Skocz do zawartości

[Nie Polecam] KeySpeak.pl - Bardzo oryginalny ts

VendeN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doszły mnie słuchy, że teamspeak KeySpeak.pl korzysta z ikon które są moją własnością i zostały wykonane na moje zlecenie.

Nie wyrażam zgody na używanie ich na innych serwerach głosowych wyjątek stanowi MyTalk.pl. Zgłosiłem się na ich serwer z pytaniem czy jest możliwość usunięcia tych ikon ponieważ nie wyraziłem zgody na użycie ich na innym TS.

HoHTkZg.png

Właściciel odmówił usunięcia ikon z serwera po czym zostałem zbanowany przez SadBocika. Niestety Sadbocikowy posiada dodatkowy chromosom przez co dużą trudność sprawia mu nawet poprawne napisanie ip mojego serwera ts3 XD.

g06nKlC.png 

Dodam, że SadBocik to osoba lubiąca bawić się w ataki DDOS i na teamspeaku na którym był wcześniej porządnie odwalał  na szczęście matrox i sveen zmąrdzeli i go wywalili.

Nie polecam - ściek

• Kocham To! 1

15 godzin temu, ts0wicze napisał:

Adresy użytkowników zostały rozdane, adres (domena) został podpięty pod inny serwer aby rozproszyć podejrzenia.

20 godzin temu, xAgresywny napisał:

Nie ma o czym gadać serwer już zamknięty 😉 i łączy gdzieś indziej 😉 

Ciekawe gdzie Właścicielu tsplay?

16 godzin temu, ts0wicze napisał:

Adresy użytkowników zostały rozdane, adres (domena) został podpięty pod inny serwer aby rozproszyć podejrzenia.

Gdzie niby adresy zostały rozdane? Masz jakieś dowody? 

50 minut temu, ts0wicze napisał:

Ciekawe gdzie Właścicielu tsplay?

No do mnie bo odkupiłem domenę więc podłączyłem do mnie to chyba logiczne.

Teamspeak3: LuckySpeak.pl

Kontakt: Forum

6 minut temu, ts0wicze napisał:

Sam to powinieneś wiedzieć skoro jesteś tego częścią...

Ty śmieszny jesteś 😂 Żadne Adresy IP użytkowników nie zostały udostępnione ani rozdawane więc proszę o konkretne dowody w postaci nagrań ekranu i głosu 😉

Teamspeak3: LuckySpeak.pl

Kontakt: Forum

5 minut temu, xAgresywny napisał:

Ty śmieszny jesteś 😂 Żadne Adresy IP użytkowników nie zostały udostępnione ani rozdawane więc proszę o konkretne dowody w postaci nagrań ekranu i głosu 😉

Yhy, to w takim razie czekam na nie, bo jak na razie to nie wygląda to kolorowo.

Poza tym, że oryginalny ts już nie istnieje, więc ciężko sie wypowiadać, to beka troche z ciebie kura

33f861df777403eb33ad1d3a3b280c3d.png

^ Tym to mnie po prostu zniszczyłeś. XDD

Gdyby takie opinie w ogólnym przypadku coś zmieniały dla społeczności (chodzi mi oczywiście o zwykłych użytkowników, nie adminów, itp. bo poza adminami to nikt nie siedzi na F O R A C H  T S O W Y C H) to jeszcze bym rozumiał tworzyć takie g00wnoburze. Ale proszę Cię... Wejdzie losowy użytkownik forum, powie: AAAAAAAA ALE CH00JOWY SERWER - BO TAK; to ogólnie nic nie zmienisz, ani inne osoby się tutaj wypowiadające, tą opinią.

Pozdrawiam i miłej niedzieli

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2

1 godzinę temu, Angel. napisał:

Poza tym, że oryginalny ts już nie istnieje, więc ciężko sie wypowiadać, to beka troche z ciebie kura

Podczas pisania opinii jeszcze istniał 😜

33f861df777403eb33ad1d3a3b280c3d.png

^ Tym to mnie po prostu zniszczyłeś. XDD

No nic innego tak naprawdę nie mogę zrobić przecież go nie pozwe XD

Gdyby takie opinie w ogólnym przypadku coś zmieniały dla społeczności (chodzi mi oczywiście o zwykłych użytkowników, nie adminów, itp. bo poza adminami to nikt nie siedzi na F O R A C H  T S O W Y C H) to jeszcze bym rozumiał tworzyć takie g00wnoburze. Ale proszę Cię... Wejdzie losowy użytkownik forum, powie: AAAAAAAA ALE CH00JOWY SERWER - BO TAK; to ogólnie nic nie zmienisz, ani inne osoby się tutaj wypowiadające, tą opinią.

No prawda opinia mało da, ale jeśli już ktoś siedzi w tych serwerach to już sobie wyrobi zdanie nt. jakiegoś serwera.

Pozdrawiam i miłej niedzieli

Dzięki i nawzajem 🙂

Na całe szczęście odpuściałem prowadzenie TeamSpeak przez takie comunity. Nikt nie potrafi podejść do rzeczy normlanie, każdy kradnie, banuje bo mu sie nie chce romawiać o tym co zrobił. W Polsce nie opłaca się prowadzić serwera bez działalności gospodarczej, niestety kiedyś były wojny między serwerami, massbany, ddosy server vs server aby zgarnąć ludzi co było złe, lecz wiedze o tym miało kilka osób. Aktualnie każdy Janusz może sobie kupić maszynkę do dos'ów. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ludzie siedzą w Ts'ach juz kilka lat a nadal nie potrafią odróżnić DDOS od DoS. Mam nadzieję że ktoś kiedyś się przejedzie na swoich dziecinnych wybrykach z wywalaniem internetu. 

art.268 k.k

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Z chęcią będę czekał na takie osoby, które będą chciały mnie DoS'owac, bo podejrzewam że po tym temacie wejdę na random TS3 i bęcie znane wszystkim "connection lost".
PS. Chciałbym abyście zmądrzeli bo wyrzucić komuś neta na 10sek to nie jest problem, problem się pojawi gdy internet jest pod firmę, wtedy działacie na szkodę firmy co wyżej jest opisne wraz z karami. 

Dziękuje, temat zamykam.

• Kocham To! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.