Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka w kod, można stwierdzić, że bot jest praktycznie całkowitą kopią ABot'a z paroma zmianami. Nie wiem jakim cudem ludzie są takimi hipokrytami...

• Lubię to! 4
  • Kocham To! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ArrMeeR napisał:

Na pierwszy rzut oka w kod, można stwierdzić, że bot jest praktycznie całkowitą kopią ABot'a z paroma zmianami. Nie wiem jakim cudem ludzie są takimi hipokrytami...

a w jaki sposób zobaczyłeś kod bota, jeżeli jest on zakodowany? 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, VendeN napisał:

a w jaki sposób zobaczyłeś kod bota, jeżeli jest on zakodowany? 😄

Bo se rozkodował 🙂 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, nazwy funkcji takie same: 

2076342553_Zrzutekranu2019-06-22o11_44_52.thumb.png.5e36c29f68c71f0047224cc30548e545.png

Po lewej ABot, po prawej tsapps

Pierwsza lepsza funkcja:

197014943_Zrzutekranu2019-06-22o11_44_21.thumb.png.7d4dfd207eaf67637a9336f0afb7d2c5.png

Kod prawie identyczny. Po lewej ABot, po prawej tsapps

Więcej screenów nie chce mi się wrzucać, ale ewidentnie widać, że jest to niemalże całkowita kopia ABota z paroma zmianami i dodatkami.

• Lubię to! 5
  • Kocham To! 1
  • Hahaa! 5
  • Smutne... 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bot Tsaps jest własnością Dilera wiec prawa autorskie należą do nie go więc moim zdaniem konfig a bota bo taki posiadam jest inny niż tsaps i ty nie masz nic do gadania 

• Hahaa! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Dynamo1996 napisał:

bot Tsaps jest własnością Dilera wiec prawa autorskie należą do nie go więc moim zdaniem konfig a bota bo taki posiadam jest inny niż tsaps i ty nie masz nic do gadania 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, a co napisałem ja i zastanów się czy to ma w ogóle sens.

• Lubię to! 3
  • Kocham To! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.06.2019 o 12:51, ArrMeeR napisał:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, a co napisałem ja i zastanów się czy to ma w ogóle sens.

patrząc w kod ten który udostępniłeś i ten który ja odkodowałem z twojej aplikacji i tsApps jest podobieństwo ale nie aż takie - nie wszystkie funkcje tak wyglądają jak ABot 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, xNegatywnYx napisał:

patrząc w kod ten który udostępniłeś i ten który ja odkodowałem z twojej aplikacji i tsApps jest podobieństwo ale nie aż takie - nie wszystkie funkcje tak wyglądają jak ABot 2.1

No tak, o tym już wspominałem dawno, ale co chcesz tym wnieść? Jeżeli ktoś robi bota to pisze go samemu, a nie korzystając z kodu innych botów, których autorzy nie wyrazili na to zgody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ArrMeeR napisał:

No tak, o tym już wspominałem dawno, ale co chcesz tym wnieść? Jeżeli ktoś robi bota to pisze go samemu, a nie korzystając z kodu innych botów, których autorzy nie wyrazili na to zgody.

Tylko teraz skąd pewność że jest to kopia aplikacji ;d 

Wiesz po prostu może miał takie samo natchnienie jak ty i tyle haha

Ale tak serio to popieram tylko twoje zdanie w temacie iż kod jest "zapierdzielony" 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi