Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CodeczeQ

[Archiwum][Zamknięty]Dołączę Technik - CodeczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję:

• Stworzenie strony pod TS
  • Konfigurację botów
  • Ogarnięcie TS3
  • Konfiguracja VPS/Dedyka pod serwer www/ts3 lub boty

i wiele więcej!

Wymagam:

• licencji
  • administracji 15+
  • kultury
  • wynagrodzenia 😉 

https://codeczeq.eu

Kontakt:

Edytowane przez CodeczeQ
  • Hahaa! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie polecam gosc nie zna podstaw 

jest to dziecko które kiedy go skrytykujesz popłacze sie i ucieknie 

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 1
  • Hahaa! 2

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh znowu Ty:

• Niedojrzała emocjonalnie osoba;
  • Zepsuta opinia w community TeamSpeak (ciekawe kiedy znowu nick zmienisz Krzysztofki, m4nki i kvqhost na zawsze w naszych sercach);
  • Projekty, które są jak tykająca bomba.
Edytowane przez MLK.
Literówka
  • Kocham To! 1
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam coś od siebie XD

Przyszedłeś na XXXFORUM, zostałeś skrytykowany, napisałeś prośbę o usunięcie konta, znowu przyszedłeś, znowu dostałeś krytykę, znowu piszesz o usunięcie konta.

Twój jakże świetny hosting nie trzymał się nawet tygodnia, imo ta osoba nie jest godna polecenia

Edytowane przez NajsiQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, czy ja widziałem gdzieś tę stronę? 

A to nie polecam 😆

Edytowane przez PawełSN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, PawełSN napisał:

Hmm, czy ja widziałem gdzieś tę stronę? 

pewnie tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że się nie poddajesz Krzysiu

Wracaj do programowania,bo hosting masz do skończenia.

Bye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia w szukaniu naiwnej osobny która jeszcze ma ci płacić za bycie technikiem xd 

Postaw coś swojego a nie szukasz debila który cię przyjmie na stanowisko 😂

tenor.gif?itemid=9297305  

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MLK. napisał:

Eh znowu Ty:

• Niedojrzała emocjonalnie osoba;
  • Zepsuta opinia w community TeamSpeak (ciekawe kiedy znowu nick zmienisz Krzysztofki, m4nki i kvqhost na zawsze w naszych sercach);
  • Projekty, które są jak tykająca bomba.

Godzinę temu, xAgresywny napisał:

Powodzenia w szukaniu naiwnej osobny która jeszcze ma ci płacić za bycie technikiem xd 

Postaw coś swojego a nie szukasz debila który cię przyjmie na stanowisko 😂

tenor.gif?itemid=9297305  

4 godziny temu, Paweł MF napisał:

nie polecam gosc nie zna podstaw 

jest to dziecko które kiedy go skrytykujesz popłacze sie i ucieknie 

To co było kiedyś nie znaczy że jest dalej, zmieniłem się i wychodzę na prosta 😞

3 godziny temu, NajsiQ napisał:

dodam coś od siebie XD

Przyszedłeś na XXXFORUM, zostałeś skrytykowany, napisałeś prośbę o usunięcie konta, znowu przyszedłeś, znowu dostałeś krytykę, znowu piszesz o usunięcie konta.

Twój jakże świetny hosting nie trzymał się nawet tygodnia, imo ta osoba nie jest godna polecenia

Przeszedłem bo po prostu chciałem, cały czas osoby z tamtego forum mają problem o to co robiłem kiedyś wiem że złe robiłem ale przeprosiłem, wiem że tak łatwo mi nie wybaczą lecz ciągle wytykanie nie jest mile 😞

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów się wypowiem, mimo że cię nie znam.
Omówię cię w punktach żebyś mógł zrozumieć.

1. Masz 15lat, z tego co wyczytałem marnujesz sobie życie, niszczysz swoje imię/nick w internecie.
2. Znasz podstawy języków programowania, oferujesz strony www, boty i inne aplikacje za grosze, gdzie na rynku jest wiele więcej osób z większym doświadczeniem i cenami, które są normalne.

3. Prowadziłeś jakiś hosting, nagle on nie istnieje hmm, może warto do zostawić profesjonalnym firmą a nie 15-latką.

4. Próbujesz się wybić, nie jest to pierwsze forum na którym próbujesz się wypromować. Każde forum, administacja, użytkownicy piszą jedno i to samo na twój temat ale widocznie ty nie potrafisz poprawić błędów i lecisz dalej na kolejne forum, czytasz znów to samo ewidentnie rady masz w "D", fochniesz się poprosisz o usunięcie konta.
Nie na tym polega rzecz, wystarczy dorosnąć do prowadzenia własnych interesów, aplikacji wiele osób zaczynało w twoim wieku tylko że oni słuchali, poprawiali, kształcili się a ty nauczyłeś się kilku języków zamiast jednego porządnie i robisz gó**o zamiast coś co ma szansę zaistnieć w sieci.
Masz 15lat przed tobą całe życie a ty nadal robisz to co ci ewidentnie aktualnie nie wychodzi, albo dokształć się i wróć tu z projektem, który ma jakiś potencjał, albo odpuść pomagaj tyle ile wiesz innym użytkownikom.
Dziękuje.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się wypowiem (bo czemu nie 😛)

Trochę już słyszałem o tobie i widziałem jak się zachowujesz w wielkim świecie internetu i dam ci radę: wyjdź na dwór a nie marnujesz swój i innych czas.  Twoje aplikacje to amatorka w porównania do tych co są na rynku. KQHOST.OVH był i znikł więc X-D. Miałeś już z X forów, jedne z nich nie wytrzymały nawet tygodnia 😄 . Tak jak wyżej pisali na xxforum wyśmiali cię i skrytykowali więc przyszedłeś tutaj (w sumie niepotrzebnie). Jak nadal będziesz tworzył te swoje "aplikacje" to nie udostępniaj takiego syfu. 

W skrócie śmieszny "pseudo programista" który nic nie osiągnął a raczej się ośmieszył. Twórz to co masz w swoim "zaciszu" i dopiero jak napiszesz dobrą aplikację co ma ręce i nogi to udostępniaj. 😉 

Edytowane przez MichUŚŚŚ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Interent chlopie ci nie służy blokuje twoje konto powod : multi konta . Dorsnij chlopie dobranoc...

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjdź dziecko, mówiłem Ci po raz kolejny że jesteś zwykłym gównem, nie dość że podpierdalasz gotowe Templatki, to się jeszcze pod nimi podpisujesz łamiąc prawa autorskie, uważaj czasami, bo może trafić na mocnego zawodnika. 😉 k y s

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, misiak napisał:

Wyjdź dziecko, mówiłem Ci po raz kolejny że jesteś zwykłym gównem, nie dość że podpierdalasz gotowe Templatki, to się jeszcze pod nimi podpisujesz łamiąc prawa autorskie, uważaj czasami, bo może trafić na mocnego zawodnika. 😉 k y s

Ty też tak robiłeś z grafikami na XXXFORUM, lepszy nie jesteś

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, NajsiQ napisał:

Ty też tak robiłeś z grafikami na XXXFORUM, lepszy nie jesteś

XDDD. Typie, na tak ściekowe fora się nie opłaca mi za darmo robić zleceń, odpłatne są od zera przez mnie robione. :3 

I to ty jesteś szczylem 15 letnim, który strony zmienia jak skarpety, hipokryto jebany. XD 😄 I to nie temat o mnie tylko KRZYSZSIOWI

Edytowane przez misiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, misiak napisał:

XDDD. Typie, na tak ściekowe fora się nie opłaca mi za darmo robić zleceń, odpłatne są od zera przez mnie robione. :3 

I to ty jesteś szczylem 15 letnim, który strony zmienia jak skarpety, hipokryto jebany. XD 😄 I to nie temat o mnie tylko KRZYSZSIOWI

forum sciekowe czy nie to nie masz i tak prawa podpisywac pod siebie czyjejs pracy, no pewnie ta bo zmieniam strony jak skarpetki, naucz się definicji hypokryzja a pozniej cos pisz, na XXXFORUM i tsowicze siedzialem caly czas a ty cos szczekasz do mnie teraz

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty.
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...