Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ProducerTM

[Archiwum][Zamknięty]DevSpeak.pl - Nieogarnięty właściciel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem byłym administratorem (vCeo) na tym "syf" serwerze.

Powiem jedno dlaczego nie polecam tego serwera.

1. Oszust - właściciel skamuje każdego, kto ma przyjść i dać mu pieniądze,

2. Kradnie ikony - wmawia mi, że kupił je (zajmuje się muzyką, nie tsami. Pomagałem w promowaniu o niczym nie widząc.)

3. Brak opłaty - każde mi wykonywać wszystko - Promo, Grafika, Trailery, Posty, Udostępnianie

Za co? Za darmo. Tracę mój czas na wykonywanie syfu, serio.

4. RankUp - Awanse za nic, z dupy bierze adminów, potem ich oskarża, wyzywa a na sam koniec rzuca permem.

5. Brak szacunku - ten dzieciak nie ma szacunku do nikogo. Potrafi zwyzywać i wmawiać Ci, że jesteś zerem i biednym szczurem.

6. Kultura - Sam własciciel, nie posiada kultury w ogóle.

Potrafi zwyzywać nawet dziewczyne, nie potrafi się opanować - brak poszanowania do osoby starszej. Nadpobudliwy jak skuryczysyn.

Z jednej strony myślałem, że będzie to coś więcej z tego TS'a, ogarniemy naprawdę spoko serwer.

Znam go trochę, ale najwidoczniej, źle się stało, że go poznałem - po takim czymś zrywam kontakt z taką osobą.

Przez jego odpierdalanie (przepraszam za wyrażenie) sam mam hejt w moją strone nawet na moim kanale na serwisie YT.

Ja w swoim imieniu, chciałem przeprosić każdą osobę, która została w jakikolwiek sposób oszukana, okradziona bądź zostało zniszczone jej mienie.

Mimo, że nie wiedziałem prawie o niczym i umykałem oko, bo nie chciałem się wtrącać - tak dzisiaj chłopak przeholował i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Ja jeszcze raz przepraszam was za całe zajście. (ostatnio wbił chłopak i chciał kupić domene ,,Oczywiscie, zeby podrypac go do OVH,, ten jak usłyszał o hajsie, zaraz przerzucił mnie na oddzielny kanał i powiedział, że oscamuje typa na 300zł PSC - wtedy zwątpiłem i powiedziałem dość.)

Nie polecam ts'a. Trzymajcie się od niego z daleka, szkoda waszego czasu i waszego IP, serio - nie polecam!

(Jeżeli macie coś na ten TS - nie wiem, nagrania, screeny oraz wypowiedzi, podsyłajcie je tutaj.)

Zwalczmy oszustwo!

~Były niewolnik DevSpeak.pl - DEVLOW

Przechwytywanie.PNG

62583749_1076087435919752_2437397689986449408_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...