Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hax3ey

[Archiwum][Zostanę technikiem] Hax3ey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zaoferować swoją pomoc powstającym lub istniejącym serwerom ts3 z zakresu strony technicznej ale też mogę pomóc w promocji serwera posiadam wiele kontaktów takich jak, gildie minecraft, metin2, mta i wiele wiele innych. W przeszłości posiadałem też swoje serwery mniejsze, większe i wiem "co z czym się je"... 

Oferuję: 

» Pełną znajomość permisji.

» Zabezpieczenie serwera jak i bazy danych.

» Doświadczenie z różnymi hostingami serwerów vps/dedykach i pomoc w wyborze ich.

» Sporą ilość wolnego czasu.

» Obsługa systemu operacyjnego Debian(Linux).

» Zainstalowanie i skonfigurowanie dowolnego bota obsługowego i pod każdą bazę danych.

Oczekuję:

» Zaufania ze strony administracji.

» Posiadania przez serwer licencji legalnej.

Kontakt:

» Discord: Hax3ey#4838

» GG: 67581351

» PW: Forum

Pozdrawiam, Hax3ey ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc pierwszy raz ciebie widzę, robiłeś już jakieś projekty bądź masz obecnie jakiś ? 

moja opinia neutral na obecną chwile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Emos

Miałem trochę przerwę. też nie udzielam się dużo na forach więc mnie wszyscy nie znają. Miałem wiele projektów ostatni najbardziej udany 2 lata temu, ts-4speak.pl Pozdrawiam.

Edytowane przez Hax3ey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LataFX
Cytat

Zainstalowanie i skonfigurowanie dowolnego bota obsługowego i pod każdą bazę danych.

Zapraszam do kontaktu, potrzebuje zrobić tak żeby ABot działał na Redis'ie albo MongoDB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LataFX A Abot ma możliwość korzystania z mongo albo z redisa? Ale raczej jak ma to tylko mongo redis się do czegoś takiego nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LataFX
18 minut temu, Hax3ey napisał:

@LataFX A Abot ma możliwość korzystania z mongo albo z redisa? Ale raczej jak ma to tylko mongo redis się do czegoś takiego nie nadaje.

Napisałeś że każdego bota i pod każdą bazę więc nie powinno stanowić to dla ciebie problemu.

+ Możesz mi wytłumaczyć dlaczego się nie nadaje? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LataFX mi chodziło o baze danych czyli bazę ts3, jeśli dany bot będzie miał funkcje zapisu danych w mongo mogę takową bazę zainstalować skonfigurować i podłączyć pod nią bota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LataFX
1 minutę temu, Hax3ey napisał:

@LataFX mi chodziło o baze danych czyli bazę ts3, jeśli dany bot będzie miał funkcje zapisu danych w mongo mogę takową bazę zainstalować skonfigurować i podłączyć pod nią bota.

A no to w takim razie popraw. 

Tylko jeszcze bym cie prosił o małe wytłumaczenie o co chodzi z tymi bazami danych bo słyszałem że MongoDB jest o wiele lepsze od MYSQL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LataFX Wiem źle sformułowane już poprawiam, sporo by tutaj o tym mówić posiadasz własnego ts'a podaj ip wytłumaczę bo na pisanie obecnie czasu nie posiadam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LataFX
11 minut temu, Hax3ey napisał:

@LataFX Wiem źle sformułowane już poprawiam, sporo by tutaj o tym mówić posiadasz własnego ts'a podaj ip wytłumaczę bo na pisanie obecnie czasu nie posiadam. Pozdrawiam.

Może kiedyś jak będę miał trochę wolnego po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...