizacji sieci tyle, co mogę dodać od siebie.

Ahahha , idź tam robic jakiś rozwalony hosting który tak czy tak nie wypali.

Nie zapomnij dodać regulaminów polityki prywatności i firmy w stopce XDDDDDDDDD

Edit: Może kupisz WHMCS a nie jedziesz na nulledzie ? XD

Edytowane przez Alfa<3
  • Kocham To! 1
  • Hahaa! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait

teraz następna wiadomość dotarła ale dodatkowo Pan Prezydent zwany @Sanctus Dominus wyłączył usługę dzień przed wygaśnięciem.

nawet nie wiem czy osoba umie liczyć dni miesiąca ile trwa (?).

Usługa powinna być aktywna do jutra 3.11.2019.

Dowód płatności:

tfflTD7.png

Godzinę temu dotarła wiadomość do mnie że usługa padła? jakim prawem.

hvfXcaW.png

Edytowane przez Ait

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na to że są kierowane ciągłe obrazy wobec innych użytkowników forum temat zostaje zamknięty.

• Lubię to! 4
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez vData
      🔥 Zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy z naszą firmą!
        🧰 Zaufaj nam, dostawcom usług hostingowych. Dostarczamy moc obliczeniową pod Wasze projekty.
      🎈 Dzięki takim rozwiązaniom umożliwiasz nam przetestowanie infrastruktury zdobywając doświadczenie na Twoim projekcie.
          💼 Kontakt www.facebook.com/vdatapl 💼 Strona Główna vdata.pl

• Przez vData
      Strona Główna - vData.pl
      Panel Klienta - dash.vdata.pl

Rodzaje płatności PayPal, Paysafecard, Przelew i BLIK

W celu wygenerowania faktury VAT dla przedsiębiorców przygotowaliśmy możliwość ustawienia danych firmowych w profilu konta, podstawowo fakturę otrzymują także osoby fizyczne.
      Faktura VAT jest oryginalnym dowodem zakupu.

• Przez elipeF
      Instalacja Serwera TS3 na VPS/DEDYKU
      W oparciu o system Linux
      Wersja serwera TeamSpeak 3 3.12.1

1. Aktualizacja systemu
      apt update && apt upgrade -y 2. Instalacja wget
      apt install -y wget 3. Pobieranie najnowszej wersji serwera TeamSpeak3
      Wersja 64 bitowa
      wget https://files.teamspeak-services.com/releases/server/3.12.1/teamspeak3-server_linux_amd64-3.12.1.tar.bz2 -O ts3server.tar.bz2  
      Wersja 32 bitowa :
      wget https://files.teamspeak-services.com/releases/server/3.12.1/teamspeak3-server_linux_x86-3.12.1.tar.bz2 -O ts3server.tar.bz2 3. Rozpakowanie plików serwera
      tar -jxf ts3server.tar.bz2 4. Przejście do katalogu z plikami serwera
      cd teamspeak3-server_linux* 5. Akceptacja licencji
      touch .ts3server_license_accepted 6. Nadanie uprawnień do uruchomienia serwera 
      chmod +x ts3server_startscript.sh 7. Uruchomienie serwera
      ./ts3server_startscript.sh start  

Dodatkowe komendy do zarządzania serwerem:

Status serwera:
      ./ts3server_startscript.sh status Zatrzymywanie serwera:
      ./ts3server_startscript.sh stop Restart serwera:
      ./ts3server_startscript.sh restart  

UWAGA!
      Ze względów bezpieczeństwa serwer powinien być uruchomiony z niższymi uprawnieniami niż root.

Poradnik będzie aktualizowany o nowe wersje serwera.

• Przez eXe.
      Błąd: Could not load (youtube: youtube-dl failed to load the resource)
      Próbowałem już tego rozwiązania, ale to nic nie daje.
      curl -L https://yt-dl.org/downloads/latest/youtube-dl -o /usr/local/bin/youtube-dl && chmod a+rx /usr/local/bin/youtube-dl

@UP kiedyś mi to pomogło, ale teraz nic nie daje, ciągle wyskakuje ten błąd
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...