Skocz do zawartości

Oświadczenie !!! uwaga na osoby podszywające sie !!

Paweł MF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• exWłaściciel

Witajcie  ze względu na to ze na pewnym forum zostało założone konto z moim nickiem oraz z moją podobizną jestem zmuszony wydac pewne oświadczanie... 

Oświadczam ze konto na owym forum nie jest moje i ze sprawa o podszywanie sie pod moją osobę oraz używanie mojego wizerunku jak i wszystkie skopiowane treści z naszego forum zostały zgłoszone do CERT oraz na Policje 

dziękuje za uwagę 

Screenshot_8.jpg

• Lubię to! 3
  • Smutne... 1

zapraszam do obserwacji 🙂

W dniu 8.04.2019 o 22:29, Paweł MF napisał:

Witajcie  ze względu na to ze na pewnym forum zostało założone konto z moim nickiem oraz z moją podobizną jestem zmuszony wydac pewne oświadczanie... 

Oświadczam ze konto na owym forum nie jest moje i ze sprawa o podszywanie sie pod moją osobę oraz używanie mojego wizerunku jak i wszystkie skopiowane treści z naszego forum zostały zgłoszone do CERT oraz na Policje 

dziękuje za uwagę 

Screenshot_8.jpg

Co to za forum ?

• Hahaa! 1

0uyK1FR.png

TEvquZ6.png

• exWłaściciel
22 godziny temu, easynafide_ napisał:

XD "zostały zgłoszone do CERT oraz na Policje"

A co w tym dziwnego ???

20 godzin temu, Crush3r napisał:

ja tylko nabije posta (chatbox dostępny od 5) 😄

Od kiedy użycie nicku + zdjęcia prawdopodobnie z fb? które jest publicznie dostępne jest przestępstwem?

Zgłosiłeś to im z prośbą o usunięcie?

I od kiedy CERT Polska zajmuję się tkaim gównem?

Radzę się dokształcić dopiero wypowiadać nie możesz używać mojego wizerunku bez zgody ps jakoś cert coś z tym zrobił ale oczywiscie zawsze znajdzie się jakiś wszechwiedzący 

zapraszam do obserwacji 🙂

Ja_pierdole.png

Policja to jeszcze ch*j, ale CERT jest dobre. Zespół zajmujący się bezpieczeństwem w sieci został powołany do zgarnięcia 16 latków, którzy prowadzą lewackie forum, za publikacje wizerunku oraz nicku wszystkim znanego PavlaFM, zostaną wjebani do gułagu ~CERTXD x Polska Policyja.

$ Rozumiem jeszcze te pozwy za zniesławienie w internecie itp. (Bo to się dzieje na świecie codziennie i każdy ma prawo do swobody w internecie), Ale to, co w tym momencie się odpierdala na scenie teamspeakowej to jest jakiś upośledzony Big Brother. Czemu z porządnego community z zasadami zrobił się taki syf z dzieciarnią i mentalnymi 13-latkami?

#Change my mind

• Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.