Skocz do zawarto┼Ťci

[Opinia]Tajson

Tajson
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 5 miesi─Öcy temu...
  • 3 miesi─ůce temu...
  • 2 miesi─ůce temu...

Wida─ç ,┼╝e osoba jest inna ni┼╝ wszyscy.

Wstawia jakie┼Ť screenshoty o jednym z moich administrator├│w sprzed 7 miesi─Öcy gdzie ten zmieni┼é si─Ö o 360 stopnii i si─Ö cieszy.

@Tajson┬áJe┼Ťli jeste┼Ť taki kozak to wstaw zdj─Öcia z dat─ů.- i jeszcze dopisz w jakich okoliczno┼Ťciach napisa┼é takie co┼Ť ;).

ca7cf7f2022ee07298ba055160a7f3f5.0.jpg

IMG_20200106_090008.jpg

ab3a6c2be4d8224ca8b22eae13076783.0.jpg

Edytowane przez Alfa<3
  • Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 18:25, Alfa<3 napisał:

Nie polecam, po┼Ťwiadcza nieprawd─Ö.

82062457_2621963111172825_2757245918859231232_n.jpg

Nie siedz─Ö na publicznych tsach od 2 msc.

W dniu 6.01.2020 o 09:01, Alfa<3 napisał:

Wida─ç ,┼╝e osoba jest inna ni┼╝ wszyscy.

Wstawia jakie┼Ť screenshoty o jednym z moich administrator├│w sprzed 7 miesi─Öcy gdzie ten zmieni┼é si─Ö o 360 stopnii i si─Ö cieszy.

@Tajson┬áJe┼Ťli jeste┼Ť taki kozak to wstaw zdj─Öcia z dat─ů.- i jeszcze dopisz w jakich okoliczno┼Ťciach napisa┼é takie co┼Ť ;).

ca7cf7f2022ee07298ba055160a7f3f5.0.jpg

IMG_20200106_090008.jpg

ab3a6c2be4d8224ca8b22eae13076783.0.jpg

Wy jeste┼Ťcie naprawd─Ö g┼éupi jak si─Ö zmieni┼é o te 360 stopni czyli wcale si─Ö nie zmieni┼é.

Ostry oskar┼╝a mnie o ddosy na waszego tsa XD beka z niego nie mam po to maszynki ┼╝eby wali─ç serwery kt├│re s─ů na bahu ­čÖé

beka z was d┼éugo wasz TS nie b─Ödzie ÔŁĄ´ŞĆ

IP: GadamyTu.pl

Odno┼Ťnik do komentarza

Godzinę temu, Tajson napisał:

serwery kt├│re s─ů na bahu

Nie stoimy/stali┼Ťmy na bahu

beka z was długo wasz TS nie będzie

A co zrobisz ? XDDD

Wy jeste┼Ťcie naprawd─Ö g┼éupi jak si─Ö zmieni┼é o te 360 stopni czyli wcale si─Ö nie zmieni┼é.

Mo┼╝e dasz jakie┼Ť ┼Ťwie┼╝y ssy? A nie opierasz si─Ö na rzeczach sprzed kilku miesi─Öcy XD?

Odno┼Ťnik do komentarza

16 minut temu, Alfa<3 napisał:

Nie stoimy/stali┼Ťmy na bahu

A co zrobisz ? XDDD

Mo┼╝e dasz jakie┼Ť ┼Ťwie┼╝y ssy? A nie opierasz si─Ö na rzeczach sprzed kilku miesi─Öcy XD?

Nie obchodzi mi kiedy to było. 

Nic wam nie zrobi─Ö ­čÖé

to co ostry gada ┼╝e ddosuje @BAHU.PRO

Odno┼Ťnik do komentarza

Zachowujecie si─Ö jak jakie┼Ť dzieci, mamy ju┼╝ pocz─ůtek 2020, a Wy nadal nic nie wyci─ůgn─Öli┼Ťcie. Porzucajcie si─Ö jeszcze piaskiem w tej Waszej piaskownicy. Co do samej osoby, nie polecam, a to g┼é├│wnie przez wiek oraz zachowanie jakie prezentuje.

• Lubi─Ö to! 2
Odno┼Ťnik do komentarza

1 minutę temu, Tajson napisał:

Nikt Ale jak mi ostry pisa┼é ┼╝e ddosuje bahu to my┼Ťla┼éem ┼╝e tam macie us┼éug─Ö┬á

No w┼éa┼Ťnie sprawy prywatne wyja┼Ťniaj z nim ­čśë

Z moich ust takie s┼éowa nie pad┼éy wi─Öc nie wiem sk─ůd ten wpis na twoim FB ­čĄö­čĄú

Odno┼Ťnik do komentarza

19 godzin temu, Alfa<3 napisał:

No w┼éa┼Ťnie sprawy prywatne wyja┼Ťniaj z nim ­čśë

Z moich ust takie s┼éowa nie pad┼éy wi─Öc nie wiem sk─ůd ten wpis na twoim FB ­čĄö­čĄú

Wy napisali┼Ťcie ja te┼╝ ­čśŤ

19 godzin temu, MLK. napisał:

Zachowujecie si─Ö jak jakie┼Ť dzieci, mamy ju┼╝ pocz─ůtek 2020, a Wy nadal nic nie wyci─ůgn─Öli┼Ťcie. Porzucajcie si─Ö jeszcze piaskiem w tej Waszej piaskownicy. Co do samej osoby, nie polecam, a to g┼é├│wnie przez wiek oraz zachowanie jakie prezentuje.

Lol jakie zachowanie prezentuj─Ö? I co wiek ma do znaczenia?

Odno┼Ťnik do komentarza

Teraz, Tajson napisał:

Lol jakie zachowanie prezentuj─Ö? I co wiek ma do znaczenia?

Przesta┼ä wali─ç cholerny spam w tym temacie. W┼éa┼Ťnie wiek ma du┼╝e znaczenie w Twoim przypadku. Wida─ç, ┼╝e jeste┼Ť zbyt m┼éodym cz┼éowiekiem, kt├│ry mimo wszystko robi szum w internecie. Dodatkowo chcia┼ébym Ci przypomnie─ç o tzw. "double postach". Chcesz sobie z nim porozmawia─ç id┼║ na pw, elko pozdro z fartem.┬á

Co do opinii nadal podtrzymuje, że nie polecam Ciebie ze względu na wiek i prezentowane zachowanie. 

Odno┼Ťnik do komentarza

1 minutę temu, MLK. napisał:

Przesta┼ä wali─ç cholerny spam w tym temacie. W┼éa┼Ťnie wiek ma du┼╝e znaczenie w Twoim przypadku. Wida─ç, ┼╝e jeste┼Ť zbyt m┼éodym cz┼éowiekiem, kt├│ry mimo wszystko robi szum w internecie. Dodatkowo chcia┼ébym Ci przypomnie─ç o tzw. "double postach". Chcesz sobie z nim porozmawia─ç id┼║ na pw, elko pozdro z fartem.┬á

Co do opinii nadal podtrzymuje, że nie polecam Ciebie ze względu na wiek i prezentowane zachowanie. 

XDDDDDDD robi─Ö taki szum ┼╝e to szok wiesz ddosuje ka┼╝dego ka┼╝dy serwer wyzywam ka┼╝dego ka┼╝dy hosting i powiedz mi ile Ty masz lat ┼╝e niby taki "doros┼éy" jeste┼Ť

Odno┼Ťnik do komentarza

Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
 Udost─Öpnij

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...

­čŹ¬ Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.