Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

[Archiwum]Poszukuję doświadczonych osób. Lub dołączę do kogoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poszukuję doświadczonej kompetentnej osoby na stanowiska Technika , Grafika, która troszkę już siedzi w Tematach TSA'3 (Przynajmniej rok).  Ponieważ chciałbym stworzyć swój projekt GodSpeak.pl.

Coś o mnie : 

Mam na imię Jakub mam 15 lat. Interesuję się informatyką oraz sportem , tworzę strony internetowe za pomocą języków HTML , CSS ,  (JS'A - uczę się). Jestem osobą kulturalną , miłą oraz sympatyczną. Nie pierwszy raz będę robił projekt TeamSpeak ponieważ już wcześniej 2 lata temu posiadałem swój serwer TS3 na którym trzymało się po 30 / 50 osób. Nie był to jakoś zautomatyzowany serwer TS3 ale wystarczył dla każdego użytkownika , Otworzyłem rekrutację na Test-Admina okres próbny wynosił tydzień. Dostały się osoby które naprawdę ogarniały nie robiły żadnych problemów z serwerem pomagali jak tylko mogli , żałuję że już nie ma tego ts3 dlatego właśnie chciałbym otworzyć nowy projekt który będzie współpracował z botami XBOT ,  ABOT i tym podobne.

Co mogę dać od siebie:

(To nie jest na zasadzie że Technik coś robi a ja mam wywalone na jego pracę  (NIE!)  jeżeli technik coś robi to ja też , to co związane z ts3)

- Dojrzałość.

- Kulturę.

- Pomoc przy serwerze.

- Płatność za serwer.

Czego oczekuję od Technika:

- Znajomość funkcji serwerów TeamSpeak3

- Dojrzałości 

- Minimalny wiek to 15

- Kultury

- Pomocy

-  Dokładanie się do składki serwerowej (która jest wydawana na opłatę serwera)

Grafik

Tak jak już opisałem wyżej poszukuję osoby kompetentnej która :

- Miała (ma) styczność z programami graficznymi takimi jak Photoshop , GIMP ,CorelDraw (Do wyboru).

- Kultury

- ( Grafik nie musi umieć tworzyć responsywne Layouty stron internetowych {powtarzam nie musi !}

- Miała styczność z grafiką przynajmniej ROK.

- Umiejętność wykonywania grafki typu ( Baner , Avatar i tym podobne)

Myślę że powyższym opisem wytłumaczyłem wszystko , i jakich osób poszukuję.

Mogę też do kogoś dołączyć :) jeżeli znajdzie się taka osoba która poszukuje Technika.

Edytowane przez Niuniekis
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.