Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

DevSpeak.PL - Skreśleni już na starcie?

Rekomendowane odpowiedzi

Całość zaczęła się od szukania przez nich grafika, więc się zgłosiłem bo miałem trochę czasu, dostałem zlecenie na 3 grafiki. Pokazałem je właścicielowi (13 letniemu chłopaczkowi z piskliwym głosem) i zaproponował mi za to 50 zł, więcej na screenach. (Zgodziłem się, żeby dać pierwszy mu te bannery, po czym dostałem perma) + mam jeszcze nagranie z całej rozmowy na teamspeaku. Właściciel wycenił swój serwer na całkiem niezłą sumkęXD! (sorry za syf jeśli chodzi o screeny, nie są pokolei etc..)

2022990279_Beznazwy-1.thumb.png.c48cd1fa6f66289dbd0e7018e70445e0.png.61ee264ad10db2845e01863c37942f6f.pngXDDD.thumb.png.5e3c2594797973baff58bdd2c0bd5118.png.080732daddb825abdf4a71e8b518dfe4.pngn7H1UZm.png.1464329039a2376cdb5f117740878f6c.png0PKQnOQ.png.40ae816d04ffcd8829c8db11fe3f0610.pnge9fafc04b274bab965c2f59339ad84b9.png.01c8fae86bea4a22532b8e5a42d5e560.png.22e07be01d7bfb29944f0991b95afc62.pngwuxVglj.png.92d30a85e5abaf32653ea8c71a6182b3.pngb4da002096f10350c86406c6a202265b.png.cbc7c3cff3a84d747a80fc56f4d984a5.png.2cfb1b3c2f8dca4a6d8ad8b98c34cb2b.png

Nie polecam.

Edytowane przez NajsiQ
.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że kolega naprawdę płaczę za robotę, której tak naprawdę nie wykonał.

Grafik? (Grafika) wykonana przez Ciebie, to tylko napisać z cieniem - tyle. (Bądź gradientem)

"Skreśleni na starcie" - Skreślony to raczej możesz być ty, za to jak wykonałeś swoją robotę i oczekiwałeś aż 50zł za background z napisem.

Jednym słowem - jesteś śmieszny a tym bardziej ośmieszasz siebie pokazując swoją wypowiedź, żale i na ostatnim Screenie piszesz "XD"

• Lubię to! 1
  • Hahaa! 1
  • Smutne... 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ProducerTM napisał:

A co do nagrywania.

Nie dostałeś pozwolenia n nagrywanie rozmowy, która była prywatna.

Pisząc to, wpierdalasz się w niemałe bagno.

Jak nagranie wleci do sieci, automatycznie sprawa trafia tam, gdzie powinna.

(Piszę to w imieniu właściciela głównego)

Jebnij się łeb, to ty chcesz ich opierdolić przez kabelki kastracie, zamknij ts czy na dwór wyjdź bo jakiś niedojebany jesteś. 

Również nie polecam tego syfu. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2019 o 21:17, ProducerTM napisał:

Grafik? (Grafika) wykonana przez Ciebie, to tylko napisać z cieniem - tyle. (Bądź gradientem)

"Skreśleni na starcie" - Skreślony to raczej możesz być ty, za to jak wykonałeś swoją robotę i oczekiwałeś aż 50zł za background z napisem.

Jednym słowem - jesteś śmieszny a tym bardziej ośmieszasz siebie pokazując swoją wypowiedź, żale i na ostatnim Screenie piszesz "XD"

Dostałem propozycję 50 złotych :)) 

Edytowane przez NajsiQ
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2019 o 21:37, ProducerTM napisał:

A co do nagrywania.

Nie dostałeś pozwolenia n nagrywanie rozmowy, która była prywatna.

Pisząc to, wpierdalasz się w niemałe bagno.

Jak nagranie wleci do sieci, automatycznie sprawa trafia tam, gdzie powinna.

(Piszę to w imieniu właściciela głównego)

Ja tutaj zostałem oszukany na kwotę 50 złotych, jeśli byłbym dociekliwy to sprawa też trafi tam gdzie powinna

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2019 o 21:17, ProducerTM napisał:

Nie tylko go tak twój kolega oszukał, "Skreśleni na starcie" to moim zdaniem dobre określenie, chcą zrobić porządny serwer to niech nie oszukują nawet za grafiki, myślę że @NajsiQ zgodziłby się na niższą kwotę typu 15/20 złoty za wykonanie 3 grafik.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Odniosę się do tego tematu.
Moim zdaniem, wina leży po stronie właściciela serwera głosowego. NajsiQ wstawił dość ciekawe argumenty oraz ss. Ciężko będzie się wam z tego wybronić, bo autor ma rację, aktualnie właściciel dev-speak nie ma żadnych argumentów na swoją obronę.

Dlatego popieram @NajsiQ.

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jestem byłym administratorem (vCeo) na tym "syf" serwerze.

Powiem jedno dlaczego nie polecam tego serwera.

1. Oszust - właściciel skamuje każdego, kto ma przyjść i dać mu pieniądze,

2. Kradnie ikony - wmawia mi, że kupił je (zajmuje się muzyką, nie tsami. Pomagałem w promowaniu o niczym nie widząc.)

3. Brak opłaty - każde mi wykonywać wszystko - Promo, Grafika, Trailery, Posty, Udostępnianie

Za co? Za darmo. Tracę mój czas na wykonywanie syfu, serio.

4. RankUp - Awanse za nic, z dupy bierze adminów, potem ich oskarża, wyzywa a na sam koniec rzuca permem.

5. Brak szacunku - ten dzieciak nie ma szacunku do nikogo. Potrafi zwyzywać i wmawiać Ci, że jesteś zerem i biednym szczurem.

6. Kultura - Sam własciciel, nie posiada kultury w ogóle.

Potrafi zwyzywać nawet dziewczyne, nie potrafi się opanować - brak poszanowania do osoby starszej. Nadpobudliwy jak skuryczysyn.

Z jednej strony myślałem, że będzie to coś więcej z tego TS'a, ogarniemy naprawdę spoko serwer.

Znam go trochę, ale najwidoczniej, źle się stało, że go poznałem - po takim czymś zrywam kontakt z taką osobą.

Przez jego odpierdalanie (przepraszam za wyrażenie) sam mam hejt w moją strone nawet na moim kanale na serwisie YT.

Ja w swoim imieniu, chciałem przeprosić każdą osobę, która została w jakikolwiek sposób oszukana, okradziona bądź zostało zniszczone jej mienie.

Mimo, że nie wiedziałem prawie o niczym i umykałem oko, bo nie chciałem się wtrącać - tak dzisiaj chłopak przeholował i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Ja jeszcze raz przepraszam was za całe zajście. (ostatnio wbił chłopak i chciał kupić domene ,,Oczywiscie, zeby podrypac go do OVH,, ten jak usłyszał o hajsie, zaraz przerzucił mnie na oddzielny kanał i powiedział, że oscamuje typa na 300zł PSC - wtedy zwątpiłem i powiedziałem dość.)

Nie polecam ts'a. Trzymajcie się od niego z daleka, szkoda waszego czasu i waszego IP, serio - nie polecam!

(Jeżeli macie coś na ten TS - nie wiem, nagrania, screeny oraz wypowiedzi, podsyłajcie je tutaj.)

Zwalczmy oszustwo!

~Były niewolnik DevSpeak.pl - DEVLOW

• Kocham To! 2
  • Luźna robota. 1
Odnośnik do odpowiedzi

No to takie nowości
@ProducerTM nie dodałeś tego ss tutaj więc ja trochę napiszę, Producer (DEVLOW) były vCEO tego teamspeaka odszedł od scream'a ponieważ jak napisał: 

(ostatnio wbił chłopak i chciał kupić domene ,,Oczywiscie, zeby podrypac go do OVH,, ten jak usłyszał o hajsie, zaraz przerzucił mnie na oddzielny kanał i powiedział, że oscamuje typa na 300zł PSC - wtedy zwątpiłem i powiedziałem dość.)

A tutaj screen jak właściciel bez kultury wyzywa swojego byłego "Pracownika"?

62583749_1076087435919752_2437397689986449408_n.thumb.jpg.ec025a43a9d7f3f798a1735a206a5c4e.jpg.e998cce9360ab42cd00fd36e8fa1a4d9.jpg

@scream_friend chciał również od niego like pod postem czy czymś tam i podszedł do tego troche zbyt agresywnie

Przechwytywanie.PNG.be195571b0004d6c51e9555045d99b47.png.005a4b0aad9d245f978a66fa6ffbc321.png

Co widać już połowe administracji nie ma już i osoba z rangą SSA którą miała z 2 dni temu ma już vCeo 😄 

0121b40b5e5bf5a8b2f8856ebcdff193.thumb.png.a9da4154b0478ffedc755e8f24f733ba.png

0121b40b5e5bf5a8b2f8856ebcdff193.png

Edytowane przez Nuux
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Nuux napisał:

A tutaj screen jak właściciel bez kultury wyzywa swojego byłego "Pracownika"?

Od kiedy osoba, która ma rangę administracyjną na serwerze jest pracownikiem? Pierwsze słyszę o czymś takim. 

1 godzinę temu, Nuux napisał:

powiedział, że oscamuje typa na 300zł PSC - wtedy zwątpiłem i powiedziałem dość.)

Pokaż dowody odnośnie tego to w to uwierzę bo na obecną chwilę są to słowa rzucone na wiatr. 

W dniu 6.06.2019 o 21:43, NajsiQ napisał:

Ja tutaj zostałem oszukany na kwotę 50 złotych, jeśli byłbym dociekliwy to sprawa też trafi tam gdzie powinna

Ta na 100% taki mały knypek jak Ty zgłosiłby to do odpowiednich służb, śmieszne. Za mała szkodliwość mój drogi. Pewnie by Ciebie jeszcze wyśmiali. 

Typ jak typ w tym wieku, a ze względu, że nic mi nie zrobił jestem neutralny co do serwera. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.06.2019 o 16:39, PKKT napisał:
W dniu 11.06.2019 o 15:00, Nuux napisał:

powiedział, że oscamuje typa na 300zł PSC - wtedy zwątpiłem i powiedziałem dość.)

Pokaż dowody odnośnie tego to w to uwierzę bo na obecną chwilę są to słowa rzucone na wiatr. 

Przepraszam Cię bardzo,  nie nagrywam prywatnych wiadomości - nie każdy musi pisać jak ty.

Ja siedziałem na GŁOSOWYM nie PISANYM serwerze ts.

Więc dowodów na to nie mam - chłopak, który przyszedł po ów domene, powinien się sam tutaj odezwać ja kto wyglądało i jak Scream chciał go ojebać na hajs.

Odnośnik do odpowiedzi