Skocz do zawartości

[Archiwum]Nowy właściciel - mbot.

` .Łukasz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wbijam sobie na talk-24.pl chce sie zarejestrować 

<21:31:55> Przełączyłeś się z kanału "[cspacer].:: Poczekalnia ::." na "• Registerka: Zarejestrowany"
<21:31:55> Grupa kanału " ◦ Nieznajomy ◦ " została przypisana do "R3b00t" przez "» Talk-24.PL © Online: 89 osób «".
<21:31:56> Kanał "[cspacer]٠ TOP Najdłuższe Połączenie ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> Kanał "[cspacer]٠ Administratorzy Online: 10 ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> "XD" został dodany do grupy serwera "Mężczyzna" przez "(m-bot) Serwer".

troche długo schodzi temu botu, obawiam się, że reszta funkcji tez dziala mozolnie

ts.krzysiekn.pl

9 godzin temu, krzysiekn napisał:

Wbijam sobie na talk-24.pl chce sie zarejestrować 

<21:31:55> Przełączyłeś się z kanału "[cspacer].:: Poczekalnia ::." na "• Registerka: Zarejestrowany"
<21:31:55> Grupa kanału " ◦ Nieznajomy ◦ " została przypisana do "R3b00t" przez "» Talk-24.PL © Online: 89 osób «".
<21:31:56> Kanał "[cspacer]٠ TOP Najdłuższe Połączenie ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> Kanał "[cspacer]٠ Administratorzy Online: 10 ٠" został zmieniony przez "(m-bot) Serwer"
<21:32:01> "XD" został dodany do grupy serwera "Mężczyzna" przez "(m-bot) Serwer".

troche długo schodzi temu botu, obawiam się, że reszta funkcji tez dziala mozolnie

W 6 sekund Ciebie zarejestrowało przecież, czego Ty chcesz?

Za czasu poprzednich autorów bota używałem ok. 2-3 lata i cały kod, config znam prawie na pamięć.. Jeden minus to był taki, że wywalało instancje a zero błędów.. 

czy na ten moment zostało to naprawione? Co zostało zmienione, dodane?

chcialbym, żebyś mi to tutaj napisał a nie odsyłał na tsa gdzie pod to masz dział na forum.

To tak trochę kuje w oczy bo jednak to KlassKai napisal bota nie ty ;/ Poprawiles funkcje przepisales kod i usunales nie potrzebne, ale jednak to on stworzyl. Bez tego "stworzona przez Diler2013" bylo by okej 😛

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Maniuraaa
  • Hahaa! 1

51 minut temu, Maniuraaa napisał:

To tak trochę kuje w oczy bo jednak to KlassKai napisal bota nie ty ;/ Poprawiles funkcje przepisales kod i usunales nie potrzebne, ale jednak to on stworzyl. Bez tego "stworzona przez Diler2013" bylo by okej 😛

Przechwytywanie.PNG

Ale to diler jest teraz właścicielem i ma do tego pełno prawo.

Więc stul ryj. 

@` .Łukasz. najpierw to ty zacznij sie kulturalnie wypowiadać, a  nie zgrywasz 14 latka, któremu rodzice zabrali komputer i wyzywa caly  świat, oczywiście ma prawo, ale ja chciałem usłyszeć odpowiedz właściciela a nie twoja, co on uważa, może ma inne zdanie. Chętnie poczytam co on odpowie i co bedzie wprowadził nowego do aplikacji jako obecny właściciel i zastanowię się nad jej zakupem.

Godzinę temu, Maniuraaa napisał:

@` .Łukasz. najpierw to ty zacznij sie kulturalnie wypowiadać, a  nie zgrywasz 14 latka, któremu rodzice zabrali komputer i wyzywa caly  świat, oczywiście ma prawo, ale ja chciałem usłyszeć odpowiedz właściciela a nie twoja, co on uważa, może ma inne zdanie. Chętnie poczytam co on odpowie i co bedzie wprowadził nowego do aplikacji jako obecny właściciel i zastanowię się nad jej zakupem.

powiedzial typ co przerobil mbota i podpisal pod siebie. XD

• Hahaa! 1

Pomogłem? Daj ❤️!

9 minut temu, easynafide_ napisał:

powiedzial typ co przerobil mbota i podpisal pod siebie. XD

Też to słyszałem 😄 i jeszcze sieje ferment i czego on nie potrafi ;D szkoda gadać typowe "Wredna Team" 😉 kradnie gdzie popadnie i jeszcze podpisuje na siebie xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.