Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lajtu

[ Opinia ] @groupChat

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej można wypowiadać się na temat aplikacji @groupChat 😉  
Negatywne opinie bez dowodów będą usuwane!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja nic nowego nie wprowadziła już dawno taką aplikację napisał @Gold122 z takimi samymi funkcjami w niższej cenie więc po co powtarzasz to co już jest przez kogoś zrobione? Tak ciężko wymyślić coś kreatywnego coś czego jeszcze nikt nie napisał? Kopiuj wklej tyle potrafisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Lotek napisał:

Aplikacja nic nowego nie wprowadziła już dawno taką aplikację napisał @Gold122 z takimi samymi funkcjami w niższej cenie więc po co powtarzasz to co już jest przez kogoś zrobione? Tak ciężko wymyślić coś kreatywnego coś czego jeszcze nikt nie napisał? Kopiuj wklej tyle potrafisz?

Hej, dzięki, że poinformowałes mnie, że @Gold122 posiada taką aplikację, nie wiedziałem  🙂  Myślałem, że tylko @Emos posiada coś podobnego. A poza tym to jak ktoś coś zrobi to nie można zrobić czegoś podobnego? Aplikacja @groupChat została zrobiona na zlecenie, lecz z osobą, która zleciła mi tego bota dogadałem się, że wystawie to  na ogólny rynek, czemu nie? Nie rozumiem dlaczego piszesz "kopiuj wklej" - Aplikacja odstaje od reszty, chociażby dlatego, że nie jest jak każda inna napisana w języku PHP, aktualny stan aplikacji jest początkowy, będę rozwijał projekt, więc nie myśl sobie, że to będzie to samo co u innych bo to by nie miało najmniejszego sensu. 

Pozdrawiam,

Lajtu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zdanie jako osoby która wcześniej napisała podobną aplikacje jest proste.

Nikt nie powinien nikomu bronić pisać aplikacji o podobnym działaniu, dana osoba może napisać ją lepiej bądź gorzej.

4 godziny temu, Lotek napisał:

napisałem ją przed goldem i jakoś się go nie czepiałem, nikt nie powinien bronić pisania aplikacji osobą.

Każdy je pisze po to żeby się rozwijać.

Powodzenia @Lajtu widzę że się rozwijasz po mimo błędów (lbot i pare aplikacji które pisałeś słabym stylem).

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.08.2019 o 17:42, Emos napisał:

Moje zdanie jako osoby która wcześniej napisała podobną aplikacje jest proste.

Nikt nie powinien nikomu bronić pisać aplikacji o podobnym działaniu, dana osoba może napisać ją lepiej bądź gorzej.

napisałem ją przed goldem i jakoś się go nie czepiałem, nikt nie powinien bronić pisania aplikacji osobą.

Każdy je pisze po to żeby się rozwijać.

Powodzenia @Lajtu widzę że się rozwijasz po mimo błędów (lbot i pare aplikacji które pisałeś słabym stylem).

Ty no faktycznie chat od Golda powstał w 2k17 a co do języka to odpale 2 boty jeżeli chodzi o czat w nodejs i w php i poczekam aż ktoś znajdzie jakiekolwiek różnice 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lotek napisał:

Ty no faktycznie chat od Golda powstał w 2k17 a co do języka to odpale 2 boty jeżeli chodzi o czat w nodejs i w php i poczekam aż ktoś znajdzie jakiekolwiek różnice 

Widzę że za dużo nie zrozumiałeś i odbierasz powoli od tematu, wiem kiedy chat golda powstał nie musisz mi mówić, działanie może być takie samo nikt nie broni tego ale kod oraz wydajność zawsze będzie się różnić.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi