Skocz do zawarto艣ci
  • Dodaj now膮 pozycj臋...

[ Opinia ] @groupChat

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja nic nowego nie wprowadzi艂a ju偶 dawno tak膮 aplikacj臋 napisa艂 @Gold122聽z takimi samymi funkcjami w ni偶szej cenie wi臋c po co powtarzasz to co ju偶 jest przez kogo艣 zrobione? Tak ci臋偶ko wymy艣li膰 co艣 kreatywnego co艣 czego jeszcze nikt nie napisa艂? Kopiuj wklej tyle potrafisz?

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
8 minut temu, Lotek napisa艂:

Aplikacja nic nowego nie wprowadzi艂a ju偶 dawno tak膮 aplikacj臋 napisa艂 @Gold122聽z takimi samymi funkcjami w ni偶szej cenie wi臋c po co powtarzasz to co ju偶 jest przez kogo艣 zrobione? Tak ci臋偶ko wymy艣li膰 co艣 kreatywnego co艣 czego jeszcze nikt nie napisa艂? Kopiuj wklej tyle potrafisz?

Hej, dzi臋ki, 偶e poinformowa艂es mnie, 偶e @Gold122聽posiada tak膮 aplikacj臋, nie wiedzia艂em聽 馃檪聽 My艣la艂em, 偶e tylko @Emos聽posiada co艣 podobnego. A poza tym to jak kto艣 co艣 zrobi to nie mo偶na zrobi膰 czego艣 podobnego? Aplikacja @groupChat zosta艂a zrobiona na zlecenie, lecz z osob膮, kt贸ra zleci艂a mi tego bota dogada艂em si臋, 偶e wystawie to聽 na og贸lny rynek, czemu nie? Nie rozumiem dlaczego piszesz "kopiuj wklej" - Aplikacja odstaje od reszty, chocia偶by dlatego, 偶e nie jest jak ka偶da inna napisana w j臋zyku PHP, aktualny stan aplikacji jest pocz膮tkowy, b臋d臋 rozwija艂 projekt, wi臋c nie my艣l sobie, 偶e to b臋dzie to samo co u innych bo to by nie mia艂o najmniejszego sensu.聽

Pozdrawiam,

Lajtu

Odno艣nik do odpowiedzi
  • W艂a艣ciciel

Moje zdanie jako osoby kt贸ra wcze艣niej napisa艂a podobn膮 aplikacje jest proste.

Nikt nie powinien nikomu broni膰 pisa膰 aplikacji o podobnym dzia艂aniu, dana osoba mo偶e napisa膰 j膮 lepiej b膮d藕 gorzej.

4 godziny temu, Lotek napisa艂:

napisa艂em j膮 przed goldem i jako艣 si臋 go nie czepia艂em, nikt nie powinien broni膰 pisania aplikacji osob膮.

Ka偶dy je pisze po to 偶eby si臋 rozwija膰.

Powodzenia @Lajtu聽widz臋 偶e si臋 rozwijasz po mimo b艂臋d贸w (lbot i pare aplikacji kt贸re pisa艂e艣 s艂abym stylem).

• Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do odpowiedzi
W dniu 3.08.2019 o 17:42, Emos napisa艂:

Moje zdanie jako osoby kt贸ra wcze艣niej napisa艂a podobn膮 aplikacje jest proste.

Nikt nie powinien nikomu broni膰 pisa膰 aplikacji o podobnym dzia艂aniu, dana osoba mo偶e napisa膰 j膮 lepiej b膮d藕 gorzej.

napisa艂em j膮 przed goldem i jako艣 si臋 go nie czepia艂em, nikt nie powinien broni膰 pisania aplikacji osob膮.

Ka偶dy je pisze po to 偶eby si臋 rozwija膰.

Powodzenia @Lajtu聽widz臋 偶e si臋 rozwijasz po mimo b艂臋d贸w (lbot i pare aplikacji kt贸re pisa艂e艣 s艂abym stylem).

Ty no faktycznie chat od Golda powsta艂 w 2k17 a co do j臋zyka to odpale 2 boty je偶eli chodzi o czat w nodejs i w php i poczekam a偶 kto艣 znajdzie jakiekolwiek r贸偶nice聽

Odno艣nik do odpowiedzi
  • W艂a艣ciciel
2 minuty temu, Lotek napisa艂:

Ty no faktycznie chat od Golda powsta艂 w 2k17 a co do j臋zyka to odpale 2 boty je偶eli chodzi o czat w nodejs i w php i poczekam a偶 kto艣 znajdzie jakiekolwiek r贸偶nice聽

Widz臋 偶e za du偶o nie zrozumia艂e艣 i odbierasz powoli od tematu, wiem kiedy chat golda powsta艂 nie musisz mi m贸wi膰, dzia艂anie mo偶e by膰 takie samo nikt nie broni tego ale kod oraz wydajno艣膰 zawsze b臋dzie si臋 r贸偶ni膰.

• Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do odpowiedzi
  • 5 miesi臋cy temu...

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.