Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

[PROPOZYCJA] LiveHelp Strona itd

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę do was z taką propozycją, aby dodać LiveHelp'a do owego bot, iż nie ukrywam dla niektórych osób by się przydał akurat mi tak nie chodzi tutaj tylko o mnie, lecz o wszystkich posiadaczy bota także Stronę www, jak ją uzyskać to już sami to rozważcie, aczkolwiek przydała by się strona www serwera np macie w liście administracji (Profil) wiem @DShimen mi tłumaczył, lecz lepiej by było, abyście też zrobili taką stronę, ponieważ wszystko by było w jednym bocie lub od jednego autora. Myślę, że moja propozycja zostanie rozważona pozytywnie.

Edytowane przez TheSebaPL
Odnośnik do odpowiedzi

Strona www jest w planach jedynie nie są jeszcze określone informacje jakie możecie o niej wiedzieć.

Live help nie był szczególnie w naszych planach ze względu na inne będące okej i darmowe, lecz w chwili "nudy" możemy zrobić własnego bez konkretnej daty gdyż nie było to w naszym oryginalnym planie.

sOLFHhB.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.