Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
` .Łukasz.

[Archiwum]Nowy właściciel - mbot.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nowym właścicielem jestem od około 4 miesięcy, Jeśli chcesz dowiedzieć co zmieniłem to zapraszam na rozmowę ip: talk-24.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbijam sobie na talk-24.pl chce sie zarejestrować 

<21:31:55> Przełączyłeś się z kanału "[cspacer].:: Poczekalnia ::." na "• Registerka: Zarejestrowany"
<21:31:55> Grupa kanału " ◦ Nieznajomy ◦ " została przypisana do "R3b00t" przez "» Talk-24.PL © Online: 89 osób «".
<21:31:56> Kanał "[cspacer]٠ TOP Najdłuższe Połączenie ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> Kanał "[cspacer]٠ Administratorzy Online: 10 ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> "XD" został dodany do grupy serwera "Mężczyzna" przez "(m-bot) Serwer".

troche długo schodzi temu botu, obawiam się, że reszta funkcji tez dziala mozolnie

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe że wtedy była maszyna przeciążona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, krzysiekn napisał:

Wbijam sobie na talk-24.pl chce sie zarejestrować 

<21:31:55> Przełączyłeś się z kanału "[cspacer].:: Poczekalnia ::." na "• Registerka: Zarejestrowany"
<21:31:55> Grupa kanału " ◦ Nieznajomy ◦ " została przypisana do "R3b00t" przez "» Talk-24.PL © Online: 89 osób «".
<21:31:56> Kanał "[cspacer]٠ TOP Najdłuższe Połączenie ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> Kanał "[cspacer]٠ Administratorzy Online: 10 ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> "XD" został dodany do grupy serwera "Mężczyzna" przez "(m-bot) Serwer".

troche długo schodzi temu botu, obawiam się, że reszta funkcji tez dziala mozolnie

W 6 sekund Ciebie zarejestrowało przecież, czego Ty chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, exot1c napisał:

W 6 sekund Ciebie zarejestrowało przecież, czego Ty chcesz?

Inne boty php 0,5-2 sekundy 

• Lubię to! 1

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bodzik zapiernicza jak motorówka 

zapraszam do obserwacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo, jak motorówka 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za czasu poprzednich autorów bota używałem ok. 2-3 lata i cały kod, config znam prawie na pamięć.. Jeden minus to był taki, że wywalało instancje a zero błędów.. 

czy na ten moment zostało to naprawione? Co zostało zmienione, dodane?

chcialbym, żebyś mi to tutaj napisał a nie odsyłał na tsa gdzie pod to masz dział na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Została poprawiona wydajność bota, wszystkie klasy zostały przepisane na nowo, usunięto nie potrzebne funkcje których nikt nie używał, zostały dodane automatyczne robienie kanałów premium,klan automatycznie podpina pod nadanie rangi i status

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak trochę kuje w oczy bo jednak to KlassKai napisal bota nie ty ;/ Poprawiles funkcje przepisales kod i usunales nie potrzebne, ale jednak to on stworzyl. Bez tego "stworzona przez Diler2013" bylo by okej 😛

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Maniuraaa
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Maniuraaa napisał:

To tak trochę kuje w oczy bo jednak to KlassKai napisal bota nie ty ;/ Poprawiles funkcje przepisales kod i usunales nie potrzebne, ale jednak to on stworzyl. Bez tego "stworzona przez Diler2013" bylo by okej 😛

Przechwytywanie.PNG

Ale to diler jest teraz właścicielem i ma do tego pełno prawo.

Więc stul ryj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@` .Łukasz. najpierw to ty zacznij sie kulturalnie wypowiadać, a  nie zgrywasz 14 latka, któremu rodzice zabrali komputer i wyzywa caly  świat, oczywiście ma prawo, ale ja chciałem usłyszeć odpowiedz właściciela a nie twoja, co on uważa, może ma inne zdanie. Chętnie poczytam co on odpowie i co bedzie wprowadził nowego do aplikacji jako obecny właściciel i zastanowię się nad jej zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam nic do owego bota 😉 jest cacko takie jakie powinno być też zależy od maszyny na jakim jest hostowany bot 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ait

ja również chciałbym się dowiedzieć czy coś się zmieniło w MBociku i czy został poprawiony błąd przy wywalaniu instancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Maniuraaa napisał:

@` .Łukasz. najpierw to ty zacznij sie kulturalnie wypowiadać, a  nie zgrywasz 14 latka, któremu rodzice zabrali komputer i wyzywa caly  świat, oczywiście ma prawo, ale ja chciałem usłyszeć odpowiedz właściciela a nie twoja, co on uważa, może ma inne zdanie. Chętnie poczytam co on odpowie i co bedzie wprowadził nowego do aplikacji jako obecny właściciel i zastanowię się nad jej zakupem.

powiedzial typ co przerobil mbota i podpisal pod siebie. XD

• Hahaa! 1

Pomogłem? Daj ❤️!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, easynafide_ napisał:

Też to słyszałem 😄 i jeszcze sieje ferment i czego on nie potrafi ;D szkoda gadać typowe "Wredna Team" 😉 kradnie gdzie popadnie i jeszcze podpisuje na siebie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mr.JokeR Została poprawiona wydajność bota, wszystkie klasy zostały przepisane na nowo, usunięto nie potrzebne funkcje których nikt nie używał, zostały dodane automatyczne robienie kanałów premium,klan automatycznie podpina pod nadanie rangi i status, zostało to naprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, easynafide_ napisał:

Ja nie byłem jego twórca 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam bocika ze względu na osobę, która go przejęła. Jest to plus, gdyż support jest o wiele lepszy niż był wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...