Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Emos

Czy waszym zdaniem teamspeak ma jeszcze sens ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam do was pytanie,czy według was prowadzenie serwerów ma jeszcze jakiś większy sens patrząc na to że wkrótce wyjdzie teamspeak5?

Zanim jednak odpowiecie to wypowiem swoje zdanie

Cytat

według mnie teamspeak już nie ma sensu patrząc na zmiany jakie zastają, to co robią według mnie psuje teamspeak i całą frajdę jaką sprawiały mi projekty, do tego oprawa graficzna aplikacji ma wyglądać jak discord to tym bardziej osoby będą się kierować na ową platformę z tego powodou że jest po prostu darmowa a osoby nie będą nagle przyzwyczajone do nowego wyglądu ts5.

do czego zmierzam ?

Moim zdaniem z takim rozwojem po prostu teamspeak traci przyszłość i zamiast sprowadzić nową publikę ciekawą aplikacją to po prostu odstraszy ich od niej.

To jest tylko moje zdanie które może się zawsze zmienić po becie aplikacji

zapraszam do dyskusji

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie ze coś zmieniają, a ty jak sądzisz ze prowadzenie ts nie ma sensu to od dawna nie ma sensu bo się tylko wydaje kasę na to a nie ma się z tego zysku, druga sprawa to nikt nie docenia tego, trzecia to dzieci latają i jak znajdą coś na internecie to zaraz musi zjebac Polakowi serwer.. a tfu na taką dzieciarnię..

osobiscie, mam wyebane czy mój serwer ma zarobki czy tez nie, miał swoje problemy ale nie zamierzam się poddawać i postanowiłem przejść do Bahu i teraz możecie mnie pocałować w dup.. ps. Canecorso weź lepiej utkaj ryj. Elooo

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Hahaa! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie prowadzenie nadal będzie mieć sens.

Zobaczymy jak będzie z tym TS5. Reakcja na screenshot z puzli - meh. Późniejsze screenshoty już pozostawiły bardziej pozytywne emocje lecz dużą niepewność. Zobaczymy w najbliższych tygodniach co i jak. Oby wyszło na dobre.

• Dzięki! 1

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już zależy od tego jak potoczą się losy TS5 ale na ten moment coraz więcej ludzi rezygnuje z TS3 😞 

image.png.0e8a1e1002b594617aa0639a970e560c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.02.2019 o 14:53, ` .Łukasz. napisał:

Fajnie ze coś zmieniają, a ty jak sądzisz ze prowadzenie ts nie ma sensu to od dawna nie ma sensu bo się tylko wydaje kasę na to a nie ma się z tego zysku, druga sprawa to nikt nie docenia tego, trzecia to dzieci latają i jak znajdą coś na internecie to zaraz musi zjebac Polakowi serwer.. a tfu na taką dzieciarnię..

osobiscie, mam wyebane czy mój serwer ma zarobki czy tez nie, miał swoje problemy ale nie zamierzam się poddawać i postanowiłem przejść do Bahu i teraz możecie mnie pocałować w dup.. ps. Canecorso weź lepiej utkaj ryj. Elooo

Myślałem, że to pisze jakiś 10 latek. Piszesz na temat opinii całej aplikacji Teamspeak a wyjeżdzasz tu z bahu XDD
A co do ts'a od dawna traci ludzi, bo przechodza na discorda, ciekawo jak to będzie jak wyjdzie ts5, na razie możemy tylko podejrzewać. Więc dopóki nie wyjdzie to nie ma sensu jeszcze o tym głębiej dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Well... moim zdaniem wszelkiego rodzaju komunikatory jak najbardziej mają sens tylko i jeszcze sobie długo pożyją (Taką mam nadzieję) od nowej wersji pewnie sporo się pozmienia i pewnie wiele będzie udogodnień od strony użytkownika co na pewno będzie mocno na plus. Największym dla mnie bólem jest to że serwery ts'a po prostu nie są nie opłacalne co wcale nie ułatwia administratorom takich serwerów cała masa roboty jak i wydatków  przy takich rzeczach a przeciętny użytkownik ma to głęboko w 4 literach nawet nie kiwnie palcem i po co to? Z roku na rok się zastanawiam do czego administratorzy dużych sieci są zdolni żeby zdobyć użytkowników którzy w sumie nie są niczym innym jak tą pieprzoną liczbą na serwerze które też taki administrator musi wykupić. I tu w tedy wchodzi Discord który ma od wywalenia serwerów bo są darmowe i to również jest minusem bo podejrzewam że każdy użytkownik ma przynajmniej jeden serwer i potem się w tym odnaleźć nie da no i w tedy taki administrator już nie ma co robić bo wszystko się robi samo do tego ludzie siedzą wszędzie gdzie im się podoba i taki przeciętny DC nie ma więcej niż 10 osób rozmawiających. Trochę chaotycznie się tu rozpisałem no ale to nie rozprawka więc się mało starałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ShaRVieN3

Jak dla mnie to nawet fajnie ze dodają coś nowego 😄 Nowosci zawsze są interesujące 🙂 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem teamspeak jest fajną rzeczą jeżeli ma się na niego fundusze, bo do najtańszych nie należy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teamspeak i cała jego autystyczna, upośledzona społeczność (tak wiem, pisze również o sobie) jest tak żałosna i wkurzająca,śmierdząca i szkoda gadać zmarnowane 6lat życia na ten szrot 

• Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez vData
      Strona Główna - vData.pl
      Panel Klienta - dash.vdata.pl

Rodzaje płatności PayPal, Paysafecard, Przelew i BLIK

W celu wygenerowania faktury VAT dla przedsiębiorców przygotowaliśmy możliwość ustawienia danych firmowych w profilu konta, podstawowo fakturę otrzymują także osoby fizyczne.
      Faktura VAT jest oryginalnym dowodem zakupu.

• Przez xAgresywny
      Paczka Ikon z serwera: 
      LuckySpeak.pl

[PODGLĄD] 

Zawartość ukryta
      Zareaguj na post, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  

[SKAN]
      https://www.virustotal.com/gui/file/8597c1724b755a9cc936ac8d0aca4899d30be79f8b6e0052c7c4524c62e0de3a/detection

[POBIERZ]

Zawartość ukryta
      Zareaguj na post, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  

Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
    • Przez moqnlight
      » IP: HoneyMC.pl
      » Wersja: 1.12.2 - 1.16.1
      » Tryby: Survival, SkyBlock
      » Autoryzacja: Non Premium / Premium
      » Whitelista: Nie
      » Liczba slotów: 250

HoneyMC to serwer powstały 31 stycznia 2020 roku. Dotychczas opierał się na klasycznej rozgrywce Survival z dodatkiem regionów. 
      Wraz z nową edycja Survivala oferujemy grę na trybie SkyBlock.
      Obecna wersja serwera to 1.12.2, jednak można również wejść na 1.16.1 i pośrednich.
      Nasz serwer posiada kompetentną i uprzejmą administrację, która pomoże graczowi z każdym problemem. Osoby toksyczne, utrudniające rozgrywkę są szybko usuwane, 
      przez co atmosfera staje się przyjazna. Z pewnością każdy się u nas odnajdzie!

» Strona: www.honeymc.pl (kliknij, aby odwiedzić)
      » Discord: Zaproszenie (kliknij, aby dołączyć)
      » Sklep: sklep.honeymc.pl
      » Facebook: HoneyMC
      » Instagram: honeymc.pl

Survival jak sama nazwa wskazuje opiera się na przetrwaniu. W celu lepszej rozgrywki zostały dodane cuboidy zabezpieczające tereny graczy.
      Aby zapoznać się z jego recepturą użyj komendy /warp crafting.

Na naszym serwerze jest wiele dodatków, które umilają rozgrywkę, są to m.in:

» /ah - sklep serwerowy ułatwiający transakcje między graczami przy tym niweluje możliwe oszustwa.
      » /marry - dodatek oferujący śluby oraz parę dodatków ułatwiający kontakt.
      » /gadzety - dodatki wizualne dostępne dla rang premium zaczynając od SVIP.
      I wiele innych!

SkyBlock jest nowością w naszej sieci. Polega na rozwoju swojej wyspy i wzbogacaniu majątku. 
      Oprócz standardowej ekonomii posiadamy także własną walutę, którą jest "Miodowa Moneta" służącą m.in. do zakupu mobów oraz wielu innych przedmiotów.
      Metodą handlu między graczami są targi znajdujące się na /warp targ (Chwilowo nieczynne), na których da się wynająć lokale przeznaczone do tworzenia sklepów poprzez skrzynkę (Instrukcja tworzenia sklepów znajduje się na warpie).

Odrywając się od zwyczajów, dodaliśmy akcesoria, które sprawiają, że rozgrywka staje się atrakcyjniejsza
      np:

» /challenges - wyzwania, za które otrzymujemy pieniądze jak i inne dobra materialne.
      » windy - oferują one łatwiejsze przemieszczanie się między poziomami bez konieczności używania schodów (więcej informacji na /warp windy).
      » /gadzety - dodatki wizualne dostępne dla rang premium zaczynając od SVIP.
      » /marry help - komendy małżeńskie 

Co tydzień w piątki odbywają się przeróżne eventy, w których można wygrać rangi premium oraz ekskluzywne itemy.
      Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kupno dobroci, które oferujemy w naszym sklepie.

Zapraszamy do wspólnej gry!
    • Przez wellskilled
      Zapraszamy serdecznie na nasz serwer discord pod nazwą: Red Gaming Zone
      Na naszym serwerze znajdziesz:
      - bota z automoderacją
      - wolne kanały
      - kanały prywatne (aby taki otrzymać napisz do wellskilled)
      - jakość 128Kbps (boostowany serwer)
      - miła atmosfera

https://discord.gg/5yDKCfj
    • Przez elipeF
      Instalacja Serwera TS3 na VPS/DEDYKU
      W oparciu o system Linux
      Wersja serwera TeamSpeak 3 3.12.1

1. Aktualizacja systemu
      apt update && apt upgrade -y 2. Instalacja wget
      apt install -y wget 3. Pobieranie najnowszej wersji serwera TeamSpeak3
      Wersja 64 bitowa
      wget https://files.teamspeak-services.com/releases/server/3.12.1/teamspeak3-server_linux_amd64-3.12.1.tar.bz2 -O ts3server.tar.bz2  
      Wersja 32 bitowa :
      wget https://files.teamspeak-services.com/releases/server/3.12.1/teamspeak3-server_linux_x86-3.12.1.tar.bz2 -O ts3server.tar.bz2 3. Rozpakowanie plików serwera
      tar -jxf ts3server.tar.bz2 4. Przejście do katalogu z plikami serwera
      cd teamspeak3-server_linux* 5. Akceptacja licencji
      touch .ts3server_license_accepted 6. Nadanie uprawnień do uruchomienia serwera 
      chmod +x ts3server_startscript.sh 7. Uruchomienie serwera
      ./ts3server_startscript.sh start  

Dodatkowe komendy do zarządzania serwerem:

Status serwera:
      ./ts3server_startscript.sh status Zatrzymywanie serwera:
      ./ts3server_startscript.sh stop Restart serwera:
      ./ts3server_startscript.sh restart  

UWAGA!
      Ze względów bezpieczeństwa serwer powinien być uruchomiony z niższymi uprawnieniami niż root.

Poradnik będzie aktualizowany o nowe wersje serwera.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...