Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

[Archiwum][Zamknięty][kupie] licencje all

Rekomendowane odpowiedzi

• 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez rudy1231
      Szukam LiveHelpa,który wita użytkownika następnie mówi czy są administratorzy jak tak to ile jak nie to mówi przyjdz pózniej, jak powie ile jest adminstratorów to powie o tym,że administracja została powiadomiona i pusci muzyczke
    • Przez askod
      Witam.
      Na samym początku chcę tylko dodać, że sprawa, którą tu opisuję, nie ma związku z moją aktualną spiną z właścicielką serwera, bo dotyczy ona zupełnie innych kwestii, których na razie nie chcę poruszać publicznie. Chcę się tu skupić jedynie na problemie z trwającą aktualnie zbiórką pieniędzy na licencję 1024 slotów organizowaną przez serwer ts3.black.

Ok. skoro tę kwestię mamy za sobą, to lecimy!

Jak możecie wiedzieć, serwer ts3.black organizuje aktualnie zbiórkę pieniędzy w celu zakupu licencji 1024 slotów. Spoczko, sam również wsparłem tę zbiórkę poprzez promocję na moich social mediach oraz sam jakąś tam drobną kwotę na ten cel wpłaciłem.

Na konwersacji zarządu serwera pewnego dnia pojawiła się informacja, że owa licencja zostanie podpięta na serwer 31 marca. Wspaniale! W takim wypadku wychodzi na to, że serwerowi udało się dopiąć swego i zebrać odpowiednią kwotę na realizację swojego celu!

...tylko że tu zaczynają się schody. Jak możecie zauważyć, w trakcie gdy piszę ten temat mamy 1 maja, a na serwerze nadal jest jedynie licencja 512 slotów.

No ok, możecie powiedzieć, że mogły pojawić się jakieś problemy związane z zakupem tej licencji i dlatego też nadal jej nie ma. Nawet wredna to przyznała na konwersacji zarządu 15 kwietnia i oświadczyła, że w ciągu kilku dni licencja powinna się już pojawić.

Nie rozumiem w tym wszystkim jednego. Skoro zarząd serwera jest informowany co jakiś czas, że licencja zostanie wkrótce zakupiona, to jak mniemam, pieniądze na licencję zostały już zebrane. Dlaczego więc na social mediach serwera nadal promowana jest zbiórka pieniędzy na tę licencję? Zwróćcie tylko uwagę na datę wstawienia posta na pierwszym screenie. Coś tu śmierdzi, prawda?

Jak już pisałem wcześniej, sam wsparłem tę zbiórkę pieniędzy, więc postanowiłem napisać pod tym postem komentarz o takiej treści:

Po kilku godzinach otrzymałem od serwera taką odpowiedź:

Nie rozwiązywało to kwestii, że serwer nadal promuje zbiórkę pieniędzy na licencję. Dlatego też odpisałem na to w ten sposób:

Tu zapewne odpuściłbym temat, gdybym otrzymał stosowną i sensowną odpowiedź, ale zamiast tego mój komentarz został usunięty, a ja otrzymałem bana na fanpage'u.
      Postanowiłem więc napisać kolejny komentarz z multikonta, tym razem o następującej treści:

Zanim Wam pokaże odpowiedź, jaką zamieściłem pod tym komentarzem, małe back story.
      Kilka dni po odejściu z serwera przeze mnie i kilku innych osób, zamieniliśmy kilka słów z wrightem - chłopakiem wrednej. Próbował on nas zmanipulować, abyśmy myśleli, że już nie jest z wredną i zakumplować się z nami, ale na razie pomijamy ten temat. Wysłał nam on wtedy screena, na którym ukazany jest przelew w wysokości 1500 zł.

I skomentował go w ten sposób:

Reasumując, wredna otrzymała od niego kwotę pozwalającą na zakup licencji. W odpowiedzi na komentarz dorzuciłem więc ten zrzut ekranu.

Niestety, odpowiedzi nie otrzymałem, ale kolejnego bana na stronie i usunięcie komentarza już tak.

Podsumowując - jeżeli szanujecie swoje oszczędności, to nie polecam dokonywać wpłaty na tę zbiórkę, bo nie wiadomo, w jakim celu jest to aktualnie tak naprawdę zbieranie. Lepiej wydajcie to na jakąś akcję charytatywną lub po prostu przepijcie, wyjdzie Wam to na lepsze.

Pozdrawiam 🙂

UPDATE: Po dodaniu tego tematu zbiórka została zamknięta.

• Przez Alfa<3
      Siema,
      Odkupię licencję 64/128 sloty.
      Jedynym wymaganiem jest ważność licencji która minimum wynosi 2/3 miesiące.

Pozdrawiam!
    • Przez bartooX
      Witam z tej strony Varux. 
      poszukuje technika na projekt ktory bedzie mam juz przeznaczony budżet na niego, będzie również ts3 z licencją i automatyzacją.
      Mianowicie chce zrobić serwer minecraft easyhc. chętnych proszę o wiadomość prywatną w celu ustalenia dalszych szczegółów.
      Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
    • Przez Devanger
      Cennik licencji AAL TeamSpeak

*Cena PLN może ulec zmianie.
      http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/kursy/kursya.html
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.