Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

GoSpeak.eu nie polecam

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

W sumie jak to czytam to mam z was beke XD TS3 jest tylko po to aby rozmawiać... Reklamują się aby mieć więcej ludzi na ts... Czasami ludzie pierdolnijcie się w łeb i pomyslcie po co robicie serwer? Default człowiek przyjdzie na ts zrobi sobie kanał i tylko wymaga aby nie było lagow i ma to w ch*j** czy jest 10 osób czy 300. Pozdrowionka  

proszę nie udostępniać adresów ip oraz plików żadnych wycieków !!!! to są jednak dane które mogą narazić ludzi na ataki 

@Darkussss no ale żeby się podszywać pod właściciela?

Dodane grafiki

6 godzin temu, SUGEREK napisał:

Rozumiem ciebie, ale wiesz nie zawsze reklama tego typu jest spowodowana przez jakiegoś administratora tego serwera. Wiele osób odstawia takie akcje, że reklamują jakiś serwer tylko po to żeby zaszkodzić.

wbilem tam zaczalem gadac o sytuacji i mnie zbanowali 

ts.krzysiekn.pl

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, SUGEREK napisał:

Rozumiem ciebie, ale wiesz nie zawsze reklama tego typu jest spowodowana przez jakiegoś administratora tego serwera. Wiele osób odstawia takie akcje, że reklamują jakiś serwer tylko po to żeby zaszkodzić.

Ten cały "Upadek" jest właścicielem tego śmiesznego tsa wiem to stąd że był u mnie w administracji pod nickiem "_xVemski" i na innym uid z nickiem "Upadek" też się u mnie reklamowal (wczoraj) sprawdziłem sobie po IP i IP są takie same 

IP: GadamyTu.pl

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tajson napisał:

Ten cały "Upadek" jest właścicielem tego śmiesznego tsa wiem to stąd że był u mnie w administracji pod nickiem "_xVemski" i na innym uid z nickiem "Upadek" też się u mnie reklamowal (wczoraj) sprawdziłem sobie po IP i IP są takie same 

Kolego to nikt nie był z administracji to ty każdemu neta wypierdalasz i straszysz i to twoja administacja sie reklamuje Pozdro 😄

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tajson napisał:

Kazałeś mu "wypierdalać" po gidlie na inne ts'y. Sam nie jesteś święty, lepiej się nie udzielaj, nikt Cie o zdanie nie pytał

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Darkussss napisał:

Kazałeś mu "wypierdalać" po gidlie na inne ts'y. Sam nie jesteś święty, lepiej się nie udzielaj, nikt Cie o zdanie nie pytał

Powiedziałem "Vemski idź ogarniać gildie" a udzielać będę się kiedy chce gdzie chce i na jaki temat ❤️

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Darkussss napisał:

Przecież miałem u ciebie ROOTA... Za nieogarnianie gildii groziłeś lotą...

Nie za nie ogarnianie gildii tylko dlatego że byłeś raz na 2 dni na ts i sam twój najlepszy kolega kazał dać Ci lote 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MichUŚŚŚ napisał:

Ahh też dodam swoje dwa grosze. Osobiście nie polecam serwera. Reklamują się praktycznie wszędzie gdzie popadnie myśląc że tak zdobędą osoby.... a jeżeli ktoś chce to wyjaśnić to odrazu ban z powodem 'Reklama'. To jest śmieszne. 

:cya

Masz dowody kolego ?

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tajson napisał:

Powiedziałem "Vemski idź ogarniać gildie" a udzielać będę się kiedy chce gdzie chce i na jaki temat ❤️

A poza tym chłopie ogarnij dupę. Raz piszesz na fb do vemskiego, że chcesz mu pomóc, bumpujesz posty itp.. a na drugi dzień grozisz mass banem...

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MichUŚŚŚ napisał:

Ahh też dodam swoje dwa grosze. Osobiście nie polecam serwera. Reklamują się praktycznie wszędzie gdzie popadnie myśląc że tak zdobędą osoby.... a jeżeli ktoś chce to wyjaśnić to odrazu ban z powodem 'Reklama'. To jest śmieszne. 

:cya

Dokładnie tak samo miałem wbilem do nich na ts zostałem przeniesiony i odrazu właściciel (_xVemski) zaczął mnie wyzywać 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, xVemski napisał:
1 minutę temu, Darkussss napisał:

A poza tym chłopie ogarnij dupę. Raz piszesz na fb do vemskiego, że chcesz mu pomóc, bumpujesz posty itp.. a na drugi dzień grozisz mass banem...

Chciałem was tylko uświadomić że mogę to zrobić bo ktoś ma lub miał tam permisje 

2 minuty temu, xVemski napisał:

Masz dowody kolego ?

Kolega tak się składa że ja mam 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tajson napisał:

Chciałem was tylko uświadomić że mogę to zrobić bo ktoś ma lub miał tam permisje 

Kolega tak się składa że ja mam 🙂

Ale już nie ma...

Teraz, Tajson napisał:

Nie kłamie jeśli chcesz mogę dać Ci ss że vemski kazał cię wywalić 

Poproszę...

Odnośnik do odpowiedzi