Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Podoba Ci się praca?  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Podoba Ci się praca?

• Tak
      6
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

super praca

ale ja dalej czekam az zrobisz mi avek czy coś

• Lubię to! 1
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Angel. napisał:

ale ja dalej czekam az zrobisz mi avek czy coś

Ależ oczywiście, proszę:

angel-749625_1920.jpg.1ce822b0e050fbda656a5c5f975dab09.jpg

• Lubię to! 2
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, askod napisał:

Ależ oczywiście, proszę:

angel-749625_1920.jpg.1ce822b0e050fbda656a5c5f975dab09.jpg

10/10 Kocham 

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej byś dodał skąd zaczerpnąłeś pewne elementy (Głównie chodzi o GFX nie twój 😉).

• Hahaa! 1
  • Smutne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, misiak napisał:

Przynajmniej byś dodał skąd zaczerpnąłeś pewne elementy (Głównie chodzi o GFX nie twój 😉).

Elementy, jakie zaczerpnąłem do tego projektu z GFX packa to ten wzór w hexagony i tło, które dodatkowo przerobiłem. GFX pack z którego zaczerpnąłem te elementy został wydany przez jego autora do darmowego użytku bez określonych co do tego warunków, tak więc nie rozumiem, w czym problem. Praca nadal jest mojego autorstwa 🤷‍♂️

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez askod
      Witam.
      Oferuję na sprzedaż logo typu mascot z postacią wilka. Ma ono dość nietypowe wzornictwo "oczu" (o ile jeszcze można to tak nazwać XD). Klient ostatecznie postanowił odrzucić ten projekt.

CENA: 25 ZŁ
      METODY PŁATNOŚCI: PAYPAL (preferowane), PRZELEW

Wraz z zakupem otrzymasz logo w formacie EPS (wektorowym) oraz PNG w trzech różnych wymiarach.

KONTAKT:
      PW forum
      [email protected]
    • Przez Ave666
      Witajcie

Jak wiadomo, potrzeba matką wynalazków. Miałem potrzebę przymocować telefon do statywu (dość starego) inaczej jak na taśmę klejącą albo na ciepły klej. 
      W związku z czym powstał ten oto projekt, zrobiony w SOLIDWORKS w jakieś 20 minut, wydrukowany na EZT T1 Delta oraz Anet AM8. 

Najtrudniej było stworzyć gwint ponieważ oczywiście jest Amerykansky (calowy) a SOLIDWORKS nie bardzo ma to zaimplementowane. Po dopasowaniu gwintu, wydrukowałem całość i się trzyma bardzo dobrze. Ma możliwość regulacji kąta nachylenia telefonu. Jest dość tani i łatwy w wykonaniu. Model jest przystosowany do Samsunga Galaxy Note 10+ lecz inne telefony też powinny się w nim zmieścić (Razer Phone przez to że jest kwadratowy pasuje idealnie :D). 

Jakby ktoś sobie życzył taki zrobić to wszystkie pliki wraz z dokładną listą części jest dostępna na thingiverse: https://www.thingiverse.com/thing:4115440

Zapraszam do komentowania 🙂

• Przez askod
      Cześ, mam na sprzedaż taki oto bannerek widoczny poniżej. Sprzedaję, gdyż nie doczekałem się zapłaty od dotychczasowego zleceniodawcy 💁‍♂️

Cena: 40 zł
      Metoda płatności: PayPal

Co otrzymujesz wraz z zakupem?
      Plik GIF z bannerem w rozdzielczości 1250x450 i 25 klatkach na sekundę.
      Wszelkie poprawki na 3 miesiące za darmo

Oczywiście możliwa jest zmiana kolorystyki + dodanie ewentualnych animacji (np. mrugania oczu) do loga.
      Przy zakupie wystarczy jedynie wysłać mi logo swojego serwera w formacie SVG lub PNG (bez tła), abym mógł je dodać do banneru.

• Przez askod
      Siemka!
      Dawno nie było tu żadnego poradnika, więc postanowiłem coś dla Was przygotować!
      Pokażę Wam, jak wykonać faliste tło w programie Adobe Photoshop. Możecie znać ten efekt z domyślnych tapet w iPhone'ach XS lub z kanału pewnego Szwedzkiego YouTubera.

Jest to wbrew pozorom bardzo łatwy do uzyskania efekt!

Ok, bez zbędnego owijania w bawełnę, zaczynamy oczywiście od otworzenia Photoshopa i stworzenia nowego projektu. 

Następnie wybieramy interesujące nas dwa kolory, które mają znaleźć się na naszym tle. (ja postawiłem na czerń i czerwień)

Oczywiście będziemy mogli potem dorzucić do naszych fal dodatkowe kolory, ale o tym później.
      Tworzymy dwie nowe warstwy, z czego tą położoną niżej kolorujemy na jeden z wybranych przez nas kolorów, a drugą pozostawiamy pustą.

Teraz wchodzimy w ustawienia pędzla (znajdujące się w miejscach zaznaczonych strzałkami)

Będzie nas tu interesowało kilka parametrów:
      Rozmiar pędzla Odstępy (znajdujące się w pierwszej wyświetlonej nam kategorii) Wahanie rozmiaru (znajdujące się w kategorii "Dynamika kształtu") Rozproszenie (znajdujące się w kategorii o tej samej nazwie)  
      Tutaj polecam Wam samodzielnie pobawić się opcjami, aby dostosować je do rozmiaru Waszego projektu. Jeżeli jednak podobnie jak ja pracujecie w rozdzielczości 1080x1920, możecie wykorzystać moje ustawienia przedstawione poniżej

Kiedy macie już ustawiony pędzel, na wcześniej stworzonej pustej warstwie zacznijcie malować kropki w dwóch dobranych wcześniej kolorach (zmieniając je od czasu do czasu klawiszem X), aż uzyskacie satysfakcjonujący Was efekt. W moim przypadku wygląda to tak:

W tym miejscu możecie dorobić sobie dodatkowe kolory do projektu, po prostu wybierzcie interesujący Was trzeci kolor i domalujcie go do tej warstwy w dokładnie ten sam sposób.
      No ale dobra, miałem Was tu uczyć robienia efektu fal, a nie kropek! Spokojnie, wszystko przed nami. 😜

Teraz scalamy ze sobą warstwę z kropkami oraz stworzoną wcześniej warstwę z jednym z kolorów (robicie to poprzez naciśnięcie prawym przyciskiem myszy na górną warstwę i kliknięcie opcji Scal w dół)
      Następnie przechodzimy do zakładki Filtr i wybieramy Formowanie (ewentualnie możecie użyć skrótu Shift+Ctrl+X)

Otworzy Wam się nowe okienko. To właśnie tu zaczyna się prawdziwa zabawa!
      Upewnijcie się, że macie w nim zaznaczoną pierwszą opcję (pokazaną na screenie)

Następnie we właściwościach znajdujących się po prawej stronie zmieniamy rozmiar pędzla tak, aby wygodnie nam się pracowało na projekcie.
      Teraz pozostało Wam jedynie rozmazywać, rozmazywać i rozmazywać obraz, aż uzyskacie satysfakcjonujący Was efekt!

Jeżeli przy brzegach projektu zacznie Wam się tworzyć przezroczysty ubytek, nie ma problemu! Wystarczy jedynie przesunąć pędzlem w kierunku tego brzegu i problem z głowy! (Ważne jest, aby nie zostawiać na projekcie takich ubytków.)
      Dobra, jak już skończycie w tym miejscu, klikacie OK.

Tutaj mógłbym zakończyć ten poradnik, jednak jak możecie zauważyć, nasz projekt wygląda w tym momencie dość płasko. Dlatego też dodamy jeszcze do niego trochę światła! Powielcie warstwę z falami (możecie to zrobić za pomocą skrótu klawiszowego Ctrl+J)

Teraz zastosujemy na naszej warstwie górnej efekt rozmycia gaussowskiego. Przechodzimy do zakładki Filtr >> Rozmycie >> Rozmycie gaussowskie...

Wyskoczy nam nowe okienko. Ustawiamy w nim promień rozmycia (wartość 10 powinna nam wystarczyć).

Teraz ustawiamy tryb mieszania na rozmytej warstwie dla uzyskania efektu oświetlenia. W moim przypadku "Rozjaśnianie liniowe" najlepiej zdało egzamin.

I gotowe! Teraz możemy do naszego projektu pododawać jakieś efekty, tekstury, przyciąć do jakiegoś kształtu i wiele więcej! Jednak to już pozostawiam Waszej kreatywności.

Mam nadzieję, że ten trochę łopatologiczny poradnik do czegoś Wam się przyda. 😜
      Pozdrawiam.
    • Przez Miszorek
      Siema siema,może komuś się spodoba
      Podgląd:

Link do pobrania : Zawartość ukryta
      Zareaguj na post, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...