Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj możecie wystawić mi opinię jaką chcecie w końcu do tego jest ten temat. Nie patrzcie na to jaki jestem czasami tylko ogółem jeżeli mnie nie znasz to nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dziś otrzymałem nie fajne informacje na temat @TheSebaPL, który zachował się nie odpowiedzialnie za to co miał wykonać.

Po zweryfikowaniu przez nas serwera pod względem uprawnień i szaty graficznej zostało źle wykonane.

Grafiki są randomowo skradzione/skopiowane z innych serwerów jak także z portali internetowych.

Kanały, regulaminy itp. zostały tak samo jak wyżej napisałem skradzione lecz z serwera MyTalk.pl.

Kwota, którą otrzymał od @Poziom za wykonanie tego co było mu zlecone to 300PLN.

Po czasie właściciel otrzymywał skargi od konkurencji MyTalk.pl, że style zostały skradzione z ich serwera.

Do tego mówiąc, że wszystko dobrze wykonałeś, a uprawnienia same się zepsuły są nie na miejscu, ponieważ wszystko było poprawiane i ty spierdoliłeś.

Nie wiem co to miało być z tym grafikiem, że podobno miała mu inna kwota należeć się za wykonanie grafik, a ty mu zapłaciłeś 30PLN.

Co to miało być typie? Będziesz prosił teraz o wybaczenie, bo przez takie wasze głupoty potem są takie, a ni jakie opnie o technikach.

Najlepiej pobaw się na dworze i poszukaj sobie kolegów, a nie okradaj osoby, które ci zaufały.

Jeżeli będziecie chcieli dowodów to pan @Poziom właściciel serwera poziomkowo.eu jak tylko wróci do domu to udostępni wszystko na tego użytkownika.

Tyle od mnie i nie polecam jeszcze raz tego użytkownika.

Pozdrawiam,

~ Devanger.

• Kocham To! 1

SPEAKONE_LOGO.png.624bc83251940f900bac49132d351a7e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Devanger napisał:

Witam serdecznie.

Dziś otrzymałem nie fajne informacje na temat @TheSebaPL, który zachował się nie odpowiedzialnie za to co miał wykonać.

Po zweryfikowaniu przez nas serwera pod względem uprawnień i szaty graficznej zostało źle wykonane.

Grafiki są randomowo skradzione/skopiowane z innych serwerów jak także z portali internetowych.

Kanały, regulaminy itp. zostały tak samo jak wyżej napisałem skradzione lecz z serwera MyTalk.pl.

Kwota, którą otrzymał od @Poziom za wykonanie tego co było mu zlecone to 300PLN.

Po czasie właściciel otrzymywał skargi od konkurencji MyTalk.pl, że style zostały skradzione z ich serwera.

Do tego mówiąc, że wszystko dobrze wykonałeś, a uprawnienia same się zepsuły są nie na miejscu, ponieważ wszystko było poprawiane i ty spierdoliłeś.

Nie wiem co to miało być z tym grafikiem, że podobno miała mu inna kwota należeć się za wykonanie grafik, a ty mu zapłaciłeś 30PLN.

Co to miało być typie? Będziesz prosił teraz o wybaczenie, bo przez takie wasze głupoty potem są takie, a ni jakie opnie o technikach.

Najlepiej pobaw się na dworze i poszukaj sobie kolegów, a nie okradaj osoby, które ci zaufały.

Jeżeli będziecie chcieli dowodów to pan @Poziom właściciel serwera poziomkowo.eu jak tylko wróci do domu to udostępni wszystko na tego użytkownika.

Tyle od mnie i nie polecam jeszcze raz tego użytkownika.

Pozdrawiam,

~ Devanger.

@Devanger wiem że postąpiłem zle lecz już tego nie da się naprawić więc tylko to co mi dostało to przeprosić cię @VendeN za ukradnięcie stylu z twojego serwera także @Poziom że nie byłem szczery i dlatego kończę już jakiekolwiek robotę z serwerami ts3 to jest koniec mojej kariery nawet tego bym tak nie nazwał także dogadałem się z @Poziom że mam mu oddać 150zł mogę także sam dać wyciągi z PayPal jeżeli by ktoś chciał.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, z tej strony grafik serwera poziomkowo, ja też dodam swoje '3 grosze' Cała ta sytuacja zaczęła się dla mnie robić już jakieś 2 tygodnie temu, kiedy @TheSebaPL cały czas przekładał termin wpłaty kwoty za wykonane grafiki, w końcu napisałem do niego na priv, ale nie odpisywał pomimo, że na forum był aktywny. Wszedłem więc na poziomkowo i dowiedziałem się od @Poziom, że dostałeś kwotę X i z tej kwoty X miałeś mi przelać kwotę Z. Po czym dziś na forum dostaję wiadomość, że nie współpracujesz już z tym serwerem i to już nie twoja sprawa. No jak dla mnie trochę śmieszne zachowanie. 

• Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, NajsiQ napisał:

Witam, z tej strony grafik serwera poziomkowo, ja też dodam swoje '3 grosze' Cała ta sytuacja zaczęła się dla mnie robić już jakieś 2 tygodnie temu, kiedy @TheSebaPL cały czas przekładał termin wpłaty kwoty za wykonane grafiki, w końcu napisałem do niego na priv, ale nie odpisywał pomimo, że na forum był aktywny. Wszedłem więc na poziomkowo i dowiedziałem się od @Poziom, że dostałeś kwotę X i z tej kwoty X miałeś mi przelać kwotę Z. Po czym dziś na forum dostaję wiadomość, że nie współpracujesz już z tym serwerem i to już nie twoja sprawa. No jak dla mnie trochę śmieszne zachowanie. 

Nie kłam że czekasz 2 tygodnie bo za pierwsze grafiki dostałeś od razu pieniądze tylko teraz czekasz tydzień więc nie kłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wieczorem dodam załączniki oraz opisze cala sytuację. Ale juz teraz moge powiedzieć, że gorąco nie polecamy współpracy z Tym Panem

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem nie robic afery z uwagi na wiek Technika SebaPl jest jeszcze mlody i dopiero sie uczy co to znaczy popelnic błąd, jaki można popełnić a,którego nie warto jest popełniać i myślę, że ma nauczkę na przyszłość. Radze również zmienić zajęcie. Dla zainteresowanych wiecej na priv badz na tsie.

Pozdrawiam

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi