Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Scarlus

Ts-fajny.pl - Czy aby napewno taki dobry ts?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Jako, iż od dobrych kilku miesięcy byłam w administracji pewnie dość dobrze wam znanego tsa, postanowiłam o nim nieco wam  napisać.

Gdzieś 18 lutego postanowiłam pójść na rekrutację, ze względu na to, że byłam na serwerze od lipca 2018 roku, zdobyłam rangę friend, a później zaufany, a ts wyglądał dość dobrze. Zauważyłam, iż administracja jest ogarnięta (co do czego się myliłam, ale o tym później), serwer „dopracowany” i to mnie właśnie zachęciło. Dostałam rangę NA i niestety już przy najbliższym zebraniu byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji. Niestety nie pamietam dokładnie, o co poszło, ale wiem, że ktoś zdenerwował clouda z CEO jakimś zgłoszeniem. Adminio zaczął usuwać wszystkie kanały i rangi. Oczywiście bez banów dla osób z administracji, które mu choć troszkę przeszkadzały się nie obeszło. Do tego wszystkiego właściciel postanowił puścić ddosa z maszyny, na której stał SBOT (tak, maszyna została zablokowana).

Było również z 5 sytuacji, kiedy Adminio chciał odejść z fajnego i przepisać licencje 1nTensiVe’owi, gdyż on wszystko sponsoruje. 

Tak naprawdę codziennie w administracji były jakieś „dramy”, a czasem były one wręcz absurdalne.

Oto jedna z nich:

Kilka osób w administracji, w tym ja zauważyło nową gildię w strefie premium, która nie spełniała wymogów (mieli za mało osób). Oczywiście jak na dobrych adminów przystało zgłosiliśmy to CEO. Dostaliśmy opierdziel (podsyłam ss z grupy administratorskiej niżej) i bardzo miłe słowo od 1nTensiVe’a. Tak moi drodzy! Za zgłaszanie „błędów” mieliśmy dostać ddosa od osoby z rangą CEO (na szczęście takowych nie dostaliśmy).

Adminio stracił osoby, które chciały pomóc i coś umiały (albo odchodzili przez 1nTensiVe’a, czasem wlasiciela, albo dostawali degrady za kompletne pierdoły, w tym ja), a zostawił osoby, na które sam się żalił, że oni tacy źli itd.

Dlaczego mnie wywalono? Adminio zabrał mi rangę na postawie śmiesznych podejrzeń, co do których nie miał żadnych dowodów.

Dodaje również kilka powodów bana (moje i mrocznego :D)

Chętnie bym opisała mojego degrada i  wszystko, co miało miejsce na tym serwerze, ale nie sądzę, żeby komuś się chciało czytać aż tak długiego posta.

Zapraszam oczywiście do dyskusji w komentarzach.

Ps. Jeśli ktoś chce zobaczyć nieco więcej ss’ów i poznać więcej szczegółów, zapraszam na pv.

5434F1AD-41BF-41AD-A617-FC6514C4B1F0.png

6DE769AB-8D67-4553-8CBE-3080EBE3F393.jpeg

93DD2367-8579-4C71-9B9E-53A40B7E2E3D.jpeg

Edytowane przez Scarlus
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 1
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serwer jak 70% projekcików z polszy, co drugi prowadzi jakieś niedoje**** dziecko to czemu się dziwicie? ;d

• Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez troche miałem sytuacji, np. Nie wbiłem 1 dzień na ts3 i juz miałem dostać lotę, bo nie miałem internetu, a druga przykładowa to taka, gdzie mówie administratorowi, ze gram turka, gdzieś 25 min przed zebraniem, a Ci mnie movają i mówia, ze musze wyłączyć, a ja nie chciałem dostać bana w cs, przez jebane zebranie i dostałem bana na 12h. Później gdzie wbiłem po 24h to się pytają czemu nie wbiłem, to jak miałem kurwa wbić, jak? Pozdrawiam cieplutko, większość idiotów w adm i 12 latków 🙂 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 minut temu, Kanciano napisał:

Ja tez troche miałem sytuacji, np. Nie wbiłem 1 dzień na ts3 i juz miałem dostać lotę, bo nie miałem internetu, a druga przykładowa to taka, gdzie mówie administratorowi, ze gram turka, gdzieś 25 min przed zebraniem, a Ci mnie movają i mówia, ze musze wyłączyć, a ja nie chciałem dostać bana w cs, przez jebane zebranie i dostałem bana na 12h. Później gdzie wbiłem po 24h to się pytają czemu nie wbiłem, to jak miałem kurwa wbić, jak? Pozdrawiam cieplutko, większość idiotów w adm i 12 latków 🙂 

Pamietam tą akcje 😂

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jako właściciel śmiać mi się chce osoba poszła na innego tsa bo dostała vceo i jeszcze na dodatek pisze posty na forum 😄 dobra jesteś polecam wam neverspeak.pl 🙂 sami zobaczycie co to za administracja i za co dostała lotke 🙂 powodzenia druga sprawa 🙂 kanciano ty to już się nie wypowiadaj sprzedawałeś cracki aplikacji itd nie rób kogoś w Uja bo schodziles i się cieszyłeś ze ktoś coś od ciebie kupił gdzie to jest ogólno dostępne nie rób z kogoś idioty 🙂 jak sam nim jesteś 🙂 

Edytowane przez Adminio
  • Luźna robota. 2

Publiczny Serwer Od 4 LaT! 

nMnKVe5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Adminio napisał:

Jako właściciel śmiać mi się chce osoba poszła na innego tsa bo dostała vceo i jeszcze na dodatek pisze posty na forum 😄 dobra jesteś polecam wam neverspeak.pl 🙂 sami zobaczycie co to za administracja i za co dostała lotke 🙂 powodzenia druga sprawa 🙂 kanciano ty to już się nie wypowiadaj sprzedawałeś cracki aplikacji itd nie rób kogoś w Uja bo schodziles i się cieszyłeś ze ktoś coś od ciebie kupił gdzie to jest ogólno dostępne nie rób z kogoś idioty 🙂 jak sam nim jesteś 🙂 

Tobie chce się śmiać? Za co niby dostała tą lotke? Hmm niech zgadnę za głupie plotki oraz widzimisie twojego sponsora 1ntensiva, nie prawdasz? Śmiać mi się chce bo dużo osób ma juz na wasz temat wyrobioną opinie przez co nie chcą do was zaglądać a wszystko dzięki waszemu wspaniałemu zachowaniu jako Właściciele, przepraszam Właściciel i sponsor.

I jedna rzecz, scarluś z poczatku nie dostała żadnej rangi bo powiedziała ze zostaje u was i my to uszanowaliśmy, dostała range po tym jak ją wyjebaliście za durne plotki i widzimisie twojego ukochanego sponsora.

I tak na marginesie pomyliłeś  ip 😉

Edytowane przez Mrocznyyy
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Scarlus napisał:

Dlaczego mnie wywalono? Adminio zabrał mi rangę na postawie śmiesznych podejrzeń, co do których nie miał żadnych dowodów.

10 godzin temu, Scarlus napisał:

Chętnie bym opisała mojego degrada i  wszystko, co miało miejsce na tym serwerze, ale nie sądzę, żeby komuś się chciało czytać aż tak długiego posta.

To ja opisze za Ciebie tego degrada. Poszłaś do dyzia na ts dostałaś tam range. Gdy wróciłaś do nas pytasz się czemu nie masz rangi. Powiedzieliśmy ci ze dowiedzieliśmy się ze masz rangę u dyzia. A twoim tłumaczeniem było cytuje "Miałam wam powiedzieć ale zapomniałam".

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, InT3nsive napisał:

To ja opisze za Ciebie tego degrada. Poszłaś do dyzia na ts dostałaś tam range. Gdy wróciłaś do nas pytasz się czemu nie masz rangi. Powiedzieliśmy ci ze dowiedzieliśmy się ze masz rangę u dyzia. A twoim tłumaczeniem było cytuje "Miałam wam powiedzieć ale zapomniałam".

Do czasu kiedy była na fajnym nie miała u nas żadnej rangi wiec o czym ty do mnie pierdolisz? Gadała sb z nami bez żadnych informacji itd tak normalnie jak znajomi. Po czym ją wyjebaliśćie za ploteczki oraz widzimisie 1ntensiva:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, InT3nsive napisał:

Dostałam tam tylko na chwile Server admin, bo poprosili mnie, abym pomogła robić spacery. Adminio się dowiedział, zabrał rangę, ale mi ją oddał. Później dostałam bana do 1nTensiVe, a adminio później sam pisał do Dyzia, że dostałam degrada, bo podejrzewa, iż przekazywałam osobom, które zrezygnowały informacje z serwera. Po tym jak dostałam lotkę dostałam dopiero vCEO.

Edytowane przez Scarlus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchajcie mnie drogie dzieci neverspeaka , pierwsza rzecz wstawiacie mnie jako osobe na rozne grupy spolecznosciowe zdajecie sobie sprawe z tego iz ja nie wyrazilem na to zgody ?! Chcecie sie tym dowartosciowac ?  Zakupcie sloty na tska ,dokupcie te 32 sloty + bo jak czytam i patrze co robocie to mi w sercu kłuje , nie macie co robic w wolnych chwilach tylko piszecie kłamstwa które są przezabawne . Druga sprawa kradniecie gildie od nas z tsa jak macie 32 sloty , nie rozumiem tego hmm a no tak zapomnialbym 0IQ . Trzecia sprawa Mroczny to że mam pieniażki a nie jak ty to nie płacz kiedys dorosniesz i zrozumiesz jak ciezko trzeba na nie zarobić , boli cie serduszko że dostales degrada ? 

Scarlus a ty już tam nie wymyslaj moze w przyszlosci napiszesz jakas książke typu "Bajke"  Jakie mialas na mysli osoby ktore coś potrafia ? Dyzio banował tak jak mu ktos podpadl ,Mroczny - Spierd**** mbota 😄 Wywyższał się  Kubon to samo potrafili tylko duzo gadać  a mało robić . A ty sie zastanów dlaczego ty poleciałaś hmm może za intereski lewe na innym prywacie 😄 Kogo ty chcesz oszukać co? moze miałaś wrócić na range i zrobić mass bana ? To ci chodziło po głowie ? 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, 1nTensiVe napisał:

Sluchajcie mnie drogie dzieci neverspeaka , pierwsza rzecz wstawiacie mnie jako osobe na rozne grupy spolecznosciowe zdajecie sobie sprawe z tego iz ja nie wyrazilem na to zgody ?! Chcecie sie tym dowartosciowac ?  Zakupcie sloty na tska ,dokupcie te 32 sloty + bo jak czytam i patrze co robocie to mi w sercu kłuje , nie macie co robic w wolnych chwilach tylko piszecie kłamstwa które są przezabawne . Druga sprawa kradniecie gildie od nas z tsa jak macie 32 sloty , nie rozumiem tego hmm a no tak zapomnialbym 0IQ . Trzecia sprawa Mroczny to że mam pieniażki a nie jak ty to nie płacz kiedys dorosniesz i zrozumiesz jak ciezko trzeba na nie zarobić , boli cie serduszko że dostales degrada ? 

Scarlus a ty już tam nie wymyslaj moze w przyszlosci napiszesz jakas książke typu "Bajke"  Jakie mialas na mysli osoby ktore coś potrafia ? Dyzio banował tak jak mu ktos podpadl ,Mroczny - Spierd**** mbota 😄 Wywyższał się  Kubon to samo potrafili tylko duzo gadać  a mało robić . A ty sie zastanów dlaczego ty poleciałaś hmm może za intereski lewe na innym prywacie 😄 Kogo ty chcesz oszukać co? moze miałaś wrócić na range i zrobić mass bana ? To ci chodziło po głowie ? 

„Mrocznyy się wywyższał” 

Serio jesteście śmieszni

8ED2BA98-80A1-42A5-94F7-444300A6C555.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego ssy zrobiłaś ? Mówicie że jestemy smieszni a to wy zachowujecie sie jak dzieci  niedorozwoje x 10 😄  Jak narazie to wy zaczynacie robic gownoburze chcecie nas tym wkurwic ?  Czy co ,bo mi to nie robi jakiejs szkody 😄 Nie płacze za wami bo poprostu nie nadajecie sie na ta posade. To tyle odemnie powodzenia 😄

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, 1nTensiVe napisał:

Dzieci? jak narazie to ty zachowujesz sie jak 5 latek, Licencja będzie do końca tygodnia o to to ty się nie martw 😉 , Pieniążki? ty sam jesteś jak taki pieniążek, ja rozumiem że zarobiłeś je uczciwie wykonując swoją prace i nie przypierdalam się do tego lecz do twojego zachowania. Dostałem degrada to fakt lecz sam miałem odejść na tym zebraniu wiec o czym ty do mnie pierdolisz jak będziesz chciał to ci nawet screeny podeśle 😉 A co do spierdolonego mbota to nie do końca tak było bo to że instancje się freezowały a maszyna była przeciążona i nie dało się na querke zalogować to już nie moja wina, Wywyższałem się? a to ciekawe bo z tego co pamiętam to tylko konfigurowałem bota, Na temat kubona nie mam zamiaru sie wypowiadać bo to jego sprawa, Dyzio to prawda banował lecz osoby które go wkurwiały i za każdym razem miał powód by daną osobę zbanować, A  co do scarluś to powiem wam to ostatni raz Ona miała zostać u was i żadnej rangi nie dostałą do czasu kiedy ją wyjebaliście, z wyjątkiem server admina bo kubon ją poprosił w o zrobienie kilku spacerów i to tyle, poszły plotki a wy łyknęliście jak pelikany.

I tak dla twojej informacji to nie będziemy mieli 64 slotów 🙂

Zastanówcie czy chcecie w to brnąć dalej bo jest jeszcze dużo rzeczy na mnie, clouda, 1ntensiva.

Lecz mi to zwisa bo domene i nick mogę zmienić w każdej chwili to nie problem a wy raczej po 5 latach tego nie zrobicie:)

Current Players: 120 / 512 

120/512 z czego jest ponad 50 botów muzycznych i nie pierdol że tak nie jest bo każdy zna prawde 😉

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, 1nTensiVe napisał:

Masz pretensje, że udostępniany zrzuty ekranu na których widać twoje profilowe? Informuje, iż jak wstawiasz swoje zdjęcie to internetu, to nie znaczy, że ktoś nie może tego gdzieś pokazać, bo swój wizerunek udostępniłeś sam. Kolejna sprawa - kłamstwa? Sugerujesz, że to co opisałam w poście to jest zwykła bajeczka? Wiele osób może potwierdzić, że takie akcje miały miejsce. Kradniemy gildie? Heh, niestety my nawet nikogo nie zachęcamy, aby do nas przyszedł. Kilka gildii zrobiło to z własnej woli, gdyż był tam dyzio. Trzeba sprawa - gdzie mrocznyy poruszył temat twoich zarobków? „Scarlus ty już tam nie wymyślaj” - ja nic nie wymyślam, pisze tylko smutną prawdę. O „intereskach o prywacie” już się wypowiedziałam wyżej. 

Prawda jest taka, że w tym momencie próbujecie się bronić, pokazując nas w złym świetle, jednak wam to za bardzo nie wychodzi. 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, 1nTensiVe napisał:

moze miałaś wrócić na range i zrobić mass bana ? To ci chodziło po głowie 

Raczej tak mialo byc bo dziwnym trafem tylko ta ranga która ona miala miec ROOT miala włączoną permisje ingoruj antyflooda. Edytowal to zapewne kubon przed otrzymaniem degrada.

Edytowane przez InT3nsive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, InT3nsive napisał:

Raczej tak mialo byc bo dziwnym trafem tylko ta ranga która ona miala miec ROOT miala włączoną permisje ingoruj antyflooda. Edytowal to zapewne kubon przed otrzymaniem degrada.

ignoruj antyflooda miała każda ranga wiec o czym ty do mnie mówisz? Myślisz ze chciałbym by ktoś ode mnie zrobił degrada na fajnym? smieszny jesteś, myślisz ze po 3 latach przesiadywania tylko tam chciałbym byście dostali massbana od kogoś ode mnie?

Wiem że trochę masło maślane ale nie wiem jak to napisać xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, 1nTensiVe napisał:

Wszystkiego ssy zrobiłaś ? Mówicie że jestemy smieszni a to wy zachowujecie sie jak dzieci  niedorozwoje x 10 😄  Jak narazie to wy zaczynacie robic gownoburze chcecie nas tym wkurwic ?  Czy co ,bo mi to nie robi jakiejs szkody 😄 Nie płacze za wami bo poprostu nie nadajecie sie na ta posade. To tyle odemnie powodzenia 😄

Sugerujesz, że jesteśmy śmieszni i zachowujemy się jak niedorozwinięte dzieci wysyłając ssy przedstawiające smutną prawdę o was i wstwawiając zwykłą krytykę? Skoro uważasz, że jesteśmy tacy źli to może podeslij jakieś dowody jak my. Druga sprawa - zaczynamy gownoburze? Przepraszam bardzo, ale my tylko wyraziliśmy swoje zdanie, a wy zaczęliście się bronić stawiając bezsensowne argumenty pod postem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tsa z tym że ja sam odszedłem, jakbym chciał zrobić massbana to miałem do tego okazje kilkanaście razy nie mieszaj mnie w tę gównoburze tutaj ;d

Edytowane przez KubonToJa
  • Lubię to! 1
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KubonToJa napisał:

Tsa z tym że ja sam odszedłem, jakbym chiał zrobić massbana miałem do tego okazje kilkanaście razy nie mieszaj mnie w tą gównoburze tutaj ;d

+1 Kubon miał dostep do Querki nawet nie bedąc w administracji i to przez jaki czas 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do tego TSa mogę również się wypowiedzieć. Byłem tam ze względu na znajomość z jednym z ówczesnych CEO.

Na samym Teamspeaku spędziłem trochę czasu i widać było rozwój i ciągłe ulepszanie stref itp itd. Więc ze strony zewnętrznej Teamspeak miał się dobrze i wyglądał na zadbanego.
Problem jednak tkwił w sprawach wewnętrznych, gdzie Pan Cloud/Adminio ma się za pępek świata i wszystko to co on powie jest niepodważalne. Śmiechem na sali była ilość CEO bo bodajże było ich pięciu. A pomimo 5 CEO byli równi i równiejsi, ranga to naprawdę tylko prefix przed nickiem a i tak Teamspeakiem rządził Pan Szanowny Adminio i koleżka sponsor Intensive. Co prawda sprawami technicznymi zajmował się dobrze i nie ma zbyt dużo do zarzucenia - to jednak z punktu organizacyjnego i kontaktu ze swoimi współwłaścicielami i resztą administracji to było jedno wielkie dno. 

Opis sytuacji wyżej i screeny tylko utwierdziły mnie w moich przekonaniach co do traktowania ludzi, którzy tak bardzo pomagali rozwojowi tego Teamspeaka.
Nigdy się nie wypowiadałem publicznie na ten temat, gdyż tak naprawdę co mi do tego - sam w administracji nie byłem i nawet nie chciałbym być, aby jakiś intensive albo adminio układali mi życie i szantażowali mnie tekstami podanymi wyżej w screenach. Teraz natomiast, jak powstał ten post jestem w stanie przedstawić moją szczerą opinię na temat spraw administracyjnych na tym Teamspeaku.

Jak to zawsze bywa, czarną robotę robią zwykli administratorzy - tutaj nic dziwnego i nie ma się do czego przyczepić tak naprawdę. Lecz kiedy widać kolesiostwo gołym okiem i ludzie którzy zapierdalają, wkładają całe serducho w projekt ts-fajny i angażują się w jego rozwój są po prostu gaszeni jak pety i wyjaśniani przez CEO Intensive i Adminio to aż odechciewało mi się słuchać i przebywać na tym teamspeaku. Ludzie, którzy nie robili nic byli faworyzowani poprzez znajomości a osoby zaangażowane były zlewane. 

Największy problem tego teamspeaka od zawsze była ilość CEO, którzy nie mieli tych samych uprawnień. Jak wspominałem wyżej, decydujące słowo miał Adminio pomimo tego, że byli na tej samem randze. Każdy pomysł etc. który nie podobał się szanownego Panu był odrzucony momentalnie. Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć sposoby traktowania innych CEO i członków administracji przez te osoby. Zamiast budować serwer na zaufaniu, przyjaźni i kooperacji był budowany na lęku, szantażowaniu i poczuciu wyższości nad innymi. Jeżeli nie byłeś w ich "elitarnej" grupce nie miałeś szans na nic, a wymagania od Ciebie były X razy wyższe od reszty administracji. 
Nigdy nie byłem w stanie pojąć, dlaczego ludzie spoza administracji mają stały dostęp do ServerQuery i byli ponad zasadmi TSa (pomimo tego, że nie robili dla rozwoju serwera nic). 

Szczerze, nie widziałem świetlistej przyszłości dla tego serwera; on po prostu był niszczony od środka. Umiejętności interpersonalne świętej dwójki leżą i nie zapowiada się aby kiedykolwiek się poprawiły. Zamiast budować społeczność i tworzyć coś razem, wymienieni właściciele są żądni władzy i niesamowicie protekcjonalni.

Jedna uwaga ode mnie dla was, albo zróbcie sobie faktyczny podział hierarchii według uprawnień i popracujcie nad własnym podejściem do ludzi, albo zamykajcie ten serwer bo przyszłości w nim nie widzę.

Dziękuję za uwagę ^^

Edytowane przez Krzyzak
  • Lubię to! 2
  • Kocham To! 2
  • Dzięki! 2

krzyzak-ranga.thumb.png.173a1a57a1fb7300d31d3888bafb5d64.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz ja się troszeczkę wypowiem na temat ts'a.

Mrocznyyy od czasu kiedy przebywam na TS-fajny.pl zauważyłem, że masz dziwny problem ze sobą, brak wartość, mało ambicji, nie rozumiesz - to rozjaśnię.

Nie będę wyciągał ssów z rozmów prywatnych bo to jest dno wszystkiego. Prawda, Scarluś?

Wracając Panie Mrocznyyy - od ddosów to z tego co słyszałem to właśnie ty szczyciłeś się mianem "Internetowego Bandyty".

Kolejna rzecz - nie zagląda się komuś w portfel, słabo z Twojej strony, rozumiem że wiek momentami ogranicza Twoją erudycję i rozwagę.

Reasumując Twoje słabe obycie z TeamSpeakiem wiąże się z problemami waszego serwera, odszedłeś bo czegoś Ci zabrakło.

Przejdźmy do Pana Kubota, znaczy Kubona:

Uważasz się teraz za technika czy jak? Mam pisać do Ciebie Panie Inżynierze? 

Nie no bez żartów. Denerwuje mnie jedna rzecz - czemu dodajesz swoje 2 grosze, skoro na stanowisku CEO na serwerze nic nie robiłeś?

Podejrzewam, że to właśnie Twoja bezczynność i brak zaangażowania, giercowanie w Minecrafta i banowanie użytkowników bo coś Ci się nie spodobało, sprowadziły do tego, że Ts-fajny ma gorszą opinię.

Czas na Panią Scarlus:

Za dużo o Tobie nie słyszałem, jednakże minimalna obserwacja pozwoliła mi chociaż w 25% ułożyć sobie opinię o Tobie. To co teraz robisz to jest zemsta? Czy może kretyńskie, dziecinne zachowanie? Wysyłanie ss'ów z konwersacji, szukanie luki? Nie wszystko co było pisane na tej grupce było kierowane w sposób agresywny. A wręcz przeciwnie zwykła przepychanka słowna dla rozluźnienia atmosfery. Ja rozumiem, że wiek zobowiązuje - ale jeżeli chcesz być mądra, to nie udawaj takiej osoby tylko nią bądź.

Co więcej? 

- Bardzo brzydkie reklamowanie się u nas na serwerze, zabieranie gildii na serwer, który posiada 32 sloty.

- Nagminne problemy ? Co? Jak? I od kogo? Większość problemów wypływała od was. Brak umiejętności, a może luźne myślenie? Odpowiedzcie sobie na to sami.

- Scarlus, szukając argumentów na Ts-fajny.pl - najpierw zacząłbym od samego siebie. Następnym razem musisz ułożyć ładną i przejrzystą mowę, żeby, aby przedstawić jakąś teorię.

• Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Krzyzak napisał:

Co do tego TSa mogę również się wypowiedzieć. Byłem tam ze względu na znajomość z jednym z ówczesnych CEO.

Na samym Teamspeaku spędziłem trochę czasu i widać było rozwój i ciągłe ulepszanie stref itp itd. Więc ze strony zewnętrznej Teamspeak miał się dobrze i wyglądał na zadbanego.
Problem jednak tkwił w sprawach wewnętrznych, gdzie Pan Cloud/Adminio ma się za pępek świata i wszystko to co on powie jest niepodważalne. Śmiechem na sali była ilość CEO bo bodajże było ich pięciu. A pomimo 5 CEO byli równi i równiejsi, ranga to naprawdę tylko prefix przed nickiem a i tak Teamspeakiem rządził Pan Szanowny Adminio i koleżka sponsor Intensive. Co prawda sprawami technicznymi zajmował się dobrze i nie ma zbyt dużo do zarzucenia - to jednak z punktu organizacyjnego i kontaktu ze swoimi współwłaścicielami i resztą administracji to było jedno wielkie dno. 

Opis sytuacji wyżej i screeny tylko utwierdziły mnie w moich przekonaniach co do traktowania ludzi, którzy tak bardzo pomagali rozwojowi tego Teamspeaka.
Nigdy się nie wypowiadałem publicznie na ten temat, gdyż tak naprawdę co mi do tego - sam w administracji nie byłem i nawet nie chciałbym być, aby jakiś intensive albo adminio układali mi życie i szantażowali mnie tekstami podanymi wyżej w screenach. Teraz natomiast, jak powstał ten post jestem w stanie przedstawić moją szczerą opinię na temat spraw administracyjnych na tym Teamspeaku.

Jak to zawsze bywa, czarną robotę robią zwykli administratorzy - tutaj nic dziwnego i nie ma się do czego przyczepić tak naprawdę. Lecz kiedy widać kolesiostwo gołym okiem i ludzie którzy zapierdalają, wkładają całe serducho w projekt ts-fajny i angażują się w jego rozwój są po prostu gaszeni jak pety i wyjaśniani przez CEO Intensive i Adminio to aż odechciewało mi się słuchać i przebywać na tym teamspeaku. Ludzie, którzy nie robili nic byli faworyzowani poprzez znajomości a osoby zaangażowane były zlewane. 

Największy problem tego teamspeaka od zawsze była ilość CEO, którzy nie mieli tych samych uprawnień. Jak wspominałem wyżej, decydujące słowo miał Adminio pomimo tego, że byli na tej samem randze. Każdy pomysł etc. który nie podobał się szanownego Panu był odrzucony momentalnie. Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć sposoby traktowania innych CEO i członków administracji przez te osoby. Zamiast budować serwer na zaufaniu, przyjaźni i kooperacji był budowany na lęku, szantażowaniu i poczuciu wyższości nad innymi. Jeżeli nie byłeś w ich "elitarnej" grupce nie miałeś szans na nic, a wymagania od Ciebie były X razy wyższe od reszty administracji. 
Nigdy nie byłem w stanie pojąć, dlaczego ludzie spoza administracji mają stały dostęp do ServerQuery i byli ponad zasadmi TSa (pomimo tego, że nie robili dla rozwoju serwera nic). 

Szczerze, nie widziałem świetlistej przyszłości dla tego serwera; on po prostu był niszczony od środka. Umiejętności interpersonalne świętej dwójki leżą i nie zapowiada się aby kiedykolwiek się poprawiły. Zamiast budować społeczność i tworzyć coś razem, wymienieni właściciele są żądni władzy i niesamowicie protekcjonalni.

Jedna uwaga ode mnie dla was, albo zróbcie sobie faktyczny podział hierarchii według uprawnień i popracujcie nad własnym podejściem do ludzi, albo zamykajcie ten serwer bo przyszłości w nim nie widzę.

Dziękuję za uwagę ^^

Nie wydaję mi się właśnie ty chwaliłeś się czego ty nie robisz i jak dobrze ci to idzie ja mam poszanowanie do ludzi takie jak wy 🙂 wjeżdzając mi na rodziców czy coś no nie wiem czas dorosnąć bo ty tak na prawdę namieszałeś dla exotica w głowię 🙂 wiem uczyłeś go do sprawdzianów itd ale po co te wychwalanie i obrażanie innych ? graliśmy w grę i jak się zachowywałeś jak ulana świnia nic więcej wybacz że cię obrażam ale mam podejście jak ty do ludzi 🙂 

nMnKVe5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Skage napisał:

Teraz ja się troszeczkę wypowiem na temat ts'a.

Mrocznyyy od czasu kiedy przebywam na TS-fajny.pl zauważyłem, że masz dziwny problem ze sobą, brak wartość, mało ambicji, nie rozumiesz - to rozjaśnię.

Nie będę wyciągał ssów z rozmów prywatnych bo to jest dno wszystkiego. Prawda, Scarluś?

Wracając Panie Mrocznyyy - od ddosów to z tego co słyszałem to właśnie ty szczyciłeś się mianem "Internetowego Bandyty".

Kolejna rzecz - nie zagląda się komuś w portfel, słabo z Twojej strony, rozumiem że wiek momentami ogranicza Twoją erudycję i rozwagę.

Reasumując Twoje słabe obycie z TeamSpeakiem wiąże się z problemami waszego serwera, odszedłeś bo czegoś Ci zabrakło.

Przejdźmy do Pana Kubota, znaczy Kubona:

Uważasz się teraz za technika czy jak? Mam pisać do Ciebie Panie Inżynierze? 

Nie no bez żartów. Denerwuje mnie jedna rzecz - czemu dodajesz swoje 2 grosze, skoro na stanowisku CEO na serwerze nic nie robiłeś?

Podejrzewam, że to właśnie Twoja bezczynność i brak zaangażowania, giercowanie w Minecrafta i banowanie użytkowników bo coś Ci się nie spodobało, sprowadziły do tego, że Ts-fajny ma gorszą opinię.

Czas na Panią Scarlus:

Za dużo o Tobie nie słyszałem, jednakże minimalna obserwacja pozwoliła mi chociaż w 25% ułożyć sobie opinię o Tobie. To co teraz robisz to jest zemsta? Czy może kretyńskie, dziecinne zachowanie? Wysyłanie ss'ów z konwersacji, szukanie luki? Nie wszystko co było pisane na tej grupce było kierowane w sposób agresywny. A wręcz przeciwnie zwykła przepychanka słowna dla rozluźnienia atmosfery. Ja rozumiem, że wiek zobowiązuje - ale jeżeli chcesz być mądra, to nie udawaj takiej osoby tylko nią bądź.

Co więcej? 

- Bardzo brzydkie reklamowanie się u nas na serwerze, zabieranie gildii na serwer, który posiada 32 sloty.

- Nagminne problemy ? Co? Jak? I od kogo? Większość problemów wypływała od was. Brak umiejętności, a może luźne myślenie? Odpowiedzcie sobie na to sami.

- Scarlus, szukając argumentów na Ts-fajny.pl - najpierw zacząłbym od samego siebie. Następnym razem musisz ułożyć ładną i przejrzystą mowę, żeby, aby przedstawić jakąś teorię.

Dzięki za opinię ale sam wiesz jacy oni są 🙂 nie lubię kłamstw i kierowania słów w moich stronach gdzie ja jestem ducha winny sami grozili że wycinają i nie tylko 🙂 więc po co tak pisać ja tego nie rozumiem na prawdę 

Patrz co odpisał pan @MrDyzio na temat opini 😉 i dlaczego tak robi i piszę nie prawdę 😄 aż mi się śmiać się chce zabierając dla dziewczyny czas na supportcie 

dowód.png

• Lubię to! 1

nMnKVe5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adminio twoje zachowanie jest śmieszne nie potrafisz i nie będziesz potrafił nigdy zrobić tsa który będzie mieć więcej niż 200 osób.  Jesteś zakłamany człowiekiem który nie patrzy na innych tylko na siebie , nie zwracasz uwagi co się dzieje w administracji , awanse są tylko po znajomość  kto lepiej się go gada albo zapłaci dostaje range lepiej zamknij tego tsa bo nie tylko ja widzę ze to nie ma sensu . Sądzisz że ludzi ci kradnę ? kurwa biorę to co ja sam tam sprowadziłem przez te pół tora roku współpracy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Skage napisał:

Mrocznyyy od czasu kiedy przebywam na TS-fajny.pl zauważyłem, że masz dziwny problem ze sobą, brak wartość, mało ambicji, nie rozumiesz

Opisujesz mnie z przed kilku miesięcy, dobrze mnie nie znasz ja ciebie  zresztą również wiec na ch*j się wypowiadasz na mój temat?

Kolejna rzecz - nie zagląda się komuś w portfel, słabo z Twojej strony, rozumiem że wiek momentami ogranicza Twoją erudycję i rozwagę

A to dobre, owszem sytuacje z ddosami były lecz tylko na moja gildie w ramach testów co ci każdy potwierdzi, Nie zagląda się komuś w portfel? Z tym się zgodzę lecz nie wydaje mi się bym to robił, Przezwisko 1ntensiva: Skarbonka, Pieniążek wyszło ode mnie z powodu jego zachowania i szczycenia się ile to on pieniędzy wydał na serwer i jakim on jest bogiem.

19 minut temu, Adminio napisał:

nie lubię kłamstw i kierowania słów w moich stronach gdzie ja jestem ducha winny sami grozili że wycinają i nie tylko

Daj mi jakieś dowody to pogadamy bo same słowa nie wystarczą.

- Bardzo brzydkie reklamowanie się u nas na serwerze, zabieranie gildii na serwer, który posiada 32 sloty

Reklamowanie? a to dobre, gildie które do nas przyszły to były gildie z którymi dyzio był zaprzyjażniony, a co do 32 slotów to mówię to od ostatnich 2 dni że licencja będzie na dniach.

A co do tego screen'a to nie bardzo rozumiem co on wnosi?

Śmiać mi się chce jak to czytam 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi